Şimdi Ara

İnternetten Kitap Alınabilecek Siteler & Tavsiyeler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
6
Favori
51.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İçimizde mutlaka kitap alışverişini internet üzerinden yapmış olanlar vardır. Burada bu sitelerin çalışma tarzlarını, hakkında neler düşündüğünüzü ayrıca netten ilk kez kitap alacaklar için kaynak teşkil etmesi açısından böyle bir konu açtım. Idefix, Kitapyurdu, Pandora, D&R ve benzeri sitelerden alışveriş yapmış arkadaşlar, biraz konu hakkında bilgilendirme yaparlarsa eğer memnun olurum.

İnternet Kitabevleri Listesi

www.idefix.com
    www.kitapyurdu.com
    www.pandora.com.tr
    www.dr.com.tr
    www.nadirkitap.com
    www.babil.com
    www.okuoku.com

Konu hakkında eklemek istediğiniz bilgiler olursa, güncellerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razer -- 23 Mart 2017; 23:47:57 >

• dostum bu konuyu görmesem ben açacaktım az kalsın takipteyim.
  • konu iy,ben de yakın zamanda toplu kitap siparişi vereceğim.hangisi hızlı ve güvenilir?
  • kitapyurdundan sürekli alışveriş yaparım.bana göre en uygun sitedir.puan sistemi çok güzel tasarlanmıştır.kitapların altında bir sürü yorum olur.kargosu hızlıdır.hatta şuan bile siparişim var kargoya verildi hemen bekliyorum.

idefix ve ilknokta da çok iyidir.sorun yaşamadım.ilknokta fantastik severler için iyidir.ithaki yayınlarının ağırlıklı olarak satıldığı bir sitedir.

nadirkitap gg nin kitaba uyarlanmış versiyonu.eski kitaplar arıyorsanız koleksiyonluk falan,çok güzel bir sitedir.3 farklı satıcıdan Kavgam'ın 1965 basımını edinmiştim.bi sorun yaşamadım.

genel olarak tavsiyem kitapyurdu.gerek fiyatı gerekse ilgisi ve puan sisteminden dolayı ki fiyatta üstüne görmedim.ithaki için ise ilknokta fiyat olarak çok iyidir.
  • İnsankitap da güzeldir. Bana bir siparişimde hediye kitap yollamışlardı Tarihin Hafızası diye
  • evet kitapyurdunu bende öneriyorum diğerlerini bilmiyorum ne derece güvenli
  • Ben hep D&R dan yapıyorum fiyat olarak en uygunu o oluyor kargo 3.5 TL ve 50 TL üstü kargo ücreti yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nike -- 29 Eylül 2011; 10:33:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyz1995

kapıda ödeme yapabileceğim bir site var mı

Ben de kapida odeme yapabilecegim bir site ariyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyz1995

kapıda ödeme yapabileceğim bir site var mı

İnsankitap ta kapıda ödeme yapılabiliyor. Ama +5 tl ücret alıyorlar. Bu kapıda ödeme yapılan her yerde uygulanıyor sanırım
  • İdefixten yaptığım alış veriş sonucunu anlatıyım.
    Siparişimde ve üye bilgilerimde adresim Kırıkkale olduğu halde ürünler Kırklareline yollanmış. Durumu fark edip mesaj attığımda herhangi bir dönüş olmadı. Ertesi gün baktım kargo müşteri gelip kendisi alacak ibaresi ile Kırklarelinde bekletiliyor. Yine mesaj attım ve yine cevap yok.
    Şikayetvar sitesinden idefixe baktım, şikayetini gerial sana siparişini hediye olarak yollayalım dedikleri müşteri şikayetini geri alalı aylar olduğu halde kendisine dönüş yapılmamış, yine başka bir müşteriye para iadesi yapacağız denildiği halde yapılmamış.
    Sonuçta alışveriş yaparken mutlaka müşteri memnuniyeti konusunu da araştırın. Kitapyurdu ve D&r bu konuda çok iyi.
  • Katılmamak elde değil. Bazen firmalar ne yazık ki bu şekilde davranabiliyorlar. Mesela benim siparişim dünden hazır olduğu halde hala kargoya verilmiş değil. 2 gün boyunca neyi bekliyorlar ona da anlam verebilmiş değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razer -- 15 Şubat 2012; 15:41:44 >
  • tıklahttp://www.sahibinden.com/arama?userId=7575510&language=tr&hasSecureTrade=false&viewType=List
    lütfen tüm kitaplarımı inceleyiniz. çok uygun fiyatlarla.
    KAPIDA ÖDEME VARDIR. BURDAN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.
  • kitapyurdundan alırım ben her zaman hem uygun hemde güvenilir tavsiye ederim.
  • İdefix'ten simdiye kadar 4-5 defa kitap aldim.Hicbirisinde de sorun yasamadim.

Ancak yazilanlari okuyunca sasirdim cidden
  • Kitapyurdu'ndan 2 yıldır düzenli olarak alışveriş yaparım.Gayet güzel bir site ama son zamanlarda siparişlerimin yarısını bulamamaya başladılar.Orası kötü.Var diye alıyorum 2 hafta bekliyorum ondan sonra kitap bulunamadı diye mail geliyor.Ama yine de çok düzenli ve uygun bir sitedir tavsiye ederim.
  • Firma ismi yazmayayım ama durum bu vaziyette. Bazen hepsi yapabiliyor. Dün paket hazır olduğu halde kargoya vermediler. Bugün de mesai bitti ve bütün gün boyunca siparişlerimi yine kargoya vermediler. Yarın 3. gün olacak.
  • Ben de yeni açılan bir site buldum. huzurlu.com.tr diye bir yer İndirimleri baya güzel. Kargosu da hızlı geldi. Yenilikçi arayan arkadaşlara tavsiye ederim
  • babil.com okuoku.com
  • pttkitap sitesine mutlaka göz gezdirin kargo ücreti de almıyor kitabın fiyatı çok düşük değilse.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.