Şimdi Ara

İnternetten araba bakarken neleri es geçersiniz ? :D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
2
Favori
1.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 43
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 8 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 5
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • MÜŞAVİR (4 mesaj) KievKarambolü (3 mesaj) erensatar (3 mesaj) ignoramus (2 mesaj) Düşbaz (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (34 mesaj) Mobil (9 mesaj) Mini (6 mesaj) (8 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Giriş

Ben internetten araba bakarsam Ankara ilini ve Dacia,Renault markasını es geçiyorum . Ya siz ?  

|
    |
  • Araba hakkında soru sormayın yazanları.

Araç full+full paket amg plus m5 sport plus kasa dolunun dolusudur vs aklına ne gelirse yazan ilanlardan.

Pazarlık semboliktir yazanları.

Aracın sıfır ayarında gibi benim adıma karar veren tarzdaki ilanları.

Doğu anadolunun herhangi bir şehrinde bulunan tüm ilanları.

Dosta gider yazanları.

Herhangi bir meslek grubundan satıldığını belirten ilanlardan.

Arabanın içini çekmeyen ilanları.

Arabanın fotoğrafını balkondan çekmiş olan ilanları.

Açıklamaya sadece detaylar için arayınız yazanları.

Arabada tek değişen sağ koltuktaki kızlar yazanları.

Gördüğüm, tecrübe ettiğim haliyle;

Kapısı bahçe kapısından bile beter kapanan, tıkırtı abidesi, sebebi belli olmayan arızaların mucidi pejodan,

sert plastiği nirvanaya ulaşmış derecede kötü hissiyatlı, cam açıkta olsa kapalıda olsa neredeyse aynı ses şiddetine sahip, her gün pişmanlıkla kullandığım toyotadan,

Kendi kendine göçen, boyası kavlayan, motoru yağ yakan, kaputu flama gibi dalgalanan hondadan,

Uzak duruyor, es geçiyorum.

İstanbul bağcılar - Gaziantep şehitkamil ilanlarını direk es geçerim.

Sigorta şişirmesi yazanları direk es geçerim.

Aracına beyaz fırtına,otoban faresi vs gibi takma isimlerle hitap edenleri direk es geçerim.

Orjinal boya değişen yok yazıp ilanın içine girince şurasına şu oldu boyandı,burası şöyle değişti yazanalrı direk es geçerim.

Vaktimi almayın ,işine gelmiyorsa alma ,yogunum sormayın aramayın vs kaba yazanları direk es geçerim.

Sigorta şirketi yüzünden (ve türevleri) ağır hasarlı yazan ilanlardan

Paspas hizasına kadar (paspas hizasına kadar yazıyorsa tavana kadar su almıştır) su alan sel hasarlı araç ilanlarından

2-3 parça boyalı olup ağır hasarlı yazan ilanlardan

Ağır hasar takıntısı olan aramasın yazan ilanlardan

Ağır hasarlı araçların ilanlarından

• Neden Ankara hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Gördüğüm, tecrübe ettiğim haliyle;

Kapısı bahçe kapısından bile beter kapanan, tıkırtı abidesi, sebebi belli olmayan arızaların mucidi pejodan,

sert plastiği nirvanaya ulaşmış derecede kötü hissiyatlı, cam açıkta olsa kapalıda olsa neredeyse aynı ses şiddetine sahip, her gün pişmanlıkla kullandığım toyotadan,

Kendi kendine göçen, boyası kavlayan, motoru yağ yakan, kaputu flama gibi dalgalanan hondadan,

Uzak duruyor, es geçiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-007649809 -- 28 Nisan 2021; 17:50:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • apaçi tarzı modifiye edilmiş araçları es geçiyorum bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 28 Nisan 2021; 18:17:54 >
  • Araba hakkında soru sormayın yazanları.

Araç full+full paket amg plus m5 sport plus kasa dolunun dolusudur vs aklına ne gelirse yazan ilanlardan.

Pazarlık semboliktir yazanları.

Aracın sıfır ayarında gibi benim adıma karar veren tarzdaki ilanları.

Doğu anadolunun herhangi bir şehrinde bulunan tüm ilanları.

Dosta gider yazanları.

Herhangi bir meslek grubundan satıldığını belirten ilanlardan.

Arabanın içini çekmeyen ilanları.

Arabanın fotoğrafını balkondan çekmiş olan ilanları.

Açıklamaya sadece detaylar için arayınız yazanları.

Arabada tek değişen sağ koltuktaki kızlar yazanları.

• O zaman ben de yazayım
    Eğer ilanda varex'in v'si geçiyorsa çıkıyorum.
    Bmwlere hiç bakmıyorum hepsi ölü.

• Eger gercekten alici olarak geziyorsam, artik forumdan duyduklarimi su 3 yeri direkt listeden siliyorum; Istanbul Bagcilar, Gaziantep Sehitkamil, Samsun Ilkadim.

Icerik acisindan ise, ekran goruntusu alip fotograf koyanlarla, aciklamaya hicbir sey yazmayani direkt eliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huddleston -- 28 Nisan 2021; 19:5:59 >
  • Galeriden ilanlara hiç bakmıyorum. Kendini ifade etmekten aciz, Türkçe özürlü, kullandığı arabanın markasını doğru yazamayacak kadar cahil, barzo tiplerin ilanlarına da bakmıyorum. Apaçi tarzında modifiye edilmiş ilanları da eledikten sonra, geriye kalanlar arasında al-satçı çakallar varsa onları da eliyorum. Çok az el değiştirmiş, ilk sahibinden ilanlar favorimdir.

• emsalsizzzzzz okkk gibiii

yazanlara bok gibi diyerekten geciyorum

• Son iki aracımı yazım hatası ve anlatım bozukluğu yapmayanlardan seçtim.Tavsiye ederim.
  • Ayıplı mal satan VW grubunun tüm otomatik araçlarını es geçiyorum.

• 90 model araca 100bin yazanları es geçiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: KievKarambolü

Neden Ankara hocam

Ankaradan sağlam araba çıktığını ben daha görmedim . Büyüklerimizde öyle der :))

• Düşbaz kullanıcısına yanıt
    İstanbul arabası candır, İstanbulda trafik kültürü ve anlayışı da yüksektir. İstanbuldan araba aldım bu yüzden.

• İstanbul bağcılar - Gaziantep şehitkamil ilanlarını direk es geçerim.

Sigorta şişirmesi yazanları direk es geçerim.

Aracına beyaz fırtına,otoban faresi vs gibi takma isimlerle hitap edenleri direk es geçerim.

Orjinal boya değişen yok yazıp ilanın içine girince şurasına şu oldu boyandı,burası şöyle değişti yazanalrı direk es geçerim.

Vaktimi almayın ,işine gelmiyorsa alma ,yogunum sormayın aramayın vs kaba yazanları direk es geçerim.

• Bu şehitkamilin olayı nedir? İlanların yarısı oradan neredeyse?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cellestin

Bu şehitkamilin olayı nedir? İlanların yarısı oradan neredeyse?

istanbulun bağcıları olarak düşünebilrsiniz nerde ipini koparan it kopuk düzenbaz varsa orda kümelenmişler.Pert arızalı arabaları parlatıp cilalayıp övüp millete kakalıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayrettin_79 -- 28 Nisan 2021; 20:30:49 >
  • Boyasız, değişensiz, kendi ilim, ilgilendiğim paket işaretler fiyat sırasına koyarım. İlk ilanlara zaten inanmam, son ilanları da öpücü oldukları için dikkate almam. Aradaki ilanların uygun fiyatlarına göre gider bakarım.

Ama daha çok sıfır araç galerilerinin ikinci el araçlarını bizzat yerinde inceledim. Yine kurumsal 2. El galerilerim gezerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orhan Hoca -- 28 Nisan 2021; 21:9:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Düşbaz

Ankaradan sağlam araba çıktığını ben daha görmedim . Büyüklerimizde öyle der :))

Alıntıları Göster
    Aksine Ankara memur şehri olduğu için nüfusun çoğunluğu devlet memuru olduğundan bu kitlenin arabası evi herşeyidir Gözü gibi bakar çünkü başına bişey geldimi toparlaması zordur. İstanbul gibi yoğun özel sektörlü olmayıp araç sahipleri bi yatırım sonucu veya farklı iş kolundan gelen parayla keyfe keder araç alamaz. Ailesi kendisi için direk nokta atışı yapmaya çalışır.

Hem istanbul araçları gibi şehir içinde 10 birim yoruluyorsa araç, ankarada 4-5 birim anca yorulur. Trafiği istanbul gibi yoğun değil, bi uçtan bi uca gittiği beldeye EN FAZLA 30-40 dakikada ulaşabiliyor ama istanbulda ufak bi mesafe için bile 1-2 saat yolda dur kalkla geçiyor.

Ankara arabası istanbul arabasından mantıken daha diri olur. E nemide yok deniz yok kaporta ve şase aksamı içinde kuru hava daha iyi.

Biz istanbuldan araç aldık getirdik ankaraya şimdilik bi sıkıntısı yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu soy ismi BEY olanlar.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.