Şimdi Ara

İnternetten Kitap Alınabilecek Siteler & Tavsiyeler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
6
Favori
51.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen hiç buna girmeden yapmasalar durduk yere can sıkıntısı yapıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben farklı yorumla yaklaşıp hiç bulaşılmaması gereken siteleri söyliyeyim.

isemkitap.com
    odakitap.com

ASLA bulaşmayın !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

ben farklı yorumla yaklaşıp hiç bulaşılmaması gereken siteleri söyliyeyim.

isemkitap.com
    odakitap.com

ASLA bulaşmayın !

Bilgilendirme için teşekkürler hocam.
  • İdefix'in sistemi çok yoğun bu aralar. Pazar günü 12 tane kitap siparişi vermiştim. Geçen gün koli geldi ama 1 kitap eksik. Email ve telefon yoluyla eksik kitabı yollamalarını istiyorum. Temin edemezlerse ücret iadesi isteyeceğim. Emaillere hiç cevap vermiyorlar ya da veremiyorlar. Telefonla arayınca sisteme giremiyorlar.

• Ben İdefix, Kitapyurdu, Nadirkitap ve Babil'i denedim. Şu ana kadar en memnun kaldığım Babil oldu.

Hızlı geri dönüş yapmaları, ciddi anlamda sıfır kitap göndermeleri ve not defteri hediye etmeleri benim için artı bir değer.

Umarım hep bu şekilde devam ederler.
  • Nobelkitap ve nadirkitap tavsiye ederim
  • İdefix'den kitap satın aldıktan sonra eksik kitap gönderimi sorunu yaşayan veya bundan dolayı ücret iadesi alabilen forumdaşlar var mı? İdefix'deki m.h'deki kişiler sorunu çözüm bulmuyorlar. Şikayetvar'a bile şikayet yazdım ama onda da cevap yok. Ortak şirket olduğu için D&R'a da şikayet yazdım. Kitaplar ucuz ve kampanyalar olduğu için alıyoruz ama mutlaka bir sıkıntı çıkıyor. Doğan Holding'e bağlı bir mağaza çalışanlarının sorunları çözmekten uzak olması bu mağazadan alışverişten soğutuyor.

• ben kitapseç ten yapıyorum alışverişlerimi hocam bi sıkıntı yaşamadım 4 senedir
  • İdefix ve D&R'dan uzak durmakta fayda var. Ucuz ve kampanyalı şeylerin olması iyi, güzel fakat her siparişte mutlaka bir sorun çıkıyor. Siparişi eksik yollayan idefix kargo teslim edildi deyip başından atmaya çalışıyor müşteriyi. Kargo kolisini doldururken bilerek ya da bilmeyerek eksik var mı yok mu kontrol etmeden yolluyorlar. Mağduriyeti gidermek için ise hiç çaba sarf etmiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: trojan_1453

Nobelkitap ve nadirkitap tavsiye ederim

Nadirkitap güzel bir uygulama. Bir nevi online sahaf.

Arayıp bulamadığınız, tükenmiş kitapların birçoğunu temin edebiliyorsunuz. Hatta bazılarını sıfır olarak bulabiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razer

quote:

Arayıp bulamadığınız, tükenmiş kitapların birçoğunu temin edebiliyorsunuz. Hatta bazılarını sıfır olarak bulabiliyorsunuz.

Baskısı tükenmiş kitapları bulabiliyoruz ama komisyonlar mi yüksek sahafların çakallığından mi bilmiyorum çok uçuk fiyatlar oluyor. Kullanılmış bir kitaba gidip de 30 lira artı kargo vermek işime gelmiyor şahsen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Routine

quote:

Orijinalden alıntı: Razer

quote:

Baskısı tükenmiş kitapları bulabiliyoruz ama komisyonlar mi yüksek sahafların çakallığından mi bilmiyorum çok uçuk fiyatlar oluyor. Kullanılmış bir kitaba gidip de 30 lira artı kargo vermek işime gelmiyor şahsen.

İşin o boyutu var tabi. Baskısı tükenmiş ve kondisyonu iyi olan kitaplar pahalıya satılıyor. Biraz fırsattan istifade ediliyor ama ben çok ender bulunan bazı kitapları fiyatı uçuk değilse alıyorum.

• Nadir kitap ölücü sahafların kitaplara fahiş fiyatlar çektikleri bi site. arada iyi fiyatlara, güzel kitaplar bulunduğu da oluyor. ismi gibi nadir ama

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oroborus

Nadir kitap ölücü sahafların kitaplara fahiş fiyatlar çektikleri bi site. arada iyi fiyatlara, güzel kitaplar bulunduğu da oluyor. ismi gibi nadir ama

Sahaf nasıl açılır hocam bir bilginiz var mı?
  • internetten bir çok kitap alınacak site var hangisi iyidir bilemem ama tek bildiğim yurtiçi kargo ile çalışan kitap sitelerini tercih etmeyin! şube ile evim arasında 10 km bile yokken 3 gündür getiremediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: okangibi

internetten bir çok kitap alınacak site var hangisi iyidir bilemem ama tek bildiğim yurtiçi kargo ile çalışan kitap sitelerini tercih etmeyin! şube ile evim arasında 10 km bile yokken 3 gündür getiremediler

Birçok firma bu şekilde ne yazık ki.
  • Odakitap'a bulaşmayın demişler ama geçen hafta Çarşamba sabahı verdiğim sipariş Perşembe öğleni geldi.
    Genel olarak diğerlerinden ucuz bir site.
  • Babil.com haric heryerden alin
    Ben n11 den BULUT kitap veya kitapzenden aliyorum
    Cekle cukle bedavaya geliyor zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kitapaktif.com buda burada dursun.

Sınav kolejlerinin güvencesiyle hizmet veriyor. kampanyası iskontosu bol. kargosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahkaracaoglu -- 26 Nisan 2017; 15:0:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: errorman_cem

Babil.com haric heryerden alin
    Ben n11 den BULUT kitap veya kitapzenden aliyorum
    Cekle cukle bedavaya geliyor zaten

Kitapzen'i hiç denemedim ama hizmet noktasında başarılı olduklarını duymuştum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.