Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (837. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
63.797
Cevap
342
Favori
2.734.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 835836837838839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar peki bu ay temmuzdaki gibi mi olacak yani olaylar nedeniyle akk askıda mı?
  • olurda bu change.org da gerekli imzaya ulaşılırsa ne oluyor arkadaşlar
  • Akk zulümdür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akcura

Arkadaşlar peki bu ay temmuzdaki gibi mi olacak yani olaylar nedeniyle akk askıda mı?

walla bu ay dehşet download yaptım, demekki adil kullanım hakkı zımbırtısı olmadan da sistemler tıkanmadan internet kullanılıyormuş, adamlar illa ki bi kısıtlama koyacak,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi molella -- 2 Ağustos 2016; 14:46:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEANKingston

Bu AKK' nın olmadığı zamanda çok sağlam sömürdüm.

Bu ay 595 GB Download' ım ve 25 GB Upload' ım oldu. Hiçbirşey Upload etmediğim halde nasıl 25 GB Upload oluyor anlamıyorum.

sisteme virüs girip gizlice pc deki dosyaları çekmiş olmasın? yahut torrent kullandıysan otomatik gönderme yapıyor.

• Kampanya linkinin istatistikleri

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!
  • Ben hala AKK deyim Steamdan Just Cause 3 ü 2 günde indirdim 50 GB oyunu
  • Update

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BTK'yı adam akıllı değişiklik yapmaya zorlamamız lazım, bu yüzden bu etkinlik önemli, eğer olayları kendi haline bırakırsak BTK=TT ikilisi ağzımıza sadece 1 parmak bal sürecek, Muhtemelen Kotayı 100-150 GB, Hızı ise AKK sonrası 5 Mbit yapacaklar. Böyle bir sonuç kesinlikle hüsrandır. Destek verin arkadaşlar konuya bakıp, boş geçmeyelim.
  • aybaşı youtube üzerinden 240p izleyebiliyorum. sıçtılar internete. 31 temmuzda 1080p 60 fps izleyebiliyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A92252A90 -- 2 Ağustos 2016; 15:38:32 >
  • "Kurumumuza yapmış olduğunuz Öneri değerlendirmeye alınmak üzere ilgili birime aktarılmıştır.

Bilgilerinizi rica ederiz.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu

Tüketici ile İlişkiler Müdürlüğü"
  • Müracaatınız Görüş&Öneri kapsamında olup, müracaatınızı Görüş&Öneri bölümünden gerçekleştiriniz.

Tüketici ile İlişkiler Müdürlüğü
    02/08/2016 14:28:02

Allahtan görüş kısmına da yazmışız

• Tarafıma gelen mail:

"internetteki kota" başlıklı şikayetinize BTK tarafından cevap verilmiştir. BTK'nın cevabını görüntülemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

akabinde şöyle bir mesaj görüntüledim.

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

muhtemelen şikayet adı altında başvuru yapan herkese aynı cevabı kopyala yapıştır yapıyorlar. Görüş kısmından da başvuru yapmıştık ama onun da sonucu ile ilgili bilgi alamıyoruz sanırım.

• Gelen cevabin biri şu şekilde;

Sayın İLGİLİ;

Başvurunuzda belirtmiş olduğunuz söz konusu şikayetinizin, ya

1) https://sikayet.btk.gov.tr/giris/ adresine üye olarak elektronik ortamda yapılması

ya da

2) BTK Kurum Merkezi’ne, Kurum Bölge Müdürlüklerine (Ankara, İstanbul, İzmir, Samsun, Erzurum, Diyarbakır, Mersin) elden ya da posta vasıtasıyla ıslak imzalı dilekçe ile başvurulması gerekmektedir.

• Şikayet ve öneri yapıldı
  • quote:

Müracaatınız Görüş&Öneri kapsamında olup, müracaatınızı Görüş&Öneri bölümünden gerçekleştiriniz.

Zaten Görüş&Öneri olarak da göndermiştik
  • quote:

Orijinalden alıntı: shark1907

Gelen cevabin biri şu şekilde;

Sayın İLGİLİ;

Başvurunuzda belirtmiş olduğunuz söz konusu şikayetinizin, ya

1) https://sikayet.btk.gov.tr/giris/ adresine üye olarak elektronik ortamda yapılması

ya da

2) BTK Kurum Merkezi’ne, Kurum Bölge Müdürlüklerine (Ankara, İstanbul, İzmir, Samsun, Erzurum, Diyarbakır, Mersin) elden ya da posta vasıtasıyla ıslak imzalı dilekçe ile başvurulması gerekmektedir.

üye olmadan yapılan başvurular dikkate alınmıyor.

• destek
  • upppp

• Sayın OĞUZHAN ....,

Müracaatınız Görüş&Öneri kapsamında olup, müracaatınızı Görüş&Öneri bölümünden gerçekleştiriniz.

-----------

bana böyle bir cevap geldi ne alakaysa biz bir şikayetten bahsediyoruz .

edit : görüş ve öneri kısmından da yolladım bu sefer .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi airnavy -- 2 Ağustos 2016; 15:24:10 >
  • 
Sayfa: önceki 835836837838839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.