Şimdi Ara

İnternetten gitar dersleri önerisi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
3.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    ben bu internetten gitar dersini çok araştırdım arkadaşlar.çoğu site tırt bi şey öğrenemiyorsunuz. en sonunda bu işi profesyonelce yapan bi siteyi tavsiye etti çevremdekiler. bağlama,ney,vs.. çok kısa sürede öğrenmişler.gitar deslerini inceledim. baya sistematik kurs oluşturmuşlar. animasyonlar filan yapmışlar. üç kamera açısından net bi şekilde görebiliyorsun ayrıca döküman vs..mevcut. ordan 1 yıllık gitar dersini aldım ve gayet memnunum. sıfırdan başlamama rağmen kaptım olayı. hatta kursu satın alıp istediğin bi kişiye hediye gönderme gibi bi olay yapmışlar.orjinal geldi bana. bağlamayı da babama hediye göndermeyi düşünüyorum. yine deneyimlerimi yazacağım. incelemek istersenizwww.prodinarius.com

• ben bu internetten gitar dersini çok araştırdım arkadaşlar.çoğu site tırt bi şey öğrenemiyorsunuz. en sonunda bu işi profesyonelce yapan bi siteyi tavsiye etti çevremdekiler. bağlama,ney,vs.. çok kısa sürede öğrenmişler.gitar deslerini inceledim. baya sistematik kurs oluşturmuşlar. animasyonlar filan yapmışlar. üç kamera açısından net bi şekilde görebiliyorsun ayrıca döküman vs..mevcut. ordan 1 yıllık gitar dersini aldım ve gayet memnunum. sıfırdan başlamama rağmen kaptım olayı. hatta kursu satın alıp istediğin bi kişiye hediye gönderme gibi bi olay yapmışlar.orjinal geldi bana. bağlamayı da babama hediye göndermeyi düşünüyorum. yine deneyimlerimi yazacağım. incelemek istersenizwww.prodinarius.com
  • www.prodinarius.com tek geçerim
  • Selim Işık, Öner Yavuz izleyebilirsin.
    Guitar Pro programına bak derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.