Şimdi Ara

internetten müzik indirmek suçmu ceza alırmıyım? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
14.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kalipto

neyin içindesin ya biliyosan bu konuyla ilgili yaz bişeyler yoksa boş yorum yapma zaten zor durumdayım
    Siz 15 yaş gençliği her tarafı sardınız ya
  • Ya üff korkutuyolar seni ben kendimi bildim bileli internetten oyun film müzik hepsini indiririm hala bise olmadı ya...!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThunderGamer

Ya üff korkutuyolar seni ben kendimi bildim bileli internetten oyun film müzik hepsini indiririm hala bise olmadı ya...!

tamam onu anladım bende öyle 1-2 falan indiriyodumda şimdi 50 tane indirdim ondan korkuyorum

• İndirdiklerinin hepsini toplasan zaten 60 ı 70 i geçer o zaman niye korkuyon...!Adamlar bütün suçluları yakaladılar bi sen mi kaldın sanki...!
  • inş. öyledir saol
  • off birde tazminat davası açarlar evi barkı satılığa çıkar şimdiden.
  • up..
  • up
  • Adam herkezi keklemiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Foxhq

Adam herkezi keklemiş

kim keklemiş ya benim sorunuma kimse adam gibi yorum yapmadı ki
  • Ne sorunundan bahsediyorsun ceza alacak olsan çoktan alırdın kaldı ki senin indirdiğini kanıtlayamazlar internet kimin üstüne ise (annenin veya babanın) ona gelir hapis-para cezası.
  • quote:

quote:

Adam herkezi keklemiş

Ya kardeşim kimsenin ceza aldığı falan yok. Türkiyede müziklerin %90 ı korsan olarak indiriliyor. Öyle olsa 50 milyon kişinin ceza alması gerekirdi. Ya anlamak istemiyorsun yada milleti salak yerine koyup keklemeye çalışıyorsun.

• quote:

quote:

Adam herkezi keklemiş

Şimdiye kadar hiç mi indirmedin yani Ya pcyi yeni aldınız ya da anaokuluna falan gidiyorsun araştırma yaptığın siteleri gösterde görelim

• quote:

Orijinalden alıntı: sinan02

Ne sorunundan bahsediyorsun ceza alacak olsan çoktan alırdın kaldı ki senin indirdiğini kanıtlayamazlar internet kimin üstüne ise (annenin veya babanın) ona gelir hapis-para cezası.

ya korktuğum o zaten cezayı ben alsam tamam babamın üzerine internet babamın ceza almasından korkuyorum
  • hala kafayamı takıyorsun 10 yıldır 56kbps den beri indiririm oyun müzik film ( ttnet görmesin )
  • de get yauw kafa bulma milletle
    kaça gidion sen ilkokul filan :)
  • kafaya takmiyimde napiyim hiç bu kadar zor durumda kalmamıstım hemen sildim bearshare'ı
  • Boşver dostum.
    Sınırsız interneti surf yapmak için kimse almaz.
    TTnet bi anlasa =) Çoğu arkadaş gibi bende sinema ya da cd ye para vermem nasıl olsa ttnet alıyo :D parasını
  • Uzatmayalım beyler ya. İndirmeden dinlersen sence sorun olurmu. Şimdiki online radyolar batardı o zaman.
    İndirenede ceza verildiğini ben daha görmedim.

Ben orbit indirdim. Fizy açıyorum ordan indiriyorum. torrentten oyun filan.
    Bu arada fizy gerçekten çok iyiymiş ya. İnna yazıyorum Bayram hoca İnnatayna yı bile buluyor
  • korkum geçti ya bi 10 kişiyle falan adam akıllı konuştum onlarda bişey olmaz dediler

Devam o zaman
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.