Şimdi Ara

İnternetten kombi almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba bulunduğum ilçeye dogalgaz geldi evime dogalgaz döşettirmek istiyorum.

Ama kombi internette daha uygun fiyata netten alıp buradaki şirketler projesini yapsa oluyor değil mi ?Sıkıntı çıkarırlar mı?

• kurulumu netten aldıgın cihazlar gibi degıl.kurulum 200 tl firma senden yine alacak bunu unutma,firmalardan fiyat alırken +kombi modeli ve fiyatı olarak fiyat al.ben öyle yaptım 50 lira nette daha ucuzdu ugrasmadım.kombiyi taksit yaptırdım firmaya. bAZI Firmalar taktıkları şeylerden para kazanmıyor işcilik ve taşerondan kazanıyor.Sana en ucuz sistemi suncaklar seni kaçırmamak için sakın bunlara aldanma,forumdaki üstatlardan tavsiyeler al oku sakın firmalara inanma hepsi kitlemeye çalışacak.
  • Yani alabilirsin garantisi falan sorun olmaz sadece kombinin markası ucretsız kurulum yapmıyor,bu sana ait oluyor bunu unutma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayseri204

Merhaba bulunduğum ilçeye dogalgaz geldi evime dogalgaz döşettirmek istiyorum.

Ama kombi internette daha uygun fiyata netten alıp buradaki şirketler projesini yapsa oluyor değil mi ?Sıkıntı çıkarırlar mı?

Ne yaptınız internetten aldınız mı bende bakıyorum fiyatlar baya uygun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: infest06

quote:

Şuan araştırma aşamasındayım Nisan sonu gibi eve gelecekler büyük ihtimalle bayiden alırım çünkü işçililk montaj aynıya geliyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: infest06

quote:

Şuan araştırma aşamasındayım Nisan sonu gibi eve gelecekler büyük ihtimalle bayiden alırım çünkü işçililk montaj aynıya geliyor.

bende bugun bayiden aldim hocam baktim fiyatlar 20 tl oynuyo degmez dedim kargoda nasil gelcegi belli olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba konuyu hortlatmış olacağım ama hocalar elimde Buderus RC10 modülasyonlu oda termostatı var buna uyumlu olan Buderus GB062 Modeli internette 2565tl + 50tl kargo iken bayilere soruyorum 4560 tl diyorlar bu nası bi piyasa anlamadım ben. Sorum şudur internetten sipariş kombi etmek istiyorum bikombi veya kombimarketi bunlardan hangisi güvenilirdir? Dolandırılmayalım normalde nette 3bin lira cihazı bu adamlar 2,6a satıyorlar. BU dogalgaz işi tam bir eziyetmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.