Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (844. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
63.797
Cevap
342
Favori
2.734.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 842843844845846
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zUbE

Şu durumun üstüne birşey söylemeye gerek var mı? 70 lira ödenmemiş faturam var ve ayın daha 2'si. Reklamlara, konuşmalara baksan uçuyoruz sanırsın. Küfür etmekten bıktım artık yıllardır.
    İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

1865 ping degeri degil de sene sanirim.

• destek
  • Hipernet 24 mbps tabi yersen :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmetcan855 -- 2 Ağustos 2016; 22:40:07 >
  • BTK Yıkılsın yerine AVM yapılsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: zUbE

Şu durumun üstüne birşey söylemeye gerek var mı? 70 lira ödenmemiş faturam var ve ayın daha 2'si. Reklamlara, konuşmalara baksan uçuyoruz sanırsın. Küfür etmekten bıktım artık yıllardır.

Btk ya şikayet edin ve fatura düşümü isteyin. Sonuçta hizmet verilemiyor ve sizdenf atura alamazlar. Hizmet verdikleri gün kadar fatura düzenlenir. En azından vodafone net öyle işliyor. Arap telekomun napıcağını bilmiyorum

• İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

Upload hızı akıyor.
    Tabi ping de öyle

Bu arada hız 24 mbps ye kadar Hipernet tarifesi.
    Bir ara 10 mbps veriyorlardı direk BTK'ya şikayet edince ertesi gün hızı artırmışlardı.
    Arap Telekom

• quote:

Orijinalden alıntı: tersol

quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

Beyler yöneticileri vs karıştırmayın konuya hangisinden ne hayır gördünüz ?

Zamanında AKK konularını kapatanlar onlar

TTNET reklamı alanlar onlar.

O yüzden boş verin reklam için her şeyi yapacak insanlar için bu konuyu birbirinizi kırmaya değmez bu konu bu forumum üyelerine,imzayı atanlara,etkinliklere katılanlara ait.

zaten bende ikiyüzlülüklerini gün yüzüne çıkarıyorum ya. konu ne zaman gündeme düşse pat dh sayfasında ''haberini'' görürsünüz. ama bu soruna özel bir porgram, çalışma vesaire olmaz. bu konuyu şu an burada tutuyorlarsa o da dh hit alsın diyedir, kendi reklamlarını yaptıkları içindir. bunları hep öveceksin, pohpohlayacaksın, abicim deyip yalayacaksın ama asla eleştirmeyeceksin. hemen küçük hayranları saldırıyor ''mesut abimiz, kıymetlimisss bizim diye ki bunların çoğu 8-15 yaş tayfası'' adamın cevabına bak, sana özel resmi davetiyemi çıkarıcaz ? sen kimsin ki ? sen bu interneti kullanmıyormusun, bu ülkede yaşamıyormusun da ''kızdırmayın yoksa gelmem haa'' gibi tiriplere giriyorsun ? . menfaat olmayınca böyle bahanelerle destek olmazlar

konu sahibide ''mesut abimissss'' diye hemen sattı bizi de neyse canı sağolsun.

Hafiften haklısın galiba hocam. Sonuçta bu forum hitlerle reklam gelirleriyle ayakta

• Fetö'nün getirdiği AKK kalksın halkımız mutlu olsun !

Akk'yi icat edenlerin evine ateşler düşsün , internet hızları 64 kb'yi insin dizileri 144p piksel piksel izlesin. Amin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karasoy -- 2 Ağustos 2016; 23:19:01 >

• karasoy kullanıcısına yanıt
    Cümlemize hocam. Cümlemize.
  • yıl olmuş 2016 uğraştığımız şeylere bak. rezil herifler.

• quote:

Orijinalden alıntı: furcin

quote:

Orijinalden alıntı: SturmpioneeR

Şaka gibi halen 3mbit kullanıyorum.Vodafonenet aradım arıza kaydı oluştular bekliyorum halen

Hocam ben de vodafone net kullanıyorum yaklaşık 3 aydır aynı sorun vardı yaklaşık 5 gün sonra hızlanıyordu ayda 3-5 defa arıyordum. Bu ayda hızlanmadı gene aradım yarım saat konuştuk gene arıza kaydı oluşturdu (20. defa.) kapattım telefonu. Yaklaşık yarım saat sonra facebook da bir yazı gördüm benim sorunun çözümü yazıyordu yaptığım şey adsl kablosunu çektim 10 dakika takmadım modemi fabrika ayarına aldım internet hızlandı siz de.deneyin olmazsa yarım saat daha çekili kalsın büyük ihtimal düzelecektir.

Teşekkürler hocam deneyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: legendwarior3

quote:

Orijinalden alıntı: furcin

quote:

Orijinalden alıntı: SturmpioneeR

Şaka gibi halen 3mbit kullanıyorum.Vodafonenet aradım arıza kaydı oluştular bekliyorum halen

Hocam ben de vodafone net kullanıyorum yaklaşık 3 aydır aynı sorun vardı yaklaşık 5 gün sonra hızlanıyordu ayda 3-5 defa arıyordum. Bu ayda hızlanmadı gene aradım yarım saat konuştuk gene arıza kaydı oluşturdu (20. defa.) kapattım telefonu. Yaklaşık yarım saat sonra facebook da bir yazı gördüm benim sorunun çözümü yazıyordu yaptığım şey adsl kablosunu çektim 10 dakika takmadım modemi fabrika ayarına aldım internet hızlandı siz de.deneyin olmazsa yarım saat daha çekili kalsın büyük ihtimal düzelecektir.

mayıstan beridir ayın başından sonuna kadar full 3mbit.
    modemi kapatıp açtım dediğinizi yaptım hızlanmadı.
    ağustos olmuş hala 3mbit.
    sadece ilk aldığım anda 6mbit civarı gördüm.
    yardım için teşekkürler.

edit:çözdüm.mhni aradım 3aydır net 3mbit dedim modemi kapatıp açıp (!) çözdüler.

Hocam cidden çözdünüz mü problemi?

• BTK'ya yapılan şikayetlerin cevapları ne zaman gelir.Yada bir BTK açıklaması?
  • Btk'ya şikayeti yazdık bu kabul edilemez bunu görüş ve önerilere yazın dediler gittim oraya da yazdım
  • Muhtemelen paylaşılmıştır ama

Edit: İnternette Kotaya Hayır Topluluğu diye yazıyormuş zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vrataski -- 2 Ağustos 2016; 23:49:39 >

• Destek

• güncel
  • fiber büyük nimetmiş konuyu takip ettikçe anladım. umarım herkes fiber erişime sahip olur.

kablosuz (wireless) ölçüm sonucu:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7gün25saat -- 3 Ağustos 2016; 0:36:18 >
  • İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

Sanırım öpüldüğümüzü 333 sayısı anlatıyorlar.
    Henüz ay başı ve hız 3mbps

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 842843844845846
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.