Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (874. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63.798
Cevap
342
Favori
2.734.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 872873874875876
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fatih!

quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Balboa®

quote:

Orijinalden alıntı: Fatih!

56K bağlantıyı 15 bilgisayara paylaşıp 450 TL fatura + internet paketi ödediğim günler geldi aklıma.
    80 kuşağı bilmez.
    AKK yı aşınca ne oluyor 3mbit e inmiyor mu?
    Ben evimde uydunet kullanıyorum ayın 15 inden sonra 3mbit e düşüyor.
    Gazetemi okuyorum youtube dan videomu izliyorum. Sizdeki beklenti ne anlamadım ben?

Sen sömürülmeye alışmışsın elin yabancısı daha ucuza 100-200mbps sınırsız kullanırken, sana çok daha pahalıya 3mbps kullanmak koymuyor mu ? gerçi yazdığın mesajdan belli oluyor kazıklanmaya alıştığın

Sömürülmeye alışmışım?
    Yahu evimde uydunet kullanıyorum kablotv ile birlikte 29 TL ödüyorum. İhtiyaclarımı da karsılıyorum. ha sizin derdiniz online oyunlardı fps düşüyor ise bilemem.
    Onun da çözümü var; 2 farklı işyerimde 50gb akk turkcell superonline kullanıyorum 50 gb ı aştığında 5 yıldır hiç internet hızım düşmedi.
    Hani o da kesmedi, pahalı geliyor hiç para veresin yok.
    Çak bir tane wifi anteni etrafında birinden bedavaya kullan?

Ama sizin derdiniz bu değil.
    Sabahtan akşama bilgisayar basında oyunlar oynamaktan basur olursunuz söyleyim.
    Az dışarı çıkın, yeni insanlarla tanışın.. Para kazanmanın yollarını arayın, çalışmıyorsanız iş bulun kariyer yapın.
    Muhtemelen forumun yaş ortalaması 20 yi geçmez, bende bu yaşlardayken aynıydım. 15 saat irc de chat denen illetle zamanımı yok ederdim. o zamanın multiplayer oyunları ile koltuk .ıçımın şeklini alırdı.

10 sene sonra anlarsınız bilgisayar başında ne kadar vaktimi boşa harcamışım diye. şimdi ne desem boş.

Cevap bulamayınca karşısındakine asosyal diyip aşşağılamaya çalışan koyun seni :) benim derdim koca gün oyun oynamak değil ben parasıyla film,oyun satın alıyorum ve bunların ortalama boyutu zaten 30gb'dan yüksek bu devirde ve bana verilen hız kotası 50gb sen bunun neyini savunuyorsun sincap ? boş zamanlarımda film izliyorum oyun oynuyorum bunda da sana batan ne var anlamadım, istersem bilgisayarı kocagün açık bırakır indirme yaparım bu benim hakkım kimse bişey diyemez, elin yabancısı çok daha ucuza çok daha hızlı sınırsız internet kullanırken sana 3mbps kullanmak batmıyorsa koyunsun demektir kusura bakma, destek olmayacaksanda köstek olma, 3mbps internetinle takılmaya devam et

• Hem şikayet hem görüş sayfasından başvuruları yaptım. Birşeylerin değişeceği yok ama insan yine de destek oluyor işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fevkelade1i

quote:

Orijinalden alıntı: SgtLittleNoob

Her izlediğimde çok daha güzel geliyor

Ben izleyemiyorum yüklenmiyor açık mert korkusuz

• Beyler oyunlarda asya serverlerinde neden ping yuksek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlarım Overwatchı Amerikan vpnsi ile oynuyorlar 120 lira olduğundan [Superonline Kullanıyorlar] ben ise 180 lira verip avrupa serverinde oynamak zorundayım çünkü amerikaya 700 ping alıyorum böyle düşün asyadan burası uzak olduğu için normal
  • superonline kullanan arkadaşlarhttp://www.pingtest.net/ buradan frankfurt server'ını seçerek ping testi yapabilir mi? 55-60 arası çıkıyor hep. fibere göre fazla geldi bana.

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

• quote:

Orijinalden alıntı: 7gün25saat

superonline kullanan arkadaşlarhttp://www.pingtest.net/ buradan frankfurt server'ını seçerek ping testi yapabilir mi? 55-60 arası çıkıyor hep. fibere göre fazla geldi bana.

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

Benim de süperonline fiber var ve frankfurta 60 65 arası ping atıyorum.Yani bence de biraz fazla sanırım . Yapılabilecek bir şey var mıdır düşürmek için ?

• Hocam 4k için 20gb'yi fazla iyimser yazmışsınız 1080p Bluray'ler bile 15-20'den başlıyor yüzüklerin efendisine baktım 23 gb 1080p bluray olanı tüm seriyi indirsem kota bitti :D akk'yi savunan arkadaşlarda film izleme sitelerinden 720p diye 144p'den hallice bir kalitede izliyolardır herhalde :D
  • otostopcu97 kullanıcısına yanıt
    Mesut çeviki ikna edip yollayalım hocam istersen

• En mantıklısı akk sonrası hızın 1080p de cok rahat video izlenebilecek bi kıvamda kalması sanırım

• Yapsınlar artık şu toplantıyı anlatın derdimizi
  • Destrklerinizi esirgemeyin arkadaslar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: joster35

Hocam 4k için 20gb'yi fazla iyimser yazmışsınız 1080p Bluray'ler bile 15-20'den başlıyor yüzüklerin efendisine baktım 23 gb 1080p bluray olanı tüm seriyi indirsem kota bitti :D akk'yi savunan arkadaşlarda film izleme sitelerinden 720p diye 144p'den hallice bir kalitede izliyolardır herhalde :D

Fazla iyimser oldum cunku 50gb desem yok ya abartma okadar olmaz diyenler olacagindan oyle dedim. Cunku bu akkyi destekleyenler. Sd goruntu 720p bile degil Film indirip. Film izledim saniyorlar.
    Banada arkadaslarim soluyor zaten ben 1080p bluray film indiriyorum 15gb. Ya ne gerek var 1gbta goruntu 15gbta goruntu diyorlar. Hic cvp bile vermiyorum. Cunku ne dersem deyim ikna edemiyorum.

• siz evinizde elektrik kullanırken ayın 10 u gelince elektriğinizi sınırlayıp sadece salonu yakacan diyen varmı ? bizim evde 4 kişi 50 GB Kotayı kullanıyoruz . 50 GB bu devirde kaç kişiye yetsin .Bizim interneti nasıl kullandığımız sizi ilgilendirmez siz sadece gazete okuyorsanız oda bizi ilgilendirmez !. Biz bu hizmetin parasını veriyorsak kullanmakta hakkımız.Sizin sığ kafanız kazık yemeyi kabullenmiş.Ucuz ve hızlı interneti sizin gibi insanlar yüzünden hayal olmasına izin vermeyeceğiz. LÜTFEN BU BAŞLIĞI TERKEDİN !
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Hocam kusura bakmayın. İlk yoruma takılınca insan.

quote:

Windows güncellemesi iyi vurgun yaptı hocam

Estağfirullah hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muco

Son Durum:

Milletvekilimiz önemli toplantılara davet edildiğinden dolayı btk'ya gidilemedi. Haftaya gideceklerini belirttiler. Bu sürede bizler etkinlik yapmaya çalışacağız.

4 Ağustos 2016

Aklıma bir etkinlik fikri gelse; aklına fikir gelen varsa söylesin de bir şeyler yapalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

quote:

Orijinalden alıntı: cmgms

Millet yurtdisinda nerdeyse bedava kullanacak bizde hala akk var ya

Finlandiya'da, Estonya'da ve Avrupa'da çeşitli ülkelerde çeşitli şehirlerde zaten bedavaya veriliyor.

finlandiyada 2010dan beri 1 mbt internet beleş
    adamların hedefi bu sene sonunada 100 mbt neti beleşe vermek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mirzaloğlu

quote:

Orijinalden alıntı: Fevkelade1i

quote:

Orijinalden alıntı: SgtLittleNoob

Her izlediğimde çok daha güzel geliyor

Ben izleyemiyorum yüklenmiyor açık mert korkusuz

AKK yi aşmadım daha; rahatım bikaç günlüğüne

• malum kişiyi pek kale almayın
    biyerlerden nemalanan bir uşak sadece
    oda biliyor tüketicinin magdur edildiği gerçeğini ama işine gelmiyor mevcut düzenin değişmesi
  • Bende biraz trollük yapayım 3 mbit neyinize yetmiyor arkadaş , 56k çevirmeli bağlantı ile bağlandığımız günleri ne çabuk unuttunuz hatta o zamanlar nasıl yapılıyordu 146'yı arıyorduk net bağlıyken telefonu kullanamıyordunuz. Üstelik kb başınada telefon faturasına ek ücret yansıyordu.

Arkadaşlar şaka maka böyle düşünenlere gerçekten dayıyacan 56k çevirmeliyi görsün bakalım Hatta o sesi özleyenlere :

Artık günümüz koşullarında 25 mbps bile bazen yetmiyor bir oyun olmuş 30-40 gb hemen indirmek istiyorsun , netflix'de üyelik almak istiyorsun alıp da napacam netim yavaş diyorsun. Youtube'de artık 30 fps video kalmadı hepsi 60 fps ve 2k 60 fps izliceksen en az 32 mbps şart. HTML5 çıktı sayfa boyutları 10 kat arttı yani daha bir sürü şey.

Diğer türlü düşününlerle sürekli teknoloji gelişmesin , teknoloji gelişiyor ahlak bozuluyor diyen şeriatçı tipler takmayın onları.

• 
Sayfa: önceki 872873874875876
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.