Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
64.423
Cevap
415
Favori
2.523.098
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Sinema Genel >> İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!
Giriş
    6745 Mesaj
    16 mbıt 100 gb kota şimdi kota bitincr hız 3mbıtmi yoksa 5mnıte yükselicekmi bu şekilde muhabbetler vardı
    |
    |

Got like freedom,Everyone will be free!
  • Binbaşı
    1210 Mesaj
    Şikayet ve önerimi gönderdim. Desteğe devam.
    |
    |
    AMD FX 8320 / ASUS M5A97 EVO R2.0 / 2x4 Kingston HyperX Genesis 1600 Mhz CL9 / XFX Rx470 BE / Seasonic M12II-620 watt evo/ Samsung 840 Pro 128 GB / Seagate ST1000DM003 1 TB / Corsair 400R / Samsung p2250 21.5"
  • Yüzbaşı
    523 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kobra90 -- 1 Ağustos 2016; 23:22:48 >
    bL0gKam1L

2 yıllık sözleşme bitti şu adilere 16mb-s/50gbAKK/3mb-s için 90TL para ödedim içim acıdı. Eylüle kadar şu durumu düzeltmezlerse diğer evin önünde UyduNet var. Kiracıyı çıkartıp diğer eve geçicem, en azından aynı paraya 5 katı hizmet...
    Tankı dışarıda görünce "Demokrasi için dışarı çıkın", Bizim sayemizde o koltukta berinizi sererek oturuyorsunuz, yoksa alayınızı berinizden kanı şırınga ile değil, tankın borusu ile kanı alırlardı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 1 Ağustos 2016; 23:33:25 >
    |
    |
    l CPU: Ryzen 3600 & Cooler: SilverStone PF120 l MB: Asus TUF X570 (WI-FI) l GPU: Palit RTX 2060 l Ram: XPG Spectrix D41 (3600mhz) 16gb l M.2: XPG Spectrix S40G 512gb l SSD: Corsair GT 120gb l HDD: 2x WD 1tb ezex l PSU: AeroCool Strike X 800wat l Case: Aerocool Aero One Eclipse l Monitör: Acer ED242QRA 144Hz lGamepad: Xbox 1S wireless l Klavye: Asus Tuf K7 l Mouse: Logitech G502 Hero l Kulaklık : TT e-sport Cronos l
    Çok mantık teptim, Hiç değil heptim, Koyu karamsar renktim, Velhasıl çiftesinde pektim, Binlercesine karşı yektim..
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not
    AKK yi paralel yapı getirmiş desek hemen kaldırırlar aslında

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Blue_Low

AKK yi paralel yapı getirmiş desek hemen kaldırırlar aslında

birlikte getirdiller o yüzden kaldırmazlar. hepsinin üstüne badem bıyıklılar konmuştur fetönün hisselerini recep kesin üstüne geçirmiştir. (sözde düşman, özde aynı yolun yolcuları)
    |
    |
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blue_Low -- 1 Ağustos 2016; 23:33:35 >
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: kobra90

Efsane olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cesars078 -- 1 Ağustos 2016; 23:34:58 >
    |
    |
    |
    |
    ASROCK B450M PRO 4 | RYZEN 5 2600 | ADATA 8 GB DDR4 2133 MHz - SAMSUNG 16 GB DDR4 2133 MHz | ASUS NVIDIA GTX 1060 3 GB | 500 GB SEAGATE 7200 RPM | ZALMAN R1 600W | 480 GB SSD JD | ASUS VS239HV Full HD HDMI IPS
  • Yarbay
    6357 Mesaj

Bunun gibi gifler daha çok gelmeli.
    |
    |
    kobra90 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ASROCK B450M PRO 4 | RYZEN 5 2600 | ADATA 8 GB DDR4 2133 MHz - SAMSUNG 16 GB DDR4 2133 MHz | ASUS NVIDIA GTX 1060 3 GB | 500 GB SEAGATE 7200 RPM | ZALMAN R1 600W | 480 GB SSD JD | ASUS VS239HV Full HD HDMI IPS
  • Yarbay
    2521 Mesaj
    hadi beyler güncel. şikayet ve öneri etkinliğine katılmayanlar. lütfen katılsın. az çok demeyin.

ulan beşiktaşlı mustafa pektemek'in transfer ihtimali kadar ilgi görmüyor şu konu yahu. şu bjk konusuna girip bjkli arkadaşlarıda desteğe çağıralım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tersol -- 1 Ağustos 2016; 23:41:00 >
    |
    |

BTK bu ay kesin akk ile ilgili bir düzenleme veya açıklama yapacak mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Şu yayıncı zeoon un interneti 1000mbps imiş dogru mu *?
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: bugraakkoc

Benim soruma cevap veren olmadı tekrar edeyim

ağustos ayında toplantı olacağı söylentileri var
    |
    |

Orijinalden alıntı: bugraakkoc

Benim soruma cevap veren olmadı tekrar edeyim

kesin birşey yok. ama son zamanlarda bu konu gündemlerindeymiş. bu ay açıklama yapma ihtimalleri varmış.
    |
    |
    başka platformlardan yardım alınmazsa bu etkinliğin hiçbir anlamı kalmaz ve akk denen şey öldür allah öldür kalkmaz. ekşi inci başka sözlüklerle birlikte çalışsanıza herşey tıkırında gidicek. orada da bi entry yazsanız konu 1 saatte üste çıkar kalkıpta ekşinin sahibiyle iletişime geçmenize gerek yok. zaten ekşide üste çıktı mı gelecek desteğin ardı arkası kesilmez. burada taş çatlasın 300 kişi anca btk'ya şikayet eder bu kadar adamla nolacak allah aşkına. :D

Orijinalden alıntı: MovieScout

başka platformlardan yardım alınmazsa bu etkinliğin hiçbir anlamı kalmaz ve akk denen şey öldür allah öldür kalkmaz. ekşi inci başka sözlüklerle birlikte çalışsanıza herşey tıkırında gidicek. orada da bi entry yazsanız konu 1 saatte üste çıkar kalkıpta ekşinin sahibiyle iletişime geçmenize gerek yok. zaten ekşide üste çıktı mı gelecek desteğin ardı arkası kesilmez. burada taş çatlasın 300 kişi anca btk'ya şikayet eder bu kadar adamla nolacak allah aşkına. :D

e onuda sen yapıver işte kardeşim ?
SEO
üniversite
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,953
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.