Şimdi Ara

İNTERNETTE SAYFA AÇTIĞIMDA ÇOĞU SİTELERDE ( GOOGLE DA DAHİL ) SOL KÖŞEDE REKLAMLAR ÇIKIYOR.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
24.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SANIRIM VİRÜS BULAŞTI.REKLAMLARI KAPATAMIYORUM GENELDE GİTTİGİDİYOR.COM UN REKLAMLARI.SAYFAYI AŞAĞI KAYDIRIYORUM O DA KAYIYO, YUKARI KAYDIRIYORUM O DA KAYIYO.TARAMA YAPTIM VİRÜS BULMADI.NOLUR YARDIM EDİN.ÇILDIRMAK ÜZEREYİM

• artık google'ım da yok.başka bi arama motoru çıkıyor.yardım lütfennnn.hiç mi anlayan yok c

İNTERNETTE SAYFA AÇTIĞIMDA ÇOĞU SİTELERDE ( GOOGLE DA DAHİL ) SOL KÖŞEDE REKLAMLAR ÇIKIYOR.
  • İstenmeyen reklam yazılımı sorunu.. Herhangi bir spyware programı işinizi görür.

SuperAntiSpyware 4.41.1000
    http://www.filehippo.com/download_superantispyware
  • teşekkür ederim.dediğiniz programı indirdim taradım 159 tane virüs buldu.fakat reklam hala gitmedi.google da değişti farklı bir arama motoru çıkıyor.hiçbir şekilde google a giremiyorum.ve arama yapamıyorum.usb den format atabilirmiyim sizce.daha önce hiç format atmayı denemedim.denesem daha kötü sonuçlar doğurur mu??
  • Kötü sonuçlar da alabilirsiniz. Ancak birkaç program daha kullanarak virüsleri de silebilirsiniz. Mesela "HijackThis".. Programı indirin ve Do a system scan and... 'le başlayan yere tıklayın. Program size not defteri içinde silincekleri gösterecektir. Siz o not defteri içeriğini buraya yüklerseniz hangi virüslerin olup olmadığını belirtebilirim.

Bunun dışında online tarama da yapabilirsiniz.
    http://onecare.live.com/site/tr-tr/center/howsafe.htm

• spybot ile de taratın
  • ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.dediklerinizn hepsini yaptım.maalesef olmadı.format attırdım.format attırdığım yerin harddiskleri alıp değiştirdiğini söylüyolar.şimdi de bundan içimi korku sardı. nasıl anlayabilirim değişip değişmediğini.
  • Eğer kapasitesinin ne kadar olduğunu bilmiyorsan bilemezsin
  • hp pavilion dv5 1250et modeli.öğrenebilirmiyim??
  • bende de durum mevcut arkadaslar butun herşeyi denedim format hariç olmuyor yardımcı olursanız çok sevinirim...
  • Buraya bir gozat bir suru işe yarar program var burada. Spayware-Adware

Ayrıca Burada da Sistemi düzeltmek temizlemek için güzel programlar var Temizleme ve Kaldırma
    Bununuda deniyebilirsin. İnternet Giriş Sayfası Değiştirme 2013

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.