Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (875. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
63.797
Cevap
342
Favori
2.734.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 873874875876877
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bizim yapabileceğimiz birşey yok bildiğim kadarıyla superonline'ın giriş çıkış hatlarını ve hat kalitesini yükseltmesi gerek. belki başka şehirlerde (avrupaya daha yakın illerde) daha düşük çıkar diye düşünmüştüm ama.
  • bulgaristan'ı denediğimde ~140 ping alıyorum ama frankfurt yaptığımda ~57 oluyor. garip.
  • "yav ikisi de aynı film değil mi" diyen adama ne deseniz boş. ben bir keresinde anlatayım da öğrensin dedim hem anlamadı hem beni haksız buldu. bu adamlar sinemanın yolunu bilmez oyuna para vermemek için crack'lerle bilgisayarına virüsü doldurur.
  • Yapmayın bende 2 Mbps internet var 15 GB'ı indirmem rahat 3 - 4 gün. O yüzden bende 4 - 5 GB'ın üzerine yani bir günde inmeyecek boyutlara bakmıyorum. Bir kere Steam'da GTA indirimi var dedi arkadaşım baktım oyun 54 küsur GB. Dedim lan benim bunu indirmem 1 ay sürer. Üstelik yoğun saatlerde kopuyor 1 yılda indiremezdim.
  • Bu millet en iyisini hak ediyor yukarıda bi arkadaş yazmış akk sonrası hız 1080p izlenecek hızda olmalı diye o arkadaşa katılıyorum en kötü ihtimal o olmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!
    55 pinge birşey diyorsunuz
  • FIFA 17'nin teknik gereksinimleri açıklandı ve oyunun istediği minimum boş alan 50GB. AKK'yi savunanlar nerede acaba? Orijinal aldığınız 1 oyunun boyutu bu kadarken 35-50 GB aylık kotanın konulmasından memnun musunuz?
  • Ping mi? Alın size ping.

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

Mektup yazsam daha çabuk ulaşır.

• Bizim destekçiye ihtiyacımız var dimi?Bunun dahilinde birçok YouTube kanalına, Facebook sayfalarına toplu ortak bir mesaj yollarsak bu kanal ve sayfalardan bazıları ille bu cagrımızı duyup bize geri dönüş yapacaktır diye umuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih!

quote:

Orijinalden alıntı: more34

e peki sayın hocam anadol ile telefon olarakta ericsson t10 neyinize yetmiyor durup duruken yenileme yapıyorsunuz?

Ne alaka şimdi :) Arasındaki farklılıkları yazsam sayfalar sürer şurda :)

Sen benim soruma cevap ver; 3mbit hıza düştüğünde hangi işinizi yapamıyorsunuz?
    + AKK ile sorununuz varsa AKK dolduğunda hızı düşmeyen ISS den bahsettim az önce. Tekrar demiyorum reklam mı yapıyorsun der biri.

3mbit hızla bir sitenin açılmasında ne kadar fark var?
    bir video izlerken kaç kere takılıyor?
    Hız ne farkediyor yani.

Lütfen biraz zekalı gürünmeye calış Senin gibi inekler oldukça bu ülkede hiç bir şey ilerlemez açık ve net

• quote:

Orijinalden alıntı: 7gün25saat

"yav ikisi de aynı film değil mi" diyen adama ne deseniz boş. ben bir keresinde anlatayım da öğrensin dedim hem anlamadı hem beni haksız buldu. bu adamlar sinemanın yolunu bilmez oyuna para vermemek için crack'lerle bilgisayarına virüsü doldurur.

O yuzden ben artik anlatmiyorumda soylemiyorumda. Bosuna cenemi yoramam. 720p bile dese kafiydim. 720p herturlu idare edilebilir bir goruntu. Ona bile gerek yok diyor.

• extrabold kullanıcısına yanıt
    Kardeşim sen onları takma inandıgın yolda yürümeye devam et, unutma ;ZAFER İNANANLARINDIR!

• Ayın 4.günü 31.03 GB dowload yapmışım ve 4 günde tek indirdiğim şey Windows 10'un 2.8 GB lık RedStone güncellemesi 50 GB olunca 16 dan 3 e düşücem biri bana buradaki özellikle @Fatih nickli arkadaşımız anlatsın

• quote:

Orijinalden alıntı: mustifb

Yapmayın bende 2 Mbps internet var 15 GB'ı indirmem rahat 3 - 4 gün. O yüzden bende 4 - 5 GB'ın üzerine yani bir günde inmeyecek boyutlara bakmıyorum. Bir kere Steam'da GTA indirimi var dedi arkadaşım baktım oyun 54 küsur GB. Dedim lan benim bunu indirmem 1 ay sürer. Üstelik yoğun saatlerde kopuyor 1 yılda indiremezdim.

Dostum sen nerde yasiyon allah askina. 2mbit internet mi kaldi.
    Zaten bizde ondan bahsediyoruz akk 3mbit hiz ile birsey yapilmiyor. Biriside cikip 3mbit herkese yeter diyor.
    Hem herkes illa 15gblik film indircek diye birsey yok. Kimi zaman 720p kimi zaman 1080p kimi zaman 2k film indirirsin.
    Zaten bilmedigin bir filmi gidip 4k indirmen cok anlamsiz film kotu cikabilir. Ilk basta 720p seviyesinde bilmedigin bir film indirirsin. Begenirsen zaten arsiv icin 2k yada 4k indir. Internet hizina gore artik.

• quote:

Orijinalden alıntı: msqonn

quote:

Yapmayın bende 2 Mbps internet var 15 GB'ı indirmem rahat 3 - 4 gün. O yüzden bende 4 - 5 GB'ın üzerine yani bir günde inmeyecek boyutlara bakmıyorum. Bir kere Steam'da GTA indirimi var dedi arkadaşım baktım oyun 54 küsur GB. Dedim lan benim bunu indirmem 1 ay sürer. Üstelik yoğun saatlerde kopuyor 1 yılda indiremezdim.

Dostum sen nerde yasiyon allah askina. 2mbit internet mi kaldi.
    Zaten bizde ondan bahsediyoruz akk 3mbit hiz ile birsey yapilmiyor. Biriside cikip 3mbit herkese yeter diyor.
    Hem herkes illa 15gblik film indircek diye birsey yok. Kimi zaman 720p kimi zaman 1080p kimi zaman 2k film indirirsin.
    Zaten bilmedigin bir filmi gidip 4k indirmen cok anlamsiz film kotu cikabilir. Ilk basta 720p seviyesinde bilmedigin bir film indirirsin. Begenirsen zaten arsiv icin 2k yada 4k indir. Internet hizina gore artik.

kendisine ulaşan internet 2 mbttır zaten olamazmı servis sağlayıcılar sözleşmeye eklememişmi 0-8 mbt net aralıgında olacaktır netiniz diye 0.1de olsa 7.9da olsa o maddenin altına imza attıktan sonra kabullenmiş oluyorsun hızını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tribal_dns -- 4 Ağustos 2016; 21:30:58 >

• 2 Mbps kullanan hala var sanırım evet.
    speedtest.net'ten AKK'yi aşınca hız testi yaptığımda 2.8 Mbps DL. 2 Mbps UL. sonucunda ''Faster than %52 of TR (Türkiye'nin %52'sinden daha hızlı)'' sonucunu çıkarıyor...
  • İstanbul'da yaşıyorum ama Afrika'da bir sağlayıcıdan hizmet alıyorum gibi. 2 - 3 Mbps'i en iyi ben bilirim, hiçbir işe yaramıyor. 720p izlerken bile takılıyor, yeter diyen zaten sadece haber okuyordur ona yeter.

Birde Türk Telekom utanmadan 75 GB'ı bitiriyorsunuz size 100 GB verelim diyor.

Birde 2 Mbps mi kaldı demişsiniz başka yerde söylemeyin. Bu ülkede 420 bin kişi 8 Mbps'e, 16 Mbps'e kadar deyip 1 Mbps'in altında hizmet alıyor. Bunlardan biriside bizim mahalle, birkaç sayfa öncesinde bahsettim 949 kbps gelen hıza sahip adam var.
  • Dayı çok eski çağda kalmışsın belli bende 2004'de en iyi internet olan 1 mb/sn kullanıyordum.
    Bananı interneti öğreteceksin sadece internet gazete okumak mıdır?
    İnternet bazılarımız için gazete okumak bazılarımız için çok önemli dosyaları indirmek veya bulut hesabımıza önemli video,fotoğrafları depolamaktır.
    Bazılarımıza göre bilgi alış verişidir.
    Babam 52 yaşında akıllı telefonları,bilgisayar ve tabletleri öğrettim.
    Hızımız neden düşük çok yavaş giriyoruz internete dedi.
    Dedim Akk girmiş ondandır.Anlattım yarın Türk telekom'u basıp bir sürü kavga etmiş sonuç olarak Türknet kullanıyoruz akk'si biraz yüksek bundan dolayı devamlı yazılım yazıyorum.
    İnternet sadece gazete okuyanlara hitap etmiyor!
    Eğer internet yeterli olsaydı uydunet en kötü tarifesini 10 mb/sn yapmazdı!

• quote:

İstanbul'da yaşıyorum ama Afrika'da bir sağlayıcıdan hizmet alıyorum gibi. 2 - 3 Mbps'i en iyi ben bilirim, hiçbir işe yaramıyor. 720p izlerken bile takılıyor, yeter diyen zaten sadece haber okuyordur ona yeter.

Birde Türk Telekom utanmadan 75 GB'ı bitiriyorsunuz size 100 GB verelim diyor.

Birde 2 Mbps mi kaldı demişsiniz başka yerde söylemeyin. Bu ülkede 420 bin kişi 8 Mbps'e, 16 Mbps'e kadar deyip 1 Mbps'in altında hizmet alıyor. Bunlardan biriside bizim mahalle, birkaç sayfa öncesinde bahsettim 949 kbps gelen hıza sahip adam var.

şuanda şirket internetini kullanıyorum ve hızımda bu

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tribal_dns -- 4 Ağustos 2016; 21:47:24 >

• tribal_dns T kullanıcısına yanıt
    Modeme gelen hız 1 Mbps'in altındaysa ve isterseniz iptal ettirebilirsiniz. Ne yazık ki ülkemiz böyle işte, adam daha stabil şekilde belirttiği 8 - 16 Mbps'i veremiyor ama stabil şekilde ücretini alıyor. Daha kötü hızları gördüm, 300 küsur kbps download, iki basamaklı kbps upload. Daha kötüsü saha dolabında yüzün üzerinde port denedik 500 kbps'in üzerinde hız çıkmıyor sonra adama port yok deyin bağlatmayın dediler.
  • 
Sayfa: önceki 873874875876877
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.