DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
İnternetten Nasıl Tv İzlerim? (Önemli)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
3.939
Tıklama
Tüm Forumlar >> İnternet >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> İnternetten Nasıl Tv İzlerim? (Önemli)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      160 Mesaj
      03 Haziran 2008 09:33:52 Konu Sahibi
      Arkadaşlar çok uğraştım ama ineternetten tv yayını yapan adam gibi bir site bulamadım.

Eurosport u izlemek istiyorum.... Bildiğiniz siteler var mı? Yazarsanız çok sevinirim.

Teşekkürler,

• Onbaşı
      39 Mesaj
      03 Haziran 2008 10:53:40

http://www.tvchannelsfree.com/ denemelisin. Hızlı bağlantın varsa süper bir site

Galaxy Nexus

• Yarbay
      5856 Mesaj
      03 Haziran 2008 14:56:31
      Hangi kanalı izlemek istiyorsan o kanalın resmi sitesine gideceksin ve oradan seyredeceksin başka bir site sana orjinal tv sitesinden daha fazlasını sunamaz zaten.

Bildiğini bilenin arkasından gidiniz.
      Bildiğini bilmeyeni uyarınız.
      Bilmediğini bilene öğretiniz.
      Bilmediğini bilmeyenden kaçınınız.
      KONFÜÇYÜS
    • Binbaşı
      1386 Mesaj
      03 Haziran 2008 15:59:24
      kesinlikle katılıyorum, özellikle izlemek istediğiniz belirli bir kanal varsa en garantili yol o kanalın resmi internet sitesidir

edit:yazım hatası

quote:

Orjinalden alıntı: Hunter_one

Hangi kanalı izlemek istiyorsan o kanalın resmi sitesine gideceksin ve oradan seyredeceksin başka bir site sana orjinal tv sitesinden daha fazlasını sunamaz zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toggy06 -- 3 Haziran 2008; 16:00:33 >

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.