Şimdi Ara

internette video izlerken neden yavas doluyor? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
2
Favori
121.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: alora35

Arkadaşlar hazır anime konusu varken sormak istediğim bir şey var eskiden tvde gösterirlerdi bir çocuk vardı şapkalı kolu bacağı uzuyordu falan adını bilen varsa lütfen yazabilir mi

One piece olabilir.
  • okunma 36666 yazınca şaşırdım meğer 2010 konusuymuş
  • youtube çok yavaş idm ile windows 8'i 1mb/sn ile çekerken youtube'da 360p'de bile video izlenmiyor
  • vayy kittymie hocam nasıl gidiyor demeye gelmiştim ki 2010 konusuymuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan2707

quote:

Orijinalden alıntı: alora35

Arkadaşlar hazır anime konusu varken sormak istediğim bir şey var eskiden tvde gösterirlerdi bir çocuk vardı şapkalı kolu bacağı uzuyordu falan adını bilen varsa lütfen yazabilir mi

One piece olabilir.

sağol hocam buydu :)
  • Format atmadan önce çatır çatır iniyordu 1080p bile seçsem, şimdi bırak indirmeyi, videoları izleyemiyorum youtube üzerinden, takılıyor kalıyor yarısına gelmeden
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

evet 2-3 gündür youtube yavaş yanlız sadece 360p lerde. 720pde falan sorunsuz çatır çatır yükleniyor. 20mbit superonline fiber tamam.

Bu gunlerde youtube cok yavas DNS mi eklenti mi guncelleme mi flash mı? başka bırsey mı bu sorun nasıl çözülür? 10mbit superonline kullanıyorum 1000kb ile cok hızlı ındırıyor ancak hd veya 480p youtube veya online film izlerken onceden 10sn de dolarken suan 1-2 saatte dolmuyor dolsa da takılıyor

Çözümü ne olbilir bu sorunla karşılasanlar var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 25 Ocak 2013; 19:58:52 >
  • ttnet hipernet (vdsl) var öğrenci evinde 20mbit fakat genede videolarda özellikle youtube'da sorun var

eve superonline bağlattım fiber 50mbit tık yok bekleme yok tıkla oynat acayip birşey
  • Dünyanın EN Yavaş En Pahalı İnternetini Kullandığımız İçin
  • gece 1 den sonra izleyin yada indirin sorun kalmaz...başka çözüm aramayın hepsi züğürt tesellisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kittyMiE

anime film ve turevlerini izlerken video yavas bir sekilde doluyor ve zaman kaybi oluyor neden olabilir ?

bu yavasligi nasil hizlandira bilirim ?

NET Paketin ne ???

Eğer Paketin Kotasını Doldurursan NET Yavaşlar
    Sadece Youtube mu Veya NET mi

Ping Gecikmesinden Dolayı Olabilir.....
  • Eğer Sadece Youtube da Oluyorsa PM At Youtube'un Serverinde Sorun Var

Edit:TTNET
  • arkadaslar trolluk yapmak gibi olmasin (kunu 1 yil eski) internetden ozellikle youtubdan video izlemek isgence oldu benim icin internet hizim 10 mbit ama izlerken donma sorunlarim var ayni video yu idm ile indirirken 800-900 hizda gayet hizli indiriyorum yani sorun ne youtube luk ne de benim internetimlik sorun ne burda?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.