Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
64.425
Cevap
415
Favori
2.522.812
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Sinema Genel >> İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!
Giriş
    11364 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bugraakkoc

500 imzayı geçebildik mi arkadaşlar ?

Bu arada artık süperonline aramaktan bıktık evde ki wifi sorununa bir türlü çözüm bulamadılar. 5 kez modem 2 kez ortada ki küçük cihaz ve 4 kez de turkcell tv kutusu değişmişti. 25mb fiber var ama tv ara ara donmalar yapıyor sürekli ve evde wifi aynı anda tüm cihazlardan kopuyor ( günde çok kez oluyor bu olay ) en son bugün 20dk içinde hatta m. hizmetleri ile görüşürken bile 4-5 defa koptu. Kadın en sonunda haklısınız çok cihaz değişmiş ekip gelmiş çözememiş şimdi son kez ekip göndereceğim ve çözülmezse üyeliğinizi iptal ettirelim dedi.

İstanbulda 5 yıl süperonline fiber kullandım antalya taşındım ve adsl kullandım 2 ay sonra dilekçe ile binaya süperonline fiber getirdim. Ama ne hikmetse 3 aydır can çekişiyoruz fiberle

Sıkıntı tesisattan gibi duruyor.

• Yarbay
    2520 Mesaj
    demek ki dün bayağı yüklenildi ondan msjım gitmedi, ban yedim falan zannediyordum fakat mail bugün gelmiş
    kuruma inancım ve güvenim sıfır ama bu işi kovalayan arkadaşlara olan inancımdan dolayı destek oluyorum.

|
    |

Görüş/Öneri kısmından da mesaj yolladım. Umarım hızlıca çözüme kavuşabiliriz.
    |
    |
    Arkadaslar akk ile ilgili degil ama konu yukarida kalsin sorayim. Ben windows 10 kullaniyorum. Ama internet surekli gidiyor kesiliyor pc yi her acip kapamada internete baglanmada bi sorun yasiyorum. Bir arkadas gelmisti pc den anlayan windows 10 da sorunlar var dedi ikizim windows 8.1 e geri dondu harbiden takir takir calisiyoe internet. Bunun çozumunu bilen var mı yoksa ben de donucem windows 8.1 e tak etti gercekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Az önce birkaç klip izleyeyim dedim, şu an modemde benden başka faal kişi olmamasına rağmen Youtube'da 360p ile can çekiştim.
    Uganda bile 4k video izleyebiliyorken, biz 360p'yi takıla takıla izliyoruz.
    Böyle ülkenin ben..!

|
    |
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

quote:

Bu arada artık süperonline aramaktan bıktık evde ki wifi sorununa bir türlü çözüm bulamadılar. 5 kez modem 2 kez ortada ki küçük cihaz ve 4 kez de turkcell tv kutusu değişmişti. 25mb fiber var ama tv ara ara donmalar yapıyor sürekli ve evde wifi aynı anda tüm cihazlardan kopuyor ( günde çok kez oluyor bu olay ) en son bugün 20dk içinde hatta m. hizmetleri ile görüşürken bile 4-5 defa koptu. Kadın en sonunda haklısınız çok cihaz değişmiş ekip gelmiş çözememiş şimdi son kez ekip göndereceğim ve çözülmezse üyeliğinizi iptal ettirelim dedi.

İstanbulda 5 yıl süperonline fiber kullandım antalya taşındım ve adsl kullandım 2 ay sonra dilekçe ile binaya süperonline fiber getirdim. Ama ne hikmetse 3 aydır can çekişiyoruz fiberle

hocam inan 20 den fazla belki 30-40 kez aradık her seferinde önce prosedür gereği sanırım m.hizmetleri kanal değiştiriyor yok fabrika ayarı dönüyor vs

her defasında diyoruz kardeşim bi ölçüm yapın bi teknik ekip gelsin baksın her gelen eleman cihaz değiştirip gidiyor. Bakalım yine arıza kaydı açmışlar son defa gelip baksınlar yine çözemezler büyük ihtimal gerekirse kapatsınlar üyeliği bizde artık ttnet harici başka firmalara bakalım

Var mıdır tavsiyesi olan ?

uydunet kampanyası gördüm tv+25mb 250gb akk 69 lira onu düşünüyorum tabi süperonline sorunu çözmez de üyeliği iptal ederse

• Yarbay
    6331 Mesaj
    Telekom Tekel konumunu sürdürdüğü sürece kanımızı emmeye devam edecektir. Müşteri memnuniyeti kesinlikle olmayacaktır. Maalesef onu denetleyen adam akıllı bir kurumda yok, istediği gibi dans edip oynuyor, Sorunun asıl kaynağı Rekabet olmamasıdır. Rekabet olmadığından kendini geliştirme ihtiyacıda duymuyor. Rakipleri de çok CILIZ, Süperonline Fifi Net diye dalga geçiyor, sen önce kendine bak daha ülkenin %80 nine hizmet veremiyorsun. Velhasıl bizim ISS lerden adam olmaz
    Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blindfire -- 2 Ağustos 2016; 14:02:58 >
    |
    |

quote:

quote:

hocam inan 20 den fazla belki 30-40 kez aradık her seferinde önce prosedür gereği sanırım m.hizmetleri kanal değiştiriyor yok fabrika ayarı dönüyor vs

her defasında diyoruz kardeşim bi ölçüm yapın bi teknik ekip gelsin baksın her gelen eleman cihaz değiştirip gidiyor. Bakalım yine arıza kaydı açmışlar son defa gelip baksınlar yine çözemezler büyük ihtimal gerekirse kapatsınlar üyeliği bizde artık ttnet harici başka firmalara bakalım

uydunet kampanyası gördüm tv+25mb 250gb akk 69 lira onu düşünüyorum tabi süperonline sorunu çözmez de üyeliği iptal ederse

Hocam onlar tesisata bakmaz. Sen dışardan telefoncu tesisatçı getireceksin. 100 kere cihazlar değişmiş zaten bir sıkıntı olsa mutlaka giderilirdi. Sonuçta takılan bütün cihazlar mı sıkıntılı? Apartmanın dışındaki kutuda olabilir sıkıntı veya evin içindeki tesisatta olabilir.

• Yarbay
    2211 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam onlar tesisata bakmaz. Sen dışardan telefoncu tesisatçı getireceksin. 100 kere cihazlar değişmiş zaten bir sıkıntı olsa mutlaka giderilirdi. Sonuçta takılan bütün cihazlar mı sıkıntılı? Apartmanın dışındaki kutuda olabilir sıkıntı veya evin içindeki tesisatta olabilir.

turkcell tv gitmiyor ama internet var kablolu da var ama wifi sıkıntısı var

wifi ağı gidiyor evde ki tüm pc telefon hepsinde aynı anda wifi kopuyor 5-10sn sonra tekrar geliyor.

ekip geldi eve de baktı modem açıkta engel ayna vs de yok etrafında ilginç yani kriz geçirmemek elde değil.

• Yarbay
    2413 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sansa Magna

Arkadaslar akk ile ilgili degil ama konu yukarida kalsin sorayim. Ben windows 10 kullaniyorum. Ama internet surekli gidiyor kesiliyor pc yi her acip kapamada internete baglanmada bi sorun yasiyorum. Bir arkadas gelmisti pc den anlayan windows 10 da sorunlar var dedi ikizim windows 8.1 e geri dondu harbiden takir takir calisiyoe internet. Bunun çozumunu bilen var mı yoksa ben de donucem windows 8.1 e tak etti gercekten.

Driver sorunu olabilir, windows 10 için özel driver çıkarmamışsa firma internet problemi yaşayabilirsiniz.
    |
    |

Sayın O. S.

Müracaatınız Görüş&Öneri kapsamında olup, müracaatınızı Görüş&Öneri bölümünden gerçekleştiriniz.

Bilgilerinizi rica ederiz.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu
    Tüketici ile İlişkiler Müdürlüğü
    02/08/2016 13:56:52

wifi ağı gidiyor evde ki tüm pc telefon hepsinde aynı anda wifi kopuyor 5-10sn sonra tekrar geliyor.

Hocam evinizin etrafında aynı band aralığında yayın yapan başka bir cihaz olabilir, bu aynı isime (id) adına sahip bir modem, jammer, Tv ye görüntü aktaran cihaz olabilir. Diğer bir ihtimalde modeminizi besleyen enerji hattında da sıkıntı olabilir, hatta enerji hattınıza karışan bir sinyal dahi sıkıntı yaratabilir, öncelikle Modemi elektronik cihazlardan uzak bir noktaya kurunuz, adaptör değiştirin ve modeminizi güç kaynağı ile besleyin. Sizin sorununuz çok spesifik bir sorun. Umarım halledersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blindfire -- 2 Ağustos 2016; 14:15:57 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: wmsnickers

BÖYLE Bİ CEVAP GELDİ

Sayın O. S.

Müracaatınız Görüş&Öneri kapsamında olup, müracaatınızı Görüş&Öneri bölümünden gerçekleştiriniz.

02/08/2016 13:56:52

Kırmızı kutunun olduğu yerden gönderiyoruz arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tersol -- 2 Ağustos 2016; 14:17:38 >
    |
    |

• Binbaşı
    1439 Mesaj
    120 gb akn bana yetiyor da artiyor bile ancak bu demek degil ki akn devam etmelidir. Bu sacmaligin son bulmasi adina sikayet ve onerimi tamamladim.

|
    |

Orijinalden alıntı: Blue_Low

quote:

Orijinalden alıntı: Kobra_fighterTR

Hemen şu linkden bu mesajı gönderdim.
    https://tuketici.btk.gov.tr/tr-TR/Gorus-Oneri-Formu

Kopyala yapıştır metinler yerine kendiniz birşeyler karalarsanız daha iyi olacaktır kanaatindeyim.

Yazdığım mesaj:
    "Geçmişte uygulanmaya başlanan adil kullanım kotası(AKK) yada adil kullanım noktası(AKN) artık sınırsız adı altında olan paketlerde uygulanmamalıdır. Ülkeleri ve döviz kurunu baz alarak fiyat ve hız karşılaştırması yaptığımızda Türkiyedeki kullanıcıların tam 5 kat daha pahalı internet kullandığını görüyoruz. Üstelik diğer ülkelerde AKK veya AKN uygulanmıyorken hem daha hızlı hemde daha ekonomik ucuz internet hizmeti veriyorlar.
    BTK artık internet servis sağlayıcılarının hakkını değil tüketicilerin haklarını savunmalı.
    AKN/AKK denilen uygulamanın tamamen kaldırılması ve internet fiyatlarının ucuzlamasını istiyoruz."

Üye olmadan yazılan görüş ve öneriler kabul edilmiyor.
    Ben ilk baş kayıt olmadan yazmıştım maile üyelik girişi yaparak yazın diye mesaj geldi

Bende direk talep alındı yazdı? Bence siz bir yerde yanlış yapmışsınız veya başka bir linkden denediniz.

• Yarbay
    3450 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Low

quote:

Hemen şu linkden bu mesajı gönderdim.
    https://tuketici.btk.gov.tr/tr-TR/Gorus-Oneri-Formu

Kopyala yapıştır metinler yerine kendiniz birşeyler karalarsanız daha iyi olacaktır kanaatindeyim.

Yazdığım mesaj:
    "Geçmişte uygulanmaya başlanan adil kullanım kotası(AKK) yada adil kullanım noktası(AKN) artık sınırsız adı altında olan paketlerde uygulanmamalıdır. Ülkeleri ve döviz kurunu baz alarak fiyat ve hız karşılaştırması yaptığımızda Türkiyedeki kullanıcıların tam 5 kat daha pahalı internet kullandığını görüyoruz. Üstelik diğer ülkelerde AKK veya AKN uygulanmıyorken hem daha hızlı hemde daha ekonomik ucuz internet hizmeti veriyorlar.
    BTK artık internet servis sağlayıcılarının hakkını değil tüketicilerin haklarını savunmalı.
    AKN/AKK denilen uygulamanın tamamen kaldırılması ve internet fiyatlarının ucuzlamasını istiyoruz."

Üye olmadan yazılan görüş ve öneriler kabul edilmiyor.
    Ben ilk baş kayıt olmadan yazmıştım maile üyelik girişi yaparak yazın diye mesaj geldi

Bende direk talep alındı yazdı? Bence siz bir yerde yanlış yapmışsınız veya başka bir linkden denediniz.

hocam Görüş&Öneri konusunda Blue_Low'un söyledikleri doğru, size büyük ihtimalle mail gelecek güniçinde ve talebinizi üye olup gerçekleştirin diyecekler. Lütfen etkinlik linkini inceleyin. Buradaki insanlar keyfinden konuşmuyor.
    |
    |

Bir Yol Vardır Hak Yoludur, Bul Oğlum!
    Yeri Bilmek, Göğü Bilmek Bir Oğlum!
    Çabuk Büyü Çabuk Yetiş, Tez Oğlum!
    Hain Gezen Şu Dağlarda Gez Oğlum!
    Gez Oğlum, Vatanına Göz Dikeni Ez Oğlum!!

• Yarbay
    6331 Mesaj
    Kurumumuza yapmış olduğunuz Öneri değerlendirmeye alınmak üzere ilgili birime aktarılmıştır.

Bu şekilde cevap yazmışlar. Umarım bu çabamızın karşılığını en kısa sürede alırız.
    |
    |
    |
SEO
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,813
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.