Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (459. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
63.796
Cevap
342
Favori
2.734.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 457458459460461
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türk telekomu özelleştirenlerden hesap sorulmalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha çok destek almamız lazım. Facebook gruplarına üyeyseniz gruplarda paylaşın yada yöneticilere danışın onlar paylaşsınlar. Hâlâ bilmeyen olabilir.
  • ne zaman büyük teknoloji mağazalarına gitsem insanlar uhd, 4k tv bakıyor, alıyor. şimdi düşünüyorum da bu insanlar 4k tv'lerle ne yapıyor. anlayamadığım 4k yayın yapan (trt 4k dışında) kanal yok, içeriklerin tamamı internette. örneğin 1 sa 48 dk olan deadpool filmi 34 gb. yani hiçbir şey yapmadan sadece film izlesen bile ayda 2 film izleme hakkın var. 3 mümkün değil. devasa boyutlarda uhd, 4k destekleyen ultra çözünürlüklü televizyonlar alıp 360p 480p çözünürlükte yayın izliyorlar ve hallerinden de memnunlar inanılır gibi değil. 720i çözünürlüğünde yayın yapan tv kanalları bile kendini hd yayın yapıyormuş gibi gösteriyor.
  • kıbrıs türk cumhuriyetinde internet böyle merak edenler için

http://www.kktcell.com/...lllilere-ozel-evde-wifi

http://www.kktctelsim.c...lik-internet-kampanyasi

http://www.kktctelsim.com/adsl bu linktekilere bakınca sanki bizden daha ucuz gibi paketlere ama peşin yada kredi kartıyla taksitli ödüyorlar

http://www.kibrisonline...ler/adsl/adsl-paketleri la bu kıbrıs bizden daha ucuza internet alıyorlar gel de sövme şimdi kota da yok herhalde

https://www.mmcyp.com/ev-apartman.php kıbrıslılar işi çözmüş beyler ben sinir krizi geçirim kıbrıs ucuza interenet alabiliyor biz alamıyoruz

https://www.mmcyp.com/adil-kullanim-politikasi.php akk yede böyle çözmüşler belirli saatler arası indirme yapın diyolar

asgari ücretleride1505 tl http://www.milliyet.com.tr/yavru-asgari-ucret-1505-tl/ekonomi/detay/2104252/default.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 9 Temmuz 2016; 23:05:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: greencraft

Türk telekomu özelleştirenlerden hesap sorulmalı.

Siyaset olcak biraz artık ama özelleşmeyen ne kaldı ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antlion

Keşke tarifeler BTK'dan bağımsız çıkarılabilse su an superonline'da 100 mbit tamamen limitsizi 69.90 tl'ye alıyor olacaktık. Izin aldığım için arkadaştan detayları paylaşıyorum. Eğer kabul edilseydi yılbaşı sonrası 1 Ocak 2016 itibariyle superonline quicknet tarifeleri şu şekilde olacaktı

100 mbit 69.90 TL (akk yok)
    250 mbit 159.90 TL(akk yok)
    500 mbit 299.90 TL(akk yok)
    1000 mbit 549.90 TL (akk yok) satışta olacaktı.

Ayrıca upload hızları 100 ve 250 mbitte 25 mbit , 500 ve 1000 mbitte 50 mbit upload hızı sağlanacaktı.

Ayrıca turbo buton = Hızın 24 saatliğine 1000 mbite çıkarılmasını sağlayacaktı ve adedi 24.90 tl'ye satın alınabilecekti.

Ayrıca isteğe bağlı 9.90 TL daha ödenerek ev telefonu + turkcell tv alınabilecekti

Fakat bu taslağı götürür götürmez direk düşünmeden reddetmişler. Diger firmalar rekabet edemez kurala aykırı demişler. Mevcut tarifelerin tutulup akk'nin uygulanmasına devam edilmesini istemişler.

Şu an arkadaşın dediğine göre her kullanıcı en az 500 mbit bile alır hiç sıkıntı olmaz dedi. Tabi bu dediği sadece superonline fiber kullanıcısı için geçerli fakat işte devlet buna engel oluyormuş malum sınırsız lafından devletimiz rahatsız olduğu için.

Zaten sonuç olarak bizim çok yüksek hızlarda gözümüz yok akk kaldırılsa 25 mbit bana zaten yeterli

adsl ve vdsl için planları var mıymış eger yoksa bu tasarı geçseydi bile altyapısı fiber ve adsl desteklemeyenler bu paketlere geçemeyecekti

• Quicknet siteler de olmuyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • harce74 kullanıcısına yanıt
    Bu paketler sadece sol fiber FTTH/FTTB olan alabilecekti.

ADSL ve VDSL zaten TT altyapısından sağlanıyor.

• ben pek twitter kullanmıyorum ama kampanyanın biraz ses getirmesi için bir şekilde orada ki popüler hashtagler arasına girse birçok insanın kısa sürede haberi olur 1000 tweet le filan listeye girilebilir heralde insanlarda ilgi gösterirse yukarda kalır hashtag

• quote:

Bu paketler sadece sol fiber FTTH/FTTB olan alabilecekti.

ADSL ve VDSL zaten TT altyapısından sağlanıyor.

süperonline fiber döşediği yerler genelikle siteler ve zengin kesim yerler o zaman ayrımcılık gibi bir şey olurdu mesela ben yararlanamıyorum eğer gelseydi türk telekomda hayla köle hayatı çekmeye devam edecektim zaten baktım da benim bulunduğum ilçede fiber yok büyük ihtimal karışıklık olmasın diye kabul edilmemiştir bence mantıklı türkiyenin kim bilir fiber alamayan kaç il ve ilçesi vardır o zaman büyük ayrımcılık olurdu kabul edilsey di

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 9 Temmuz 2016; 23:10:25 >

Ben zengin değilim ama buraya da getirmiş apartman hem de FTTH

Sanırım birazda belediyelerde kazı izniyle alakalı olabilir

• quote:

Ben zengin değilim ama buraya da getirmiş apartman hem de FTTH

Sanırım birazda belediyelerde kazı izniyle alakalı olabilir

bende apartmanda kalıyorum ama ne yazık ki süperonline adsl verebiliyor kaldığım ilçede zaten fiber yok

• Up

• Yukari!...

• Up

Zaten şu an farketmiyor ha adsl'de 3 mbit kullanmışım ha fiberde

Ama o paketler gelseydi büyük kaos oluşurdu herkes sol'u arayıp altyapı getirmesini isterdi orası kesin sol telefonlar kitlenirdi sonuçta 8 kullanan nerde , 100 akksiz kullanan nerde ama imkan varken insan istiyor tabi

Bakalım inşallah bu kampanya amacına ulaşır sol akk konusunda cazip teklif yapmış bekleyip görelim

• quote:

Orijinalden alıntı: 7gün25saat

ne zaman büyük teknoloji mağazalarına gitsem insanlar uhd, 4k tv bakıyor, alıyor. şimdi düşünüyorum da bu insanlar 4k tv'lerle ne yapıyor. anlayamadığım 4k yayın yapan (trt 4k dışında) kanal yok, içeriklerin tamamı internette. örneğin 1 sa 48 dk olan deadpool filmi 34 gb. yani hiçbir şey yapmadan sadece film izlesen bile ayda 2 film izleme hakkın var. 3 mümkün değil. devasa boyutlarda uhd, 4k destekleyen ultra çözünürlüklü televizyonlar alıp 360p 480p çözünürlükte yayın izliyorlar ve hallerinden de memnunlar inanılır gibi değil. 720i çözünürlüğünde yayın yapan tv kanalları bile kendini hd yayın yapıyormuş gibi gösteriyor.

o dediklerin kişiler bence hazır almışken en iyisini alim ilerde masraf çıkmasın diye alıyor zaten çalışan elemanlarda belli etmiyor 4 k yayın yapılmadığını trt dışında gerçi trt 4 k ne yayınlıyor 4 k tv olmadığı için bilmiyorum neyse internetten de haberi olmayan insanlar var genelikle tv işlerinde babalar ilgilenir yada yani artık tvler bir nevi yaşlıların aleti gibi oldu eskisi gibi değil artık genç insanlarda pek tv kullanmıyorlar

• Destek.
  • Destek verdik ama umutsuzum.. kotalar iki katına çıksa raziyim..

• quote:

Zaten şu an farketmiyor ha adsl'de 3 mbit kullanmışım ha fiberde

Ama o paketler gelseydi büyük kaos oluşurdu herkes sol'u arayıp altyapı getirmesini isterdi orası kesin sol telefonlar kitlenirdi sonuçta 8 kullanan nerde , 100 akksiz kullanan nerde ama imkan varken insan istiyor tabi

Bakalım inşallah bu kampanya amacına ulaşır sol akk konusunda cazip teklif yapmış bekleyip görelim

zaten bende vdsl destekliyor herhalde bile bile gecmiyorum paket aşımında hız 3 e düşüyor sonuçta istediğin kadar hız al ama sonuç ferrariden tosbaya binmek gibi peki acaba bilginiz var mı bu ağustos akk düzenleme gelecekmiş o ay içersin demi olacak yoksa önümüzdeki yılbaşından sonramı yani biz ne zaman kullanımına başlayacagız

• 
Sayfa: önceki 457458459460461
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.