Şimdi Ara

İnternetten Para Kazanma Yolları Burada! (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.008
Cevap
48
Favori
207.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar internette gezinirken bir site gördüm internet üzerinden nasıl para kazanılacağı hakkında bilgiler veriyor. Evdenparakazanmak.gen.tr Lütfen bu konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar Sitenin güvenilir mi nasıl bir site olduğu hakkında yardım edebilir mi?
  • https://www.youtube.com/watch?v=-i-clwrIQHg burada internetten para kazanmanın yolu yazıyor herşey açıklanmış açıklamadaki linkten girerseniz 10 tl ile başlarsınız kolay gelsin :D :D :D :D
  • HERKES OJOOO İLE KAZANABİLİR

ben 2014 yılında girmiş biriz para kazanıp geri çıkmıştım şidi yine girdim.
    3 günde 3 doları geçti hemde premimum üye değilim. öyle olsam 6 dolar rahat olurdu.
    hatta şimdi kolay yollarını da buldum. aylık 800 tl ile 1000 tl arası para kazanmanın yolunu, hemde refaranssız.
    linkimden üye olmak isteyen arkadaşlara ve ciddi mana da bu işe emek harcıyacak arkadaşlar kazanır bu kesin.
    ben herzaman bilgisayar başında tıklama yapamıyacağım için refarans bulmaya karar verdim.
    ayrıca kazandırdıklarının yarısını refarans üyelere vermeye ve çekilişlerle ödüller vermeye karar verdik.
    FORUMDA YENİYİM ZATEN BELLİ OLUYORDUR AMA OJOOO DA ÇOK ESKİ
    HERKESE DUYRULUR.

https://wad.ojooo.com/register.php?ref=kasmı%20dedi

• İnternetten Kolay ve Masrafsız Para Kazanma Yolları

Merhabalar,

Bir süre önce işten ayrılmak zorunda kaldım. Yeni bir iş tutturana kadar evde boş kaldığım zamanlarda internetten masrafsız bir şekilde para kazanmanın yollarını araştırdım. İlk duyduğumda inanmasam da gerçekten de bilgisayar önünde vakit geçirirken, masrafsız bir şekilde, sadece zaman ayırarak hatırı sayılır paralar kazanmanın mümkün olduğunu öğrendim.

PTC ( Pay to Click) adı verilen türde siteler mevcut internette. Bunlar adı üstünde tıkladıkça para kazandıran siteler. Tıkladığınız şeyler ise genel olarak reklamlar bazen videolar. Bu siteler her bir tıklanan reklam başına 0,0001 dolardan 0,2 dolara kadar para kazandırmaktadırlar. Yapmanız gereken sadece tıkladığınız reklam sitesinde 3 ila 30 saniye arası beklemek. Bu tıklamalarla günlük olarak standart ve çok kolay bir şekilde kazanç sağlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra sitelerin içeriğinde yer alan anketler (surveys), basit oyunlar (grid), teklifler (offers) ve küçük görevler (task / mini jobs) gibi diğer opsiyonlarla kazançlarınızı önemli ölçüde katlamanız da mümkündür.
    Anket: Günlük teklif edilen anketlerin doldurulması ile de anket başına 0,3 dolardan 1,5 dolara kadar para kazanmanız mümkündür. Verdiğiniz bazı kişisel ön bilgiler her ankete seçilememenize de sebep olabilir tabi. Cinsiyet, yaş, meslek, gelir vb. durumlarınıza göre, size “anket için uygun olmadığınız” söylenen anketlerle de karşılaşabilirsiniz.

Oyun: Grid adı verilen oyunlarda 600 parçadan oluşan bir tabloda, bazı parçalara 0,01 dolardan 10 dolara (sitesine göre 2 dolar ya da 5 dolar) kadar ödül konuluyor ve size günlük 5 – 30 parça tıklama hakkı veriliyor. Tutturana ödül veriliyor.

Teklif: Bilinen bazı aplikasyonların cep telefonuna yüklenmesi veya bazı bilinen sitelere ücretsiz üye olunması teklifleri ile teklif başına 1 dolara kadar para kazanmanız mümkündür.

Görev: Bazı internet sitelerinde site içeriğinin incelenmesi ve belirlenmesi gibi kolay görevlerin yerine getirilmesi ile birlikte de 1 dolara kadar para kazanmanız mümkün olacaktır. Bu görevler başta bir test aşamasından geçmeyi (10 test görevi yerine getirmek gibi) ya da belli sayıda reklam tıklamayı gerektirebilir (1000 tıklama – 1 hafta 10 gün sonra tıklamış olursunuz zaten). Ardından görevleri yerine getirdikçe seviyeniz artacak ve daha fazla görev teklifi ile karşılaşıp gelirinizi artırabileceksiniz.

Son olarak, eğer referansınızla başkalarını da üye yapabilirseniz, o kişilerin kazançlarından da yüzde alacaksınız.

Bu sitelerden para kazanmak için yapılması gereken ise sadece ücretsiz bir şekilde üye olmak. Üye olurken ise,
    o bir kullanıcı adı belirlemeniz ve bir e-mail adresinizin olması,
    o ayrıca kazandığınız paraları gerçek banka hesabınıza aktarmanıza yarayacak olan uluslararası bir ödeme aracında hesap açmanız yeterli. (Örneğin PAYPAL, PAYZA gibi siteler)(Bu sitelerde de ücretsiz bir hesap açmak mümkün. Bu sitelerin en meşhuru olan PAYPAL şu an Türkiye‘de aktif olarak kullanılmadığı için ben PAYZA’da hesap açtım, paraları buradaki hesabıma aktarıyorum.)

Ardından yukarıdaki gibi tıklamaları, anketleri, oyunları, teklifleri ve görevleri yerine getirdikçe hesabınızda para biriktirebilir ve biriken paralarınızı belli bir miktara ulaştıkça (kimi sitede 2 dolar kimisinde 8 dolar) gerçek hesabınıza aktarabilirsiniz. (cüzi bir komisyon alıyorlar tabi aktarma sırasında)

Özetlersek;
    Aşağıda linklerini paylaştığım ve benim tespit ettiğim kadarıyla sırasıyla en kazançlı PTC sitelerine üye olup, reklam tıklamaları ve diğer kazanç yolları ile para kazanıp, bu kazandığınız parayı PAYZA (veya diğer ödeme kanalları) hesabınıza aktarıp, ardından da buradan gerçek banka hesabınıza aktarmanız yeterli olacak. Sonra bu paraları afiyetle yiyebilirsiniz :)

Hayırlı kazançlar.

Üye olduğum PTC siteleri:
    - Clicksense (2007’den beri aktif)
    http://www.clixsense.com/?9698282
    - Neobux (2008’den beri aktif)
    https://www.neobux.com/?r=suimen
    - ojooo
    https://wad.ojooo.com/register.php?ref=suimen
    - Grandbux
    http://www.grandbux.net/?ref=suimen
    - Goldenclix
    http://www.goldenclix.com/?ref=suimen
    - scarlet-clicks
    http://www.scarlet-clicks.info/?ref=suimen
    - clixblue
    http://www.clixblue.com/index.php?ref=suimen

• RECYCLİX NEDİR?

Geri dönüştürülebilir atıkları sizin adınıza satın alıp ve geri dönüştükten sonra yine sizin yerinize satıp bu ticaretten sizin payınıza düşeni ödeyen güvenilir Polonya merkezli bir şirkettir.

Peki Biz Bu İşten Kar Etmek İçin Ne Yapmalıyız?

1-Recyclix şirketi siz sistemi test edin öğrenin diye size 20 € para veriyor. Bu 20€' yu kullanmak için tabikide öncelikle üye olmak gerekli.

KAYIT LİNKİ=https://recyclix.com/?id=f7843537da73e9

2-Bu 20€ ile atık alıp 3 haftalık ilk döngünün sonunda bize %6 kar , 2 haftalık ikinci döngünün sonunda ise bize %8 kar ile toplam 5 haftalık iki döngü sonucunda %14 kar elde etmiş oluruz.

3-Peki paramızı nasıl çekicez bizim için en önemli konu bu. Şirkette 3 para çekme yöntemi var

a-bitcoin ile
    b-paypal (türkiyede kapandı)
    c-kredi kartına

ben şahsen bitcoin ile çekiyorum hem hızlı hem de kesintisi çok az.

şirket gerçekten çok güvenilir youtubeda recyclix atık işleme fabrikalarının videoları var
    denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum
    bu arada şirket bu sene yeni plastik fabrikasını açıyor ayrıca sizleri açık günlere davet ediyor geri dönüşüm fabrikalarını ziyaret etmek için ben şahsen gitmeyi düşünüyorum.

Gelelim en önemli konulardan birine ödeme kanıtları

İnternetten Para Kazanma Yolları Burada!

bana bu numaradan aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz 530 357 3009
    hepinize bol kazançlar

https://recyclix.com/?id=f7843537da73e9

• ARKADAŞLAR EN YENİ VE İLERİDE ÇOK POPÜLER OLUCAK İNTERNETTEN PARA KAZANMA YOLU REKLAM İZLEME;

tek başınıza hiçbi şekilde para kazanamazsınız ama 3 kişilik bir ekip olursanız ve bu ekibi her geçen gün büyütürseniz çok iyi paralar kazanabilirsiniz yapmanız gerekenwww.birmilyonizleyici.com a girip kayıt olmanız ve hergün size verilen reklamı izlemeniz bunu yaparken birde tanıdıklarınızı referans numaranızla kayıt yaptırıyosun onların kazandıkça siz kazanıyorsunuz her üye kendine 2 alt üye buldumu baştan sona herkes kazanıyor.

çevrem geniş diyorsanız 1 ayda 500TL ve üzeri kazanç için yapmanız gerekenler;

1.www.birmilyonizleyici.com adresine girin
    2. kayıt formunu doldurun.
    3. paket kısmında standart -25 paketi seçiyoruz.
    4. kayıt formunu doldururken referans/sponsor adı soyadı kısmına Metehan Taşdüzer yazıyoruz
    5. referans numarası kısmınada 90384338397 yazıyoruz ve kaydımızı tamamlıyoruz.

sonrasında ise bu şirket sizi arıyor ve kaydınızı onaylıyor bundan sonra yapmanız gerekende 2 tane arkadaşınızı kendi referans numaranızla kayıt etmeniz olucak bu şekilde ve onlara bunları yapması konusunda talimatı verin bu şekilde hem siz hem arkadaşlarınız ayda 500 TL ve üzeri kazanabilirsiniz. hergün giriş yapıp size verilen reklamları izlemeyi unutmayın..

• 1-Youtube Kazanç Sistemleri
    Ben youtube hesabı açamam, benim hiç bir bilgim yok, video hazırlayamam, video nasıl yüklenir hiç bir bilgim yok, video yüklerken seo nasıl yapılır bilmem, ben nasıl yaparım? diye düşünmeyin...

Bilgisayar kullanmasını biliyorsanız eğer bu işin % 30u başlamış olarak kabul ediyorum...

Günde 2 SAAT çalışarak çift kazanç yöntemi ile iki farklı yoldan kazanç elde etme tekniğini sizlere videolu olarak anlattım. Bu sayede izleyerek öğrenmeniz artık çok kolay!..

Youtube dünyaca ünlü video izleme sitelerinin başında gelmektedir, ayrıca video arama motoru diyebiliriz. Bir çoğumuz film, dizi, eğlen, komedi, haber ve buna benzer bir çok videoları izlemek için kullanmaktayız.

Ancak bu platformu video izlemek için değil de para kazanmak için kullanmak istemez misiniz...

Youtube günde 3 milyar izlenme ve günde milyonlarca video yüklenen bir platform.

Ayrıca dünya devi google bünyesinde çalışmaktadır.

Yüklediğiniz videolar anında saniyeler içinde indexlenme özelliğine sahiptir...

DAHA FAZLASI İÇİN LİNKİ İNCELEYE BİLİRSİNİZ:http://www.xticaret.com/xticaret/?2325_37454

• ORKAPLUS SAYESİNDE PARA KAZANMA

DETAYLI EĞİTİMLER
    KOLAY YÖNETİLEBİLİR
    WEB ARAYÜZÜ İLE SUNUM
    VİDEOLU EĞİTİMLER
    1 DEFA AL ÖMÜR BOYU KULLAN
    TÜM GÜNCELLEMELER ÜCRETSİZ
    İNTERNET TABANLI ANLIK GÜNCELLEME
    7/24 DESTEK DESTEK SİSTEMİ
    KANITLANMIŞ, GÜNCEL YÖNTEMLER

Kimler İnternetten Para Kazanabilir?

Son zamanlarda kullanıcı sayısında yüksek bir artış görülen internet ağı neredeyse herkesin ihtiyaçlarını karşıladığı bir ortam haline gelmiştir. Her konuda kapsamlı araştırma sonuçlarını barındıran bu sistemin kullanımı da her geçen gün giderek artmaktadır.

Çağın vazgeçilmezi haline gelen bu sistem, internetten para kazanma konusunda akıllara 'Kimler internetten para kazanabilir?' gibi bir soru getirmiştir. Bu sorunun cevabı ise şöyledir: İnternet başında zaman geçirmeyi seven, sosyal paylaşım ağlarını kullanabilen, dosya açmayı ve kaydetmeyi bilen aynı zamanda internet başında her gün bir kaç saat geçirebilecek olan herkes bu işin sahibi yani kendi işinin patronu olabilir. Aksi halde internete girmeyi ve dosya açıp kaydetmeyi bilmeyen veya sosyal ağların nasıl kullanıldığı hakkında bilgisi olmayan bir kişinin para kazanması da söz konusu olamaz.

Para Kazanmaya Nasıl Başlanır?

İnternetten para kazanmanın en kolay işlerden biri olmasının yanı sıra aynı zamanda insanlara ilk başlarda karmaşık gelen bir sektördür. Oysa ki işin içine giren ve bu konuda bir kaç araştırma yapan kişiler bu karmaşanın aslında gözü korkutan bir engel olduğunu görürler. Bu nedenledir ki bir çok kişi sırf bu karmaşıklıktan korkusuna bu işe başlamadan son vermiştir.

İnternetten para kazanmaya başlamak isteyen bir bireyin, ilk olarak hangi yöntemin yeteneklerine uygun olup olmadığına dikkat etmesi gerekmektedir. Çünkü devamlı uğraşacağı bir iş olacağından bu işi zevkle yapmalıdır. Yeteneğinize uygun alternatifi seçtiğinizde geriye kalan bu alternatif ile ilgili kapsamlı bir araştırma olacaktır. Sonrasında ise gelişiminizin çorap söküğü hızında devamı gelecektir.

Dünya genelinde internetten en çok para kazandıran, 10 seneyi aşkın bir zamandır hızla büyüyen satış ortaklığı(affiliate marketing) sektörü son dönemlerde Türkiye'de hızla büyümeye başladı. Sizde bu büyümeden faydalanın ve hemen para kazanmaya başlayın.

İnternet Dünya'nın en büyük bir alışveriş sahası olduğunu farkında mısınız? Son yıllarda internetin kullanımının hızla artması ile internetten yapılan alışveriş ciroları artmakta, sizde yapılan bu alışverişlerden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

İnternetten çalışarak kendi işinizin sahibi olabilir, düşündüğünüzden çok daha fazla para kazanabilirsiniz. İnternetten milyonlarca kişi para kazanıyor. Peki bu kadar insanın internetten nasıl para kazandığını düşündünüz mü?

Orkaplus Nedir?

Orkaplus satış ortaklığı sistemi eğitimi veren Türkiye'deki en kapsamlı ve başarılı eğitim setidir. Eğitimin içeriği video ve yazılı eğitimlerden oluşmaktadır. Orkaplus eğitim seti internet üzerinden satılan ürünlere satış ortağı olarak en iyi pazarlama stratejileri ile satış ortaklarına kazandırmayı hedefleyen eğitimdir.

Orkaplus eğitimindeki satış stratejileri sayesinde ürün sahiplerinin ürünlerini hedef kitleye sunarak satış yapar ve bu satışlardan komisyon kazanırsınız.

Orkaplus eğitim setinde sermayeli ve sermayesiz olarak para kazanmayı öğrenirsiniz. Kısaca şöyle tanımlayabiliriz. Sermayeniz olmadan ürün stoklamadan başkalarının ürünlerini tanıtarak satış başına komisyon kazanırsınız. Bilgisayar kullanmayı bilen herkes bu işten para kazanbilir.

Artık emeklerinizin Kaşılığını Fazlasıyla Alma Vakti!

Bu zamana kadar çalıştığınız işlerden emeğinizin karşılığını alamadığınızı biliyoruz. Çünkü her zaman "Çeşmenin başındaki kazanır." Kendi işinizin patronu olun ve çalıştığınız kadar para kazanın.

Satış ortaklığı sisteminde başkalarının ürünlerini satarak para kazanırız. Bunun dışında üye kayet para kazan mantığında çalışan programlar ile çalışarak kaydettiğiniz üye başına 1-5 TL arasında para kazanırız. Sektörde bulunan bazı programlar satış başına ve üye başına sizlere para kazandırır.

Örneğin; size özel referans linkinizden bir kıyafet satış sayfasına müşteri yönlendirdiniz müşteri siteye ürünleri görebilmek için kayıt oldu fakat ürün almadan siteden çıkış yaptı. Bu durumda müşteri sisteme sizin referansınızdan kayıt olduğu için üye kayıt parası kazanırsınız. Bu durum hem sizin için hemde ürün satışı yapan web sitesi için karlı bir durumdur. Ürün satışı yapan web sitesinin elinde bu şekilde yüzlerce kişinin mail adresi toplanır ve bir kampanya oluşturduğunda bu mail adreslerine göndererek satış hacmini büyütür.

Orkaplus sizlere alışveriş sitelerine odaklı müşteri kitlesini nasıl yönlendireceğinizin ve günümüzün en etkili pazarlama stratejilerini satış teknikleri eğitimi verir. Sermayesiz para kazanmak isteyen kullanıcılarımıza web site kurma eğitimi ve seo eğitimi veriyoruz. Kurmuş olduğunuz web sitesine müşteri çekebilmek için SEO yani Türkçe açılımı "Arama Motoru Optimizasyonu" eğitimi veriyoruz. Bu sayede sıfır sermaye ile kalıcı ve uzun süreli bir kazancınız oluyor.

Size seo eğitimini verecek olan kişi bu konu hakkında çok fazla tecrübesi olması gerekir. Bu durumu kendimden bir örnek vererek anlatmak istiyorum. 5 Yıl öncesine kadar seo dendiğinde insanların aklına sadece backlink geliyordu. Ne kadar fazla backlinkin var ise istediğin kelimede Google sıralamasında istediğin yerde çıkabiliyordun. Oysa ki şuanda backlink seo'nun sadece 1 aşaması olarak görülüyor. 5 Yıl boyunca seo konusunda araştırmalar, masraflar yaptım. Ve en önemlisi deneme yanılma yolları ile zaman kaybettim. Sadece sitelerimi istediğim kelimelerde istediğim sıralamaya getirebilmek için. Yani bu konuda 5 yıllık geceli gündüzlü çalışmalarım karşılığında bir tecrübeye ve alt yapıya sahibim. Bu durumu görmeniz için kurduğum web sitelerine göz atabilirsiniz.
    İşte bu yüzden idda ediyorum sermayesiz olarak para kazanabileceksiniz...

Satış Ortaklığı Sisteminde Ürün Sahipleri ve Satış Ortaklarının Avantajları

Satış ortaklığı sisteminde ürün sahipleri ve satış ortaklarının avantajlarını kıyaslasladığımızda avantajlı taraf satış ortaklığı çıkmaktadır.

Ürün sahibi olmanın avantajları;
    - Ürün sahipliğinin en büyük avantajı piyasaya sunulan ürün satış ortakları sayesinde kısa sürede binlerce insana ulaşır.
    - Satış ortakları sayesinde ürünün pazar ağı genişler ve çok kısa sürede yüksek cirolar elde ederler.
    - Satış ortaklığı platformları sayesinde kazancınız çok daha hızlı bir şekilde panellerinize yansıtılır. KDV ve stopaj vergileri sistem tarafından ödenir ve ürün sahibi böyle büyük bir yükün altına girmek zorunda kalmaz.

Satış ortağı olmanın avantajları;
    - İstediğiniz zaman istediğiniz yerden çalışabilirsiniz. Ev, iş, tatil hiç farketmez ihtiyacınız olan bir bilgisayar ve internet bağlantısıdır.
    - Kendi işinizin patronu olursunuz, hiç bir karışan olmadan istediğiniz zaman çalışırsınız.
    - Günün istediğiniz saatinde çalışabilirsiniz. Gece saat 3 yada sabah saat 8 hiç farketmez.
    - Kazancınız tamamen sizin elinizde olur, ne kadar çalışırsanız o kadar para kazanırsınız.
    - Satış ortaklığı platformları sayesinde hiç bir ürün sahibi ile muhattap olmadan istediğiniz ürüne satış ortağı olursunuz.
    - Ürünü alanlar ile muhattap olmazsınız, bu ürün sahibinin görevidir.
    - İstediğiniz zaman tatile çıkar, aileniz ile daha çok vakit geçirebilirsiniz.

Son yıllarda birçok kişi alışverişini internetten yapmaya başladı ve bu durum sektöre yep yeni bir pazar oluşturdu. Satış ortaklığı sistemi ürün sahipleri ve satış ortaklarını bir araya getirerek internetten para kazanma fırsatı sunuyor.

Orkaplus Eğitim Setinin İçeriği Nedir?

1-) Başlangıç seviye; Bu kategoride sonraki aşamalarda terimlere yabancılık çekmemeniz için terimleri basit bir dille ifade ettik. Bu seviye işe yeni başlayacaklar için çok yararlıdır.
    2-) Orta seviye; Bu kategoride satış ortaklığı sistemi ile para kazanmaya başlayacağınız eğitimler mevcut. Bu kategorideki eğitim sayısı oldukça fazladır. Sermayesiz bir şekilde para kazanmaya başlayacağınız eğitimler.
    3-) İleri seviye; Bu kategoride profesyonel olarak sektörde kullanabileceğiniz yazılımlardan bahsediliyor.
    Bonus eğitimler; Bu kategoride bulunan eğitimler wordpress, sosyal medya, mail marketing ve adwords ücretsiz reklam kuponu konularını içermektedir.
    Video eğitimleri; Bu kategoride önemli noktaları video eğitimler haline getirdik. Bu sayede uygulamalı bir şekilde öğreneceksiniz.

Clickbank Eğitimi
    Clickbank bugün Dünya'nın en bilinen ve en çok kullanılan satış ortaklığı platformudur. Kuruluşu 1998 yılına dayanan sistemde 75.000 ürün ve 120.000 satış ortağı bulunmaktadır. Clickbank istatistiklerine göre her 3 saniyede bir satış işlemi gerçekleşmektedir. Sistemde bir çok dijital ve fiziksel ürün mevcut olup dijital ürünlerin bir çoğunun satış başına komisyon oranı %75 lere varmaktadır. Eğitimimizdeki stratejileri kullanarak sizde hızlı bir şekilde satış yaparak para kazanmaya başlayacaksınız.

clickmerkez eğitimi
    Xticaret Eğitimi
    Xticaret Türkiye'nin en güvenilir satış ortaklığı platformudur. Xticaret kuruluşundan bu yana hızla büyüyerek Türkiye'deki tüm ürün sahipleri ve satış ortaklarının dikkatini çekmeyi başardı. Şuanda sistemde 60.000 aşkın aktif olarak çalışan satış ortağı bulunmaktadır.

seo eğitimi
    SEO(Arama Motoru Optimizasyonu) Eğitimi
    Web sitenize hedef ziyaretçi çekebilmeniz için en önemli eğitimdir. Sitenizi belirlediğiniz hedef kelimelerde üst sıralara taşıyarak ziyaretçinizi arttırarak satış sayılarınıza yansıtın. Sektörünüze özel hedef kelime seçme, hedef kelimeler üzerinde çalışma mantığı hakkında bilmeniz gerekenler. Bu bilgi kaynağı sayesinde yanlış yola girmeden, deneme yanılma yöntemi uygulamadan doğrudan zirveye çıkacaksınız.

Adwords eğitimi
    Google Adwords Eğitimi
    Google adwords reklamcılık ağı sayesinde hemen kampanyanızı oluşturarak reklam vermeye başlayabilirsiniz. Son zamanlarda bazı ürünlere reklam verilmemesinin sebebini araştırdık ve pozitif sonuca ulaştık. Dilediğiniz ürün için reklam kampanyası oluşturarak para kazanmaya hemen başlayabileceksiniz.

web site kurma
    Web Site Kurma Rehberi
    Artık web site kurmak için tasarımcılara yüzlerce lira ödemek zorunda değilsiniz. Web site kurma rehberimizde bir web sitesinin en baştan nasıl kurulacağını anlattık. Size özel temalar, kendi zevkinize özel tasarımları siz seçin. Bu rehber sayesinde hiç bir kodlama bilginiz olmadan mükemmel tasarımlar çıkartabileceksiniz. Ve özellikle bu eğimleri çok sayıda video eğitim ile destekledik.

yazarak para kazanma
    Yazarak Para Kazanma Eğitimi
    Web site sahiplerine farklı sektör ve konularda yazılar yazarak hemen bugün para kazanmaya başlayabilirsiniz. Son yıllarda web sitelerinin sayısı hızla atıyor ve bu web sitelerine yazı ihtiyaçlarından dolayı bir çok site sahibi sitelerine yazı yazacak makale yazarı aranıyor. Bu sayede bilgi sahibi olduğunuz her konuda yazı yazarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

orkaplus video eğitimiOrkaplus Video Eğitim Seti
    Para kazanmaya hızlı bir şekilde başlamanızı sağlayacak bu avantaj sayesinde işinize konsantre olmanız artık daha kolay. Video eğitimler ile doğrudan aşama aşama eğitimleri uygulayarak sektörü daha kolay bir şekilde kavrayacaksınız. Takıldığınız yerde video eğitimi geri alarak tekrar izleme fırsatınız var. En basit anlatım dili ile çektiğimiz için sektöre yeni başlayacak arkadaşlara bu eğitimin çok fazla yararı olacak.

Sadece 3 Günlük Kazanç Kanıtı!

İnternet Bankacılığı Ekranımdan Bir Kazanç Kanıtı!

Ve + 4 Tane bonus

Wordpress Eğitimi
    Bu eğitim sayesinde web sitelerinize istediğiniz kurumsal yada portal görünümleri verebileceksiniz. Tüm Dünya'da en çok kullanılan blog alt yapısının elementlerini tanımaya hazır olun. Arama motorlarının en çok sevdiği alt yapılardan biri olan wordpress ile sitelerinizi sıralamarda yukarılara çıkarmak diğer sistemlere kıyasla çok daha kolay olacak. En çok kullanılan eklentiler ve satış ortaklığı sistemi için sisteminizde uygulamanız gereken püf noktalar...

sosyal medya ile para kazanma
    Sosyal Medya İle Para Kazanma Eğitimi
    Twitter, Facebook gibi sosyal paylaşım siteleri sayesinde dakikalar içerisinde yüz binlerce kişiye ulaşmak artık çok kolay! Bu sistem sayesinde kısa sürede belli bir kitleye ularaşak satış ortağı olduğunuz ürünlere trafik çekerek hızlı bir şekilde para kazanmaya başlarsınız.

mail ile para kazanma
    Mail Marketing Eğitimi
    Email marketing, son 10 yıldır yaygın olarak kullanıllan dijital ve doğrudan pazarlama yöntemidir. Kullanıcılara, e-bülten, haber, güncellemeler, indirim, promosyonlar ve benzeri birçok bilgiyi email marketing ile ulaştırmak mümkün. Bu sistem ile oluşturacağın kitleyi değerlendirmelisin.

adwords kupon
    Google Adwords 100 TL Ücretsiz Reklam Kuponu
    Google Adwords reklamcılık ağında ücretsiz 100 TL değerinde reklam verebilmeniz için ücretsiz reklam kuponu.

"Orkaplus size balık vermez, balık tutmayı öğretir."

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN VERECEĞİM LİNKİ İNCELEYİN.... http://www.xticaret.com/xticaret/?2199_37454

• Merhaba, getmyads bir reklam sirketidir. Büyük firmaların reklamlarini cesitli sitelerde tanitir. Bizlerede yaptigimiz yatirim karsiligi jetonumuzun miktarina gore 600 gün geri ödeme bonusu veriyor. Network sirketi icinde en iyi sirketlerden birisi diyebilirim. Sağlam bir sirket ve odemeleri turkiyedeki banklara havale yapabiliyor. 24 kisilik ekibimize sizde katilin. Bizimle beraber sizde kazanin. Daha fazla bilgi icin videomuzu izleyiniz. kayıt linkim
    https://getmyads.com/r/357311?lang=tr
    http://www.getmyads24.com/turkish/?r=357311
    Tesekkurler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordofearth -- 8 Eylül 2016; 14:59:49 >

• Merhaba arkadaşlar çoğu zaman internetten para kazanma yollarını duymuşsunuzdur.Bu gün ben size yeni ve kolay bide iyi para getiren [COLOR="Lime"]advpays[/COLOR] yolunnu anlatıcam.Tabi benim anlatımım olamayan bir video ile destekleyecem bu anlatımı.
    Bu videoyu öncelikle izleyin !
    https://www.youtube.com/watch?v=7gZhhhF4fmI

burada iki mantık var :
    1-Sayıları doğru gir.
    2-Ödeme almak için en az 40 kişi referans lazım..
    Yukarı şartları anlamak için videoyu izleyin...

Bu siteye kaydolmak tamamen ücretsizdir...
    Kayıt için : http://ydi.renov.xyz/2022091/ siteye tıkla kayıt ol her doğrulama için 1 rubble kazan yani 5 kuruş emin olun ki her doğrulama 3 sn en fazla :)
    Okuduğunuz için teşekkür ederim...

• HERKESE Merhaba BAYRAM ÖNCESİ HERKESİN BAYRAMINI KUTLARIM.
    world of farmer rus yapımı olan site farm villa gibi benzer bir site
    oyun email ve cep telefonu sms onayı alınarak üyelik başlangıçı yapıyor
    oyuna başlangıçta 100 altın veriyor kısa bir oyunu anlatıyor işte 10 seviyeden oluşmakta 9 alanlık bir çiftlik 10 altın veriyor mısır alacaksınız
    1 gümüş elma ağacı alıyorsunuz belirli olan süre sonunda hasat topluyorsunuz 3 dk 5 dk 10 gibi süresi var başlangiçta ilerleyen zamanda göreceğiz kümes alıyoruz ve tavuk alıyoruz tavuklara bakacak çiftçi alıyoruz 5 dk sonra yumurtaları alıyoruz ve her alınan tavuk ağaç çiftçi
    50-100 hasat tan sonra yenisini almamız gerekiyor ve her tohum ekimi tavuk besleme gibi işlemleri yaparken enerji harcıyoruz, bunuda ben şahsen elma ile enerji dolumu yapıyorum 3 seviyedeyim Hasattan topladıklarımı satıyorum oyun parası olarak 5 seviye olmadan ödeme yapmıyorlar oyun zaman ve pc basında vakit geçirmek için ideal
    isteyen bakabilir refensımdan yararlanabilirsiniz , elimden geldiği kadar sizlere yardımcı olmaya çalışırım.
    refsiz de olabilirsiniz refsiz olursanız site yöneticisine yardım etmiş olursunuz, özel mesaj veya telefondan yardımcı olurum 1 2 hafta sonra sabit bir kazancınız olur denemenizi tavsiye ederim

referans linkim: https://www.world-of-farmer.ru/?ref=283500

• Oyun Oynayarak Para Kazanın- Süper Çiftçi Oyunu

Süper Çiftçi oyunu ile oyun oynayarak para kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken siteye üye olmak ve hemen 2 tavuk almak. Daha sonra tavuklar yumurta üretecek ve siz yumurtaları sattıkça para kazanacaksınız. yalnız oyunda sabırlı olmalısınız. 1 ay boyunca oyunu oynarsanız günlk ortalama 5 ila 10 tl hatta daha ilerlered 50-100 tl kazanabilirsiniz.
    Uyelik icin

http://superciftci.com/kayit/43962

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar ; Getmyads şirketi 8 ülkede reklam trafiğinden kazanç sağlıyor. ve Türkiye ye gireli 4 veya 5 ay oluyor Türkiye de aktif olarak müşterilerine kazanç sağlıyor ve yakında Türkiye de seminerleri başlayacak Kazanç oranları çok yüksek hemde havuz sistemli olduğu için şirket kendisini garanti altına alıyor . sağlam bir firma ve ödemeler konusunda kesinlikle tam güven sağlıyor. Kendim bu işi araştırdım . tedirginliğim ve tereddütlerim vardı. Ufak reklam paketi alarak başladım . Arkadaşlar bu iş makele yazma veya anket doldurma eğitim setini izle veya günde 10 kez tıkla veya bilgisiyaranı açık bırak böyle bir iş değildir. siz reklam paketi alıyorsunuz . Şirket sizden aldığı parayı ünlü firmalardan toplu reklam alanı alarak sizi kazancına ortak ediyor. yani siz bir şey yapmıyorsunuz sadece sisteme üye oluyorsunuz her gün kazancıınızı takip ediyorsunuz onlar sizin adınıza bu işi yapıyor. İnsan böyle ilk başlarda internet ten para kazanılır mı sorusuna inanmıyor ama hayatta bazı şeylerde kendimiz denemeden risk almadan bilemeyiz. ya yatırdığımız parayı alamazsam diye bir düşünce vardı ne yatırırsanız yatırın yatırdığınız parayı 4 ayda amorti ediyorsunuz. geri kalan 15 aylık kazancınız sizlere kalıyor. Eğer bu işe korkunuz varsa risk alamam diyorsanız hiç girmeyin . Hayatta hiç bir şeyin garantisi yoktur. bizler sadece tavsiye ederiz riski alıp almaması ve sorumluluğu sizdedir. Ben denedim ve gerçekten kazançlı bir yatırım olduğunu gördüm. Ödemenin de yapıldığını görünce şirketin müşterilerine karşı sadakatlığını ve güvenirliğine karşı çok önem verdiğini anladım.sizlere tavsiye edebilirim. Şuan benim kafam çok rahat çünkü güveniyorum şirkete işin içinde olduğunuz zaman bu terettütünüz gidiyor arkadaşlar . Şirket şuanda dünyada ilk 2000 firmanın arasında en ön sıralara yaklaşıyor ve 2008 den beri bu işi yapıyor büyüyen bir reklam şirketidir.. şirketin yapmış olduğu ve iç işleyişten bahsedeyim biraz Getmyads Şirket toplu reklam alanı satın alıyor, Google, Facebook, Yahoo, Yandex, Twitter gibi ünlü sitelerin reklam yerlerine aylık 7 Milyon Dolardan fazla para ödeyerek reklam satın alıyor ve dışarı dan firmalara bu yerleri kiralıyor, bizden aldığı 50 Dolarlık reklam paketlerini de bu ödemeleri yapmak için kullanıyor ve bunun sayesinde ödeme yapıyor...Sistemden bahsetmem gerekirse ne kadar fazla reklam paketi alırsanız o kadar fazla kazanç sağlamış olursunuz. sistemde iki türlü kazanç vardır .biri pasif geliriniz dir. 1000 pakete ulaştığınızda Ayda en fazla 7500 dolar kazanabilirsiniz.Diğeri de ekip kazancınız dır. ekip kazancınız sınırsızdır. sizin referansınızla ne kadar çok alt üye yaparsanız onların üyelik paket almasında , yani örnek olarak 1 paket 50 dolardır. 20 paket aldığını var sayarsak her bir paket 6 dolar getirdiği için 1 kişiden 20*6 = 120 dolar almış olursunuz. 1 Ayda 10 tane alt üye yaptığınızı var sayarsak 120dolar *10 = 1200 dolar bu sadece ekibinizden gelen kazançtır. Arkadaşınıza anlatma zorunluluğunuz yoktur. tek başınıza da ilerleyebilirsiniz ama bu işi arkadaşlarınıza anlatarak kazancınızı maxsimum seviyeye getirebilirsiniz. 1 Reklam paketi 50 dolardır. vey 20 ay boyunca üretim sağlar. 1 reklam paketin 20 ay boyunca getirisi 300 dolardır. Siz ne kadar çok reklam paketi alırsanız o kadar fazla kazanç. sağlarsınız sınır 1000 pakettir . 1000 pakete ulaştığınızda ayda 7500 dolar kazanırsınız . Youtube de videolarım mevcut linkihttps://www.youtube.com/watch?v=czKDC2Tec7Y
    kayıt olmak için aşağıdaki linkten kayıt olabilirsiniz
    kayıt linkihttp://www.getmyads24.com/english/?r=255957

• Arkadaşlar internette bi oyun var çok ama çok kolay anlayamıyanlar için youtubeden yardım da alabilirsiniz taktikleri yazarak ben kayıt linkini bırakıyorum gerisi sizdee

https://www.cilgintavuk...m/kaydol.php?ref=194723
  • kalennder K kullanıcısına yanıt
    Anani sikiyim **** nasıl kazanıyoz yazmıyon yok su site bu site orosbuya bak ya
  • arkadaşlar internette para kazanmak için en güvenilir site cliksense clixsensede reklam tıkla,anket doldur,task yaparak,offers görevi yaparak para kazanmak mümkün üye olamak isteyen arkadaşlar aşağıdaki linki tıklayarak üye olabilirler ben paramı payza araçılığı ile aldım

http://www.clixsense.com/?6247907
  • Özellikle Anket Doldurma hakkında edindiğim tecrübe ile para epey kazanılabiliyorhttp://parakazananogrenci.blogspot.com.tr/ 'da da bahsediyor
    http://www.xticaret.com/xticaret/?680_98001

http://www.xticaret.com/xticaret/?258_98001

• Merhaba Arkadaşlar
    İnternetten para kazanmak bu siteylen güvenli hale geldi izleyin görün.
    Anlatım Linki :https://www.youtube.com/watch?v=R5t2Cf94gPg
    Para Çiftliği Linki :http://paraciftligi.com/ana_sayfa?r=hmz414
  • link.tl diye bir site var link kısaltıyorsunuz kısalttığınız linklere tıklanınca 5 saniye reklam gösterip ilgili siteye yönlendiriyor siz de para kazanıyorsunuz.
    refli üyelik için tıklayın:http://link.tl/?r=84423 eğer refli üyelik olursanız siz de ben de yüzde 10 daha fazla kazanırsınız...
    refsiz üyelikhttps://link.tl

1000 tıklamaya 10 lira veriyormuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece üye olman yeterli üye ol ve kazanmaya başla

parakazan.com
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.