Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (851. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
63.798
Cevap
342
Favori
2.734.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 849850851852853
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler turkcell 3-4 yıl önce alt yapı çalışması yapmıştı...

teklif aldım geçen... 25 mbps download, 5 mbps upload 99 lira akk'sız paket....

500 liraya kadar da taahhütlerimizi ödüyorlarmış.. benim ttnette 311 lira çıktı :D

sizce geçiyim mi ? yoksa şu ortak şirket falan mevzusu ayağına biraz daha bekleyim mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jizzy quatily -- 3 Ağustos 2016; 13:12:57 >
  • Bir yürüyüş düzenlenmesi çok daha iyi olur.200 kişi bile az değil Yeter ki böyle bir etkinlik olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arap Telekom

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

• İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!
  • kotayı aşıp akk ye takılmayan var mı arkadaşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akkkalksın -- 3 Ağustos 2016; 13:27:42 >
  • Fetö uygulaması olduğu iddia edilen AKK uygulaması hemen kalkmalı, Güzel ülkemiz, gelişmekte olan ülkeler arasında yer almasına rağmen bu konuda geri kalmış ülkeler ile yarışıyor. Bu prestij kaybıdır. AKK denilen bu saçma ve Adil olmayan uygulama derhal kaldırılmalıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jizzy quatily

beyler turkcell 3-4 yıl önce alt yapı çalışması yapmıştı...

500 liraya kadar da taahhütlerimizi ödüyorlarmış.. benim ttnette 311 lira çıktı :D

sizce geçiyim mi ? yoksa şu ortak şirket falan mevzusu ayağına biraz daha bekleyim mi ?

Hocam sözleşmeye sende iki madde eklet:

-İnternet hizmeti aldığım süre boyunca sabit fiyat garantisi
    -Vaad edilen hizmeti alamadığım takdirde cezai bedel olmaksızın aboneliğimi iptal ettirme hakkı

Fatura fazla gelse veya internet hızı vaadedilen gibi olmazsa çok işine yarayacaktır bunlar. O kadar madde ekliyorlar sözleşmeye; müşterinin de sözleşmeye bazı şartlar ekleme hakkı var diye biliyorum. Yok sözleşmeye ekleme yapmazlarsa Türknet'in yeni kampanyasını araştırmadan karar verme derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: fahri1156

Bir yürüyüş düzenlenmesi çok daha iyi olur.200 kişi bile az değil Yeter ki böyle bir etkinlik olsun

Zamanında denendi hocam; yüzlerce kişi söz vermiş fakat sadece 4 kişi katılmış. Yinede TRT de akşam haberlerinde bir 40 saniye falan yer almıştı
  • Telekom ile BTK'nın üst düzey yöneticileri arasındaki kara para, rüşvet trafiğinide bir delikanlı savcı çıkarsa, ülkenin interneti kendiliğinden düzelecek.
  • hellowen334 kullanıcısına yanıt
    şu günlerde bırak yanına yaklaşmaya 200 metre yanına bile almazlar kimseyi tahminimce
  • Türk Telekom'da Fetö Terör Örgütü olduğu iddia edilen 3 üst düzey yönetici birkaç gün önce polisin başarılı operasyonu ile tutuklanmıştır. Göreve geldiği günden berli hiç bir şekilde adil olmadığı halde (Adil Kullanım Kotası/AKK) olarak adlandırılan uygulamayı haklı bulmasıyla dikkat çeken Erkan Akdemir'de bu tutukluların arasında.

Bu durum Adil Kullanım Kotası'nın, ülkemizdeki gelişimi engellemek isteyen fötücülerin bir uygulaması olup olmadığını da düşündürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fevkelade1i -- 3 Ağustos 2016; 14:48:10 >

• Biz yıllardır bilinçli tüketici olarak söylüyoruz. Polonya gibi ülkelerde bile(küçümsediğimden değil 2. sınıf Avrupa ülkesi olarak görüldüğünden) 10mbps indirme hızı veriliyorsa 10mbps de yükleme hızı veriliyor, insanlar bilgi paylaşıp birbirlerine bir şeyler öğretsin diye.
    FETÖ'nün amacı Türk milletini sadece tüketime bağlı hale getirip beyinlerini yıkamak. Sadece indirip yararlansınlar ama bilgi paylaşamasınlar diye yükleme(upload) hızı düşük tutuluyor, ve adil(!) kullanım kotası var. Görüldüğü gibi FETÖ telekomun içine de sızmış. Bu konuya bir an önce el atılıp bu çağ dışı olayın normale döndürülüp Türk milletinin bilgi paylaşımına katkıda bulunulması lazım. Bizim milletimizin eksiği de elin Polonyalısından, Romanyalısından.

• Harbiden bu AKK uygulamasında Fetöcü adamların parmağı olabilir, TT de bir kaç tane Üst düzey yönetici, Fetö üyesi olduğu gerekçesiyle tutuklandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blindfire -- 3 Ağustos 2016; 14:06:16 >
  • Blue_Low kullanıcısına yanıt

Bana da standart geri dönüşlerden yapıldı. Yüklenin gençler.
  • Arkadaş ağız tadıyla kota bile bitiremediğimi farkettim. 2752 Kbps modeme gelen download hızı, hız testinde 2 Mbps çıkıyor. 2 Mbps ile 75 GB'ı bitirmek için 3 gün sürekli download yapmam gerekiyor.
  • FETÖ Cemaat evlerinde çocuklara AKK'nin iyi bir şey olduğunu öğretip beyinlerini yıkıyorlarmış. İnşallah hükümetimiz bu oyuna gelmez.
  • Update

• quote:

Orijinalden alıntı: Fevkelade1i

quote:

Orijinalden alıntı: jizzy quatily

beyler turkcell 3-4 yıl önce alt yapı çalışması yapmıştı...

Hocam sözleşmeye sende iki madde eklet:

-İnternet hizmeti aldığım süre boyunca sabit fiyat garantisi
    -Vaad edilen hizmeti alamadığım takdirde cezai bedel olmaksızın aboneliğimi iptal ettirme hakkı

Fatura fazla gelse veya internet hızı vaadedilen gibi olmazsa çok işine yarayacaktır bunlar. O kadar madde ekliyorlar sözleşmeye; müşterinin de sözleşmeye bazı şartlar ekleme hakkı var diye biliyorum. Yok sözleşmeye ekleme yapmazlarsa Türknet'in yeni kampanyasını araştırmadan karar verme derim.

eyvallah hocam... zaten ilk madde büyük ihtimalle var sözleşmede... çünkü 24 ay tahhütle alıyoruz :D ama 2. maddeyi eklerler mi bilemiyorum yine de konuşurum ben...

(türknetten çok şikayetçi gördüm yahu, temsilcileri bile cahil)

• Vekil btk ya ne zaman gidecek? Bu arada buraya akk fetö oyunudur yazmanıza gerek yok mümkünse twitter gibi platformlarda yapmak lazım

• Updullah

• 
Sayfa: önceki 849850851852853
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.