Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (843. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
63.798
Cevap
342
Favori
2.734.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 841842843844845
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu Türktelekom'a da kayyum falan atanmiyormu birader

• quote:

Orijinalden alıntı: Antlion

Aslında milletvekilimiz tt-btk toplantıdayken toplantıyı bassa fena olmaz

Şaka maka şunu hala anlayamadılar millet kotaların ya da hızların yükselmesini istemiyor. Bu çağ dışı uygulamanın kaldırılmasını istiyor.

Iptv'de olmayan akk , sırf iss ler IXP'lere daha az ödemek için internete akk uyguluyor. Yani şirket ne kadar az para o kadar kar diyor. Bu akk sisteminin başka bir açıklaması da yoktur.

Bu yorumları okuyorlarsa da millet herşeyin farkında bunu bilsinler.

keşke dediğin gibi olsa ama bir türk telekom bayiinde çalışan arkadaşımın anlattığına göre hala birçok kullanıcı AKK'nin ne olduğundan habersiz. AKK'yi bilmeyi bir kenara bırak internet olsun yeter diyen bir çok kullanıcı var adamların hangi hizmetin ne kadarını aldığından haberleri bile yok maalesef

• Normalde ortalama 400 gb download ile kapatıyordum her ay, geçen ay hız kalktı toplam download ım 600gb olmus. O da youtube ve twitchi Kaynak/1080 hatta 8k video denemeleri vs sebeplerden (kısaca görgüsüzlükten veya yokluktan çıkınca böyle oluyor işte) AKK tamamen kalksa hayat belli bir süreden sonra normale dönecek ortalama 500-600 gb ile ayı kapatıcagıma inanıyorum. Hem de daha kaliteli bir şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furcin

quote:

Orijinalden alıntı: SturmpioneeR

Şaka gibi halen 3mbit kullanıyorum.Vodafonenet aradım arıza kaydı oluştular bekliyorum halen

Hocam ben de vodafone net kullanıyorum yaklaşık 3 aydır aynı sorun vardı yaklaşık 5 gün sonra hızlanıyordu ayda 3-5 defa arıyordum. Bu ayda hızlanmadı gene aradım yarım saat konuştuk gene arıza kaydı oluşturdu (20. defa.) kapattım telefonu. Yaklaşık yarım saat sonra facebook da bir yazı gördüm benim sorunun çözümü yazıyordu yaptığım şey adsl kablosunu çektim 10 dakika takmadım modemi fabrika ayarına aldım internet hızlandı siz de.deneyin olmazsa yarım saat daha çekili kalsın büyük ihtimal düzelecektir.

mayıstan beridir ayın başından sonuna kadar full 3mbit.
    modemi kapatıp açtım dediğinizi yaptım hızlanmadı.
    ağustos olmuş hala 3mbit.
    sadece ilk aldığım anda 6mbit civarı gördüm.
    yardım için teşekkürler.

edit:çözdüm.mhni aradım 3aydır net 3mbit dedim modemi kapatıp açıp (!) çözdüler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legendwarior3 -- 2 Ağustos 2016; 22:39:04 >

• Son Durum:

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

2 Ağustos 2016
  • İste bu yarını sabırsızlıkla bekliyorum. Hem tek ders sınavım hem de bu insallah hayırlı haberler alırız bana da dua edin geçeyim şu dersi

• Sayın vekilimizin çabası takdir edilmeye değer, inşallah kabul edilebilir bir sonuç alabiliriz.

• #BasbakanaSoruyorum etiketi altında başkakan binali yıldırım kanal d de bu etiketi kullanarak bir nebzede olsa sesimizi duyurabiliriz
  • Blue_Low kullanıcısına yanıt
    Bana henüz bir mail gelmedi
  • btk kapanıo şimdi nolcak :D
  • Şu durumun üstüne birşey söylemeye gerek var mı? 70 lira ödenmemiş faturam var ve ayın daha 2'si. Reklamlara, konuşmalara baksan uçuyoruz sanırsın. Küfür etmekten bıktım artık yıllardır.

• Başbakan: "TİB kapatılacak ve yerine başka bir kuruluş gelmeyecek."
  • Arkadaşlar bakın windows 10 için büyük redstone güncellemesi (sürüm 1607 yapı: 14393) geldi o bile yaklaşık 2,5 gb güncelleme içeriyor. Buda aslında adil kullanım kotasının hiçte adil olmadığını gösteriyor.

50 GB AKN ile windows 10 güncellemesi = AKN'nin %5'ini kullanmaktadır.
  • Ilk gunlerden beri konuyu yakindan takip ediyorum. Acikcasi akknin kalkmasina baslarda hic umudum yoktu. Ancak gercekten gozle gorulur ilerlemeler kaydedildi. Elini tasin altina koyan arkadaslari tebrik ediyorum. Umarim BTK'dan mutlu döneriz merakla bekliyorum.

• TİB, BTK’ye devredilecek.
  • Cabaniza saglik, pc ye gecince sikayeti basicam btk ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmetcan855

#BasbakanaSoruyorum etiketi altında başkakan binali yıldırım kanal d de bu etiketi kullanarak bir nebzede olsa sesimizi duyurabiliriz

+1 yardırın gençler
  • CANLI YAYIN

https://twitter.com/hashtag/Ba%C5%9FbakanaSoruyorum?src=hash

#BasbakanaSoruyorum tag ile AKK hakkında atılan twitleri fav yapalım
    AKK Öne Çıksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blue_Low -- 2 Ağustos 2016; 22:28:15 >
  • 14 yıllık iktidarımızda paradoksları hayata geçirdik. Onlar konuşur, hükümet yapar. Allahu ekber.

• 
Sayfa: önceki 841842843844845
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.