Şimdi Ara

İnternetteki Saygın(!) e-Haber Sitesi Ensonhaber'den 'Kaybettirenler' Listesi ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
3
Favori
25.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
181 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnternetteki Saygın(!) e-Haber Sitesi Ensonhaber'den "Kaybettirenler" Listesi ...

İnternetteki Saygın(!) e-Haber Sitesi Ensonhaber'den "Kaybettirenler" Listesi ...

İnternetteki Saygın(!) e-Haber Sitesi Ensonhaber'den "Kaybettirenler" Listesi ...

Devamı geldikçe ekleme yaparım. Görünen o ki, çatırdamalar başlamış. Eee tabii, bu başarısızlığın faturası elbette birilerine kesilecekti. Bakalım Bahçeli'yi manşet yapabilme cesaretini gösterebilecekler mi, göreceğiz. Konu ile alakalı düşüncelerim şudur :

Yiyin birbirinizi !

Sizin konu hakkındaki düşünceleriniz neler ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eric Cartman. -- 3 Temmuz 2019; 14:30:2 >

• Ali ihsan yavuz'u hala nasıl o partide tutuyorlar? Yahu bu adam 31 mart seçiminden önce çıkıp bu seçim dünyanın en güvenilir seçimi olacaktır, hırsızlıki oy çalma gibi şeylerin olması mümkün değil derken 180 derece dönüp oylarımız çalınmıştır dedi, yalan konuştu, altını ne kendisi doldurabildi ne de başka bir akpli. Zaten halkın tokatını da yediler.
    Kemal Kılıçdaroğlu'nu küçümseyen şu gereksizide hatırlatmakda fayda var. Buket buket girdi.

Yapılmaya çalışılan çaldılar algısını İmamoğlu iyi yönetti. Çalan varsa kim çaldı, kanıtlar nerede... gibi sorulara tatmin edici cevaplar verilemedi. Hatta 1 numaralı manşette yazdığı gibi saçma sapan ifadeler kullanıldı, yok efendim soyadından AKP'ye verenler tarzında gülünç ifadeler kullanıldı.
  • Kaybettiren 6'nın videosunu izlemedim ben henüz link atabilecek var mı merak ettim şimdi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vaz

Kaybettiren 6'nın videosunu izlemedim ben henüz link atabilecek var mı merak ettim şimdi?

Şimdi ne halde bu kadın, merak ediyorum doğrusu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eric Cartman.

Şimdi ne halde bu kadın, merak ediyorum doğrusu.

Alıntıları Göster
    Sağ olasın hocam beklediğimden de itici çıktı ne yalan söyleyeyim.

• Bu Mevlüt Uysal tam bir facia.İbb başkanlığı yaptığı o kısa dönem araştırılsın, neler çıkar neler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ensonhaber en yanlı sitelerden birisiydi. Yanlız baktı yavaştan gemi su alıyor hemen sanki tarafsızmış gibi haber yapmaya başladılar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eric Cartman. kullanıcısına yanıt
    Kadın haklı arkadaşlar ve dediğide oldu seçimin sonucunda neye ne çaktı ortada 🤣

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yapılmaya çalışılan çaldılar algısını İmamoğlu iyi yönetti. Çalan varsa kim çaldı, kanıtlar nerede... gibi sorulara tatmin edici cevaplar verilemedi. Hatta 1 numaralı manşette yazdığı gibi saçma sapan ifadeler kullanıldı, yok efendim soyadından AKP'ye verenler tarzında gülünç ifadeler kullanıldı.
  • Saygın derken!?!...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0EFF95B10

Saygın derken!?!...
    İroni hocam ironi...

Yenileri ekledim.
  • Ali ihsan yavuz'u hala nasıl o partide tutuyorlar? Yahu bu adam 31 mart seçiminden önce çıkıp bu seçim dünyanın en güvenilir seçimi olacaktır, hırsızlıki oy çalma gibi şeylerin olması mümkün değil derken 180 derece dönüp oylarımız çalınmıştır dedi, yalan konuştu, altını ne kendisi doldurabildi ne de başka bir akpli. Zaten halkın tokatını da yediler.

• Eric Cartman. kullanıcısına yanıt
    Bu konu çok önemli ders niteliğinde siyasal bilimlerde okutulmalı...

• Yandas medyalarin dönme hizina yetisilmiyor. Bu haber sitesi A Haberle yarisacak kadar yalaka haber yapan bir siteydi, ne istedilerde verilmeyince ibre terine döndü acaba merak ediyorum .
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 25 Aralık 2020; 4:36:46 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 25 Aralık 2020; 4:36:52 >
  • Yandaş ya dönüyor ya şirin gözükmeye çalışıyor ya da başka bir şey var. Neticede bunlar neden kaybettiklerini kalem kalem biliyorlar yazabildiklerini yazmışlar yazamadıkları da vardır bu biliyorsa bütün yandaşlar biliyordur bile bile lades dediler. Bunun böyle olacağını bile bile devam ettiler. Tutup bilmiyorduk kandık, kandırıldık demesinler boş yere.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.