Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (452. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
63.797
Cevap
342
Favori
2.734.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 450451452453454
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: sazansavar

Türk Telekom özelleştirilerek yok pahasına araplara peşkeş çekildi bu hükümet sayesinde. Bizim bu saatten sonra telekomdan halkın iyiliğine birşeyler beklememiz en hafif tabirle saflık olur.Btk zaten aynı b.kun laciverti.

araplara neden yardım ediliyor asıl soru bu hadi para devlete gitse anlarız da yüzde 30 kısmı ne devlete gidiyormuş herhalde ama araplara yüzde 70 mi ne gidiyor herhalde bare para dışa çıkmasında en azından buna sinirlenmemiş oluruz bildiğiniz araplara sanki gizliden yardım ediliyormuş gibi düşünmeden edemiyorum bu tekelleşmeye izin verenin Allah belasını versin ne diyeyim sövsen de yetmez bunlara bildiğin araplara yardım ediyoruz bu İnternet kullanarak

kısacası türk telekom demiyorum bundan sonra tt ye benim için gerçek adı bu:Kazancımız Sizsiniz Telekom (TL) + yan tarafına tl işareti konsun fahiş fiyatlara çalışıyorlar ya o yüzden adamlar para hastası ve bence gerçek ismi böyle olmalı türk telekomun bundan sonra ben böyle derim artık bize sunulan hizmet bunu kanıtlıyor da mecbur kaldığımız için katlanıyoruz işte

Kazancımız Sizsiniz Telekom(TL) ONLAR VS BİZLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 9 Temmuz 2016; 16:24:37 >

• Burda sitesi,blogu,sosyal medya vb. hitleri yüksek olan kişiler mutlaka vardır.Onlarda sayfasının bi köşesine koyarsa ses getirmiş oluruz.Ayrıca twitterden TT çalışmalarınıda hızlandırabiliriz.
  • Up

• BAŞARACAĞIZ

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • max imza bu kadar oluyor herhalde . ne zaman etkinlik yapacaksınız ?
  • yukarıııı
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrExelance

Konu sahibi arkadaş pmye gelebilrimi hükümet mv ayarlıyacağım numara vb var

hocam @ankara ve @muco ya mesaj attınız mı?
  • Toplantı işi ne oldu arkdaşlar son durum nedir?

• Arkadaşlar konu çok aşağıda.
  • harce74 kullanıcısına yanıt
    Sorunda burda işte TT'de tekelde kalayım , kimse benden daha iyi hizmet veremesin mantığı var. Çünkü bunu engellemezse kullanıcılar tabi ki akk uygulamayan sol fiberi tercih edecek ve tt müşteri kaybedecekti bunuda tt istemez bu yüzden diğer firmaları engellemek için elinden geleni yapıyor. Yoksa superonline istese şu an akk'nin a'sını bile uygulamaz FTTH/FTTB kullanıcılarına da en az kesintiniz 100 mbit sağlayabilir. Fakat TT engelliyor malesef Devlette haliyle TT'nin arkasında olduğu için superonline'a akk'yi mecbur uygulayacaksın diyor ayrıca minimum paket hızını yine devlet ve btk belirliyor yoksa superonline'a kalsa şu an 25 ve 50 mbit tarifelerini kaldırmaya bile hazır. Ayrıca tüm bunlara rağmen TT altyapıya da önem vermiyor son 2 yıldır az yapı çok kullanıcı politikası mevcut.

• takip
  • Uppp

• Uppppppp

• quote:

Orijinalden alıntı: Antlion

Sorunda burda işte TT'de tekelde kalayım , kimse benden daha iyi hizmet veremesin mantığı var. Çünkü bunu engellemezse kullanıcılar tabi ki akk uygulamayan sol fiberi tercih edecek ve tt müşteri kaybedecekti bunuda tt istemez bu yüzden diğer firmaları engellemek için elinden geleni yapıyor. Yoksa superonline istese şu an akk'nin a'sını bile uygulamaz FTTH/FTTB kullanıcılarına da en az kesintiniz 100 mbit sağlayabilir. Fakat TT engelliyor malesef Devlette haliyle TT'nin arkasında olduğu için superonline'a akk'yi mecbur uygulayacaksın diyor ayrıca minimum paket hızını yine devlet ve btk belirliyor yoksa superonline'a kalsa şu an 25 ve 50 mbit tarifelerini kaldırmaya bile hazır. Ayrıca tüm bunlara rağmen TT altyapıya da önem vermiyor son 2 yıldır az yapı çok kullanıcı politikası mevcut.

iyide nereye kadar böyle sürecek tt eger müşteri kaybetmek istemiyorsa süperonline gibi çalışmalara başlasın tt nin sahipleri resmen oturduğu yerden para kazanmanın peşinde açaba tt nin hissleri şatışa sunulma ihtimali var mı bu adamlar çalışmıyor ki para kazanıyorlar hangi ülkede böyle sistem var ya adamlarda kalite var biz sefalet içerisindeyiz zaten fiyat politikasında belli süperonlie la tt farkı fiyat politikasında ama türknet ile vodafone net en azında kotaları diğer kilerine göre farklı fiyatlar aynı ama kotalar farklı şu dikkatimi çekti madem süperonline böyle akk siz sunabiliyor neden türknet ve vodafone net gibi kotaları nı artırmıyor bunu merak ettim

• en başa çekelim şu konuyu tekrar up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antlion

Hocam superonline uploadda AKK uygulamıyor yazdığına bakma hatta hız 5 mbps olmasına rağmen dosya atarken ağ kullanımında upload 15-20 mbps'yi buluyor.

Uploadda akk sadece ticari menfaat yaparsan uygulanıyor : pc yi 7/24 erişime açarsan ya da 7/24 seed açarsan yani çok uzun süre upload kullanırsan bunlara uygulanıyor.

Downloadda ise Akk kaldırmak istiyor fakat TT rekabet kurumu yoluyla engelliyor. Toplantı yapılıyor şu aralar TT kotalar x2 ve 5 mbps fikrini sunuyor ortaya çözümler atılıyor son karar yine BTK'nın tabi Ağustos'u bekliyoruz.

hah, işte bende buradakilere anlatmaya çalışıyorum.

Kotalar kalkmaz gelin , kota arttırımı için en düşük kotadan itibaren bütün kotalar 4 kat artsın.

Hız ise her tarifenin sahip olduğu hızlardan 1/3'üne düşsün.

8mbit'e sahip olanların ki ise 5mbps'ye düşsün.

Yani 100mbps hizmet alan, akk sonrası 35mbps hıza düşsün.

50 mbps alan akk sonrası 16mbps hıza düşsün.

35mbps alan akk sonrası 12 mbps hıza düşsün.

24mbps alan akk sonrası 8mbps hıza düşsün.

Bunun altındakiler ise 3mbps yerine 5-6mbps hıza düşsün.

Ayrıca şu lanet olası upload hızları da 2mbps yerine en az 5-6 mbps yapılıp AKK'den sayılmaz işte o zaman adam gibi tarife yapmış olur TTnet.

• Upload için de iyileştirme gerek.

• Uppplaus

• 
Sayfa: önceki 450451452453454
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.