Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (859. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
63.797
Cevap
342
Favori
2.734.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 857858859860861
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Elimde 40 mbit upload var ama firma içinde olduğu için fazla abartmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustifb

Ücretli kullananıda kaybetti. Turkcell'e geçtim 20 TL'ye 2.5 TB veriyor. Zaten bu upload hızları ile o kadar alanı doldurmak mümkün değil.

Evet, haftalarca cihazı kapatmamak gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

quote:

Orijinalden alıntı: Fevkelade1i

quote:

Ekşi Sözlük'te bir başlık açılmış ama çok az kişi yazmış. Orada üyeliği olan birkaç kişi yazsa daha çok destek gelebilir.

https://eksisozluk.com/internette-kotaya-hayir-kampanyasi--5126032

Hiç sevmem ekşicileri; yinede yazacam konuya destek gelmesi için

Hala yazmamışsınız.

Hala sevmiyorum ve yazacam; üni tercihleri bitince

• Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    Valla ileri de bir tane NAS kesinlikle alacağım. Buluta da fazla güvenemiyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ekşi Sözlük'te bir başlık açılmış ama çok az kişi yazmış. Orada üyeliği olan birkaç kişi yazsa daha çok destek gelebilir.

Hala yazmamışsınız.

Yarın akşama kadar uzatılmış. Ondan sonra yazarsanız iyi olur.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hala yazmamışsınız.

Yarın akşama kadar uzatılmış. Ondan sonra yazarsanız iyi olur.

Anca ondan sonra yazabilecem zaten

• konu düşüyor reis
  • quote:

Henüz suçu kesinleşmemiş olan yöneticiler gözaltına alındığı için malum kişiler ile bağlantısının olduğunu söyleyip, yalan olma ihtimali olan bir haberi paylaşmamız güvenilirliğimizi zedeleyebilir. Mizah amacı ile paylaşıyorum ama ciddi olarak her yere yaymayı önermiyorum.

fetö bu işin bir parçası olabilir, ama yılanın başı değil. yılanın başını hepimiz tanıyoruz. ülkede düşük hızlı internet sadece fetönün suçudur demek çok komik. bu hızlardan direk olarak hükümet sorumludur. demek ki halkına bu hızı layık görüyor. fazla bile, 512kbiti verip geçmeleri lazımdı. ne de olsa internetten tek anladığı mynetten okey oynamak olan tipler bunlar...

seni ahmet mi soydu mehmet mi, bu vatandaşın umrunda olmaz. vatandaş, neden evimin güvenliği sağlanmadı diye sorar. ha bizim ileri demokrasi yanlısı vatandaşlarımız hala ahmet mehmet tartışması yapıyor o ayrı bir konu.

bu topraklara hak ve hukuk anca atom bombası atılır da üzerine seküler bir devlet kurulur öyle gelir. bu halk bu hızı hakediyor. biat etmeye devam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Notorious -- 4 Ağustos 2016; 0:11:04 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Low

konu düşüyor reis

Windows güncellemesi iyi vurgun yaptı hocam

Gerekirse öylesine sohbet edelim; yeter ki en popüler olmaktan çıkmasın konu
  • Fevkelade1i kullanıcısına yanıt
    Ne vurgunu?
    Hadi iyi geceler.

• Ne oldu ne çıktı BTK ziyaretinden?

• Google'a ping 15 ms gidiyor. Eve gelince 41 görüyorum moralim bozuluyor vallahi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustifb

Mevcut bakır kabloyu çıkarırlarsa bölge en az 1 ay internet ve telefonsuz kalır.

sırayla yaparlar. boş kanal vardır illaki.
    betondan yapılmış kolonlar şeklinde zaten o kanallar.6 veya 8 kanal olması lazım. lağımlar arasındaki bağlantılar o şekilde. ana hatlar bu şekilde. 20-30 yıllık altyapı sonuçta bunlar.

1-2 ay önce fiber geçiriyorlardı caddeden.kanallarda sorun yoktur bence.
    fotoğraftaki cadde 5-6 sene önce yenilendi. telekomun lağımlarında ellenmedi.

• Avrupa da bu hızlar standartlaşmış. Biz burada 40 mbit yüksek hız diyoruz be.
  • Saatte 24 defa kopma ile rekoru almak istiyorum. TT geldi lanet bir eski kablo döşeyip gitmiş şuanda 16mbit netten 1mbit anca alıyorum. Superonline umarım yarın ekibi gönderir zira kullanılacak gibi değil
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Türksat kullananlar belki İnterneti kesilebilir. Tam hatırlamıyorum ama 2010 olması lazım. Fiber çekildiği zaman 1 ay boyunca internet kesilmişti. Evet yanlış duymadınız 1 ay. Her gün evimin önünde kazı çalışması yapılıyordu.

• Artık uğraşmayın arkadaşlar.. AKK Kalkmaz bu bir gerçek boşa kürek çekmeyin zamanınıza yazık. Adamların bizi iplediği yok zaten ISP Kaynaklı şikayet gibi değerlendiriyorlar.

• konu düşüşe geçmesin güncel. saçma sapan konular yüzünden bu konu düşüyor. gerçektenanlam veremiyorum bizim insanımıza. futbol takımlarının transfer dedikoduları, survivor, mikisoftun güncellemeleri, ülkenin internet sorunundan daha çok tartışılıyor. hemde sözde ''bilim ve teknoloji'' sitesinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lite fear

Artık uğraşmayın arkadaşlar.. AKK Kalkmaz bu bir gerçek boşa kürek çekmeyin zamanınıza yazık. Adamların bizi iplediği yok zaten ISP Kaynaklı şikayet gibi değerlendiriyorlar.

zaten şikayet edenler küçük bir azınlık kanunen onlara gore hukusal olarak şikkeyetlerin bir onemi yok çünkü çoğu ürünün yasal sahibi olmayan gençler ve ergenler....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 4 Ağustos 2016; 0:44:13 >
  • 
Sayfa: önceki 857858859860861
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.