Şimdi Ara

İnternetten araba bakarken neleri es geçersiniz ? :D (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
2
Favori
2.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

kac tane böyle ilan eledim

gecen telefon alacaktım bi baktım bey yazmıs ilan hosuma gitmesine ragmen gittim baskasından aldım

**

ben su aracı aslında 200.000kmde olup kmye sadece "200" yazanlara acaip kıl oluyorum

bu yüzden en düsük km 1.000 yazıyorum kayboluyorlar uyanıklar  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan.. -- 28 Nisan 2021; 22:15:17 >
  • Cellestin C kullanıcısına yanıt

Çünkü şehrin yarısı Şehitkamil. Gaziantep'in iki merkez belediyesinden biri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Düşbaz

Ankaradan sağlam araba çıktığını ben daha görmedim . Büyüklerimizde öyle der :))

Alıntıları Göster

sen demek ki benim sattığım yıllarda, benim ilanlara hiç denk gelmemişsin  

• Sigorta şirketi yüzünden (ve türevleri) ağır hasarlı yazan ilanlardan

Paspas hizasına kadar (paspas hizasına kadar yazıyorsa tavana kadar su almıştır) su alan sel hasarlı araç ilanlarından

2-3 parça boyalı olup ağır hasarlı yazan ilanlardan

Ağır hasar takıntısı olan aramasın yazan ilanlardan

Ağır hasarlı araçların ilanlarından

• Öncelikle galeriden olan araçları,

Ağır hasarlı araçları,

Sigorta şişirmesi olan araçları,

Yüksek km ve eski model araçları,

Klima buzzzz yazan ilanları,

Mümkünse direk kapatıyorum.

• dokturdan ürgetmenden memurdan emekli subaydan polisten dövlet su işlerinden karayollarından ibareli ilanları es geçem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de sigorta şişirmesi, ağır hasar kaydı olmayanlar var.

Aracın tramer kaydı yok, tertemiz ama bir kaç parça değişeni var yazılmış. Bunlara ağır hasar kayıtlılardan daha da uzak duruyorum.

• -Başlığa hatasız boyasız yazıp açıklamaya 2-3 parça boya var yazanları

-2 parça boyası olup ağır hasar kayıtlı olanları

-Araçla ilgili doğru düzgün açıklama yapılmamış,yuvarlak cümleli(örneğin araç göründüğü gibidir anlatmaya gerek yok arayın) yazanları

-Ota b*ka kalp kırarım yazanları

-Sadece cama 200 tl lik film çektirip replika jant takıp TR TEKK yazanları

-XX YılAnnNn otoBan faResİ satıştaaa gibi ilanları direk geçiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mezuni -- 28 Nisan 2021; 22:44:8 >
  • Es geçtiğiniz ilanlardaki arabalar temiz , alınabilir ve fiyatıyla da göz doldursa hiçbiriniz o ilanları es geçmezdiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

kac tane böyle ilan eledim

gecen telefon alacaktım bi baktım bey yazmıs ilan hosuma gitmesine ragmen gittim baskasından aldım

**

ben su aracı aslında 200.000kmde olup kmye sadece "200" yazanlara acaip kıl oluyorum

bu yüzden en düsük km 1.000 yazıyorum kayboluyorlar uyanıklar  

O uyanıklar da uyanmış. Şimdi 200 bin kmde olan aracı 20 bin km olarak ilana giriyorlar .

• HB, Tam Otomatik/CVT, km 50 bin altı, yaş 5 altı olanlara bakıyorum.

İlan içeriği olarak şunlara hiç bakmıyorum;

• Doktordan, Avukattan v.s. gibi meslek yazanlara.
    • Kalbinizi kırarım, aklınızı alırım, üstünüze çıkarım gibi yazılar yazan hanzo oğlu hanzoların ilanlarına.
    • X,5 parça boya vardır yazanlara.
    • Ağır hasat kayıtlıdır ama kasko yapılır yazanlara.
    • Açıklamada çok fazla dini unsurlar kullanılanlara.
    • Aksesuar diye her yerine ot/çöp yaptırılmışlara.
  • Ankara'dayım ve 2 tane Renault aracımız var. Es geçerseniz istediğimiz fiyattan geçin çünkü bakım ve temizlik açısından emsalleri yok. :D

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ankaranın yolları kaymak gibidir. Ankara'nın arabası kolay kolay bozulmaz. Bozulsa da iyi ustalarda tamir olur.

• keşke herkes reno, fiat es geçsede uygun fiyata alabilsek... 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: Lego95

Ankaranın yolları kaymak gibidir. Ankara'nın arabası kolay kolay bozulmaz. Bozulsa da iyi ustalarda tamir olur.

O Ankara hayalinizdeki Ankara olsa gerek. Günde 14-15 km kullanıyorum, güzergahım boyunca düzgün asfalt toplasanız 2-3 km çıkmaz. Gerisi yama, çukur, kazık, tümsek, bozuk.

Eski başkandan zaten umudumuz kalmamıştı, Mansur Başkan çözer bu sorunu dedim ama maalesef hem Büyükşehir sorumluluğundaki yollar hem de ilçe belediyelerin sorumluluğundaki yollar aynen duruyor. Zaten alt yapımız o kadar eksik ki; bir yere asfalt atılıyor, o asfaltın kazılması 1 ayı geçmiyor. Ya yeni bir binanın atık su sistemi için ya elektrik, su, telefon, internet için mutlaka kazılıyor ve bir daha da eskisi gibi asla yapılmıyor. Zaten rögar kapaklarının durumu içler acısı, kimi yerden 10-15 cm yüksekte duruyor, kimisi de 10-15 cm alçakta duruyor. Bu yazdıklarım, Mamak-Çankaya arasındaki yollar için geçerli. Hoş diğer yerlerinde pek bir farkı yok, Ankara da güzel yol sadece Cumhurbaşkanlığı Sarayı etrafında var. Arada numune yerler elbette vardır ama ekseriyetle yollarımız çok kötü. Düşünün trafik olmayan saatte işe geliyorum, yollar o kadar kötü durumdaki ortalama hızım 20-22 km oluyor. Yani hiç trafik olmayan saatte bu hız. Neden? Çünkü o çukura düşmeyim, bu tümsekten yavaş geçiyim, şurayı kazmışlar öylece duruyor aman dikkat ediyim diye diye araç kullanıyorum.

Epey yazdım, nezdinizde içimi döktüm, yazdıklarım elbette size değil. İlgili yerlere de yazıyorum merak etmeyin. En son 8 aylık uğraştan sonra ikamet ettiğim sokağın asfaltına yamayı yaptırttım İlçe belediyesine. 4 Kez şikayet/talep oluşturmama rağmen yapmadılar, en son CİMER'e yazdım. 1 Hafta içinde gelip onardılar asfaltı.

• Seri üretim arabaya emsalsiz diyenler de ne bileyim. elin şeyiyle şeye girmek gibi:)

• MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    2019 corolla Hybrit var kazasız boyasız. passion x pack 32bin km de ilgilenirseniz. Satmayı düşünüyorum. Hb değil ama

• quote:

Orijinalden alıntı: ataburc

2019 corolla Hybrit var kazasız boyasız. passion x pack 32bin km de ilgilenirseniz. Satmayı düşünüyorum. Hb değil ama

Sanırım yanlış anlaşıldım, şu an için aracım var. Araç alacağım zaman (kendime, eşime/dostuma) baktığım/bakmadığım kriterleri yazdım. Gönlünüze göre satmanızı umuyorum.

• Aracın fiyatı kadar hasar kaydı olup "ağır hasar kayıtlı değildir" "sigorta şişirmesi, para alma amaçlı yapıldı" yazanlar

500 puntoyla açıklama yazanlar

Aksesuar, cam filmi var ayağına sıfırdan pahalıya satmaya çalışanlar

Hasarsız, kazasız sadece "temizlik boyalı" araçlar. Ne hikmetse şasede de asla işlem olmuyor bu araçlarda  

"Araç hakkında soru sormayın, pazarlık olur mu diye sormayın kalbinizi kırarım, ağzınıza biber sürerim" Paşamdaki havaya bak, Maybach satıyor sanki

Türkçe konuşamayan hanzolar

"Uçar, kaçar, bas marşa git, çevir direksiyonu bas gaza" gibi araba kullanmayı bilmediğimizi sanan mahluklar

Daha sayılır, bizim memlekette salaklıktan başka bol ne var

Ayrıca İstanbul-Bağcılar

Gaziantep-Şehitkamil

Konya-Karatay

Bu üç yerdeki bireyselciden bile araba alınmaz  

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.