Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
65.527
Cevap
416
Favori
2.516.451
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Sinema Genel >> İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!
Giriş
    638 Mesaj
    Eskiden youtube maksimum çz. 720p ydi. şimdi 4k. Eskiden bir oyun ortalama 4 5 6gb tı şimdi 40 50 60gb. Millet haklı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    208 Mesaj

Ben de diyorum ki belki de istemeden de olsa bu adam doğru birşey demiş.Bu adam tamamen haklıdır demiyorum.Üslübu, trollemesi falan haklısın yani ona diyecek lafım yok.
    Burada bir sürü troll aynı şeyi diyor.Tek dert akk mi ?Onlar bunu trollemek amacıyla söylüyor ama doğru birşey söylüyorlar.Cevap olarak ta madem başka bir derdin var git konu aç deniyor kısaca.
    Benim amacım da akk kalkarsa bu topluluk sayesinde diğer konulara da bizim öncü olmamızdır.Tamamen anlaşılması açısından örnek vereyim.

Troll:Ya kardeşim tek derdimiz akk mi bi gidin işinize benzin fiyatları uçmuş trt vergisi diye saçma birşey var millet aç sizin işiniz gücünüz internet.Bu adamlar akkyi kaldırmaz boşuna uğraşıyosunuz.
    Konuyu destekleyen birisi:Kardeşim konuya destek vermeyeceksen yazma.Git kendi derdin neyse konu aç destek gelirse gelir.
    Konuyu destekleyen başka birisi:Şu forum adminlerine söylesek te bunları burdan alsa...

Benim tepkim bunadır.Troll olan arkadaşım gelsin desteğini versin.Sonra diğer sorunlara da hep beraber el atarız.
    |
    |
    harce74 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    5236 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

En azından günün bazı saatleri ya da ayın belli günleri AKK'siz internet olmalı....

Ne saati ne günü hepten kalkmalı.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
  • Yarbay
    2442 Mesaj
    Yahu gerksiz kişilerle muhatap olmayın kotalar kalkınca sanki kulanmıyacaklar bol bol
    |
    |

Keşke ama hepten kalkması çok zor...
    |
    |
    Giresunlufuk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    953 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar1245

Ben de diyorum ki belki de istemeden de olsa bu adam doğru birşey demiş.Bu adam tamamen haklıdır demiyorum.Üslübu, trollemesi falan haklısın yani ona diyecek lafım yok.
    Burada bir sürü troll aynı şeyi diyor.Tek dert akk mi ?Onlar bunu trollemek amacıyla söylüyor ama doğru birşey söylüyorlar.Cevap olarak ta madem başka bir derdin var git konu aç deniyor kısaca.
    Benim amacım da akk kalkarsa bu topluluk sayesinde diğer konulara da bizim öncü olmamızdır.Tamamen anlaşılması açısından örnek vereyim.

Troll:Ya kardeşim tek derdimiz akk mi bi gidin işinize benzin fiyatları uçmuş trt vergisi diye saçma birşey var millet aç sizin işiniz gücünüz internet.Bu adamlar akkyi kaldırmaz boşuna uğraşıyosunuz.
    Konuyu destekleyen birisi:Kardeşim konuya destek vermeyeceksen yazma.Git kendi derdin neyse konu aç destek gelirse gelir.
    Konuyu destekleyen başka birisi:Şu forum adminlerine söylesek te bunları burdan alsa...

Benim tepkim bunadır.Troll olan arkadaşım gelsin desteğini versin.Sonra diğer sorunlara da hep beraber el atarız.

benim demek istediğim de şu trol olan kişiler anlamıyorlar herhalde şu anda bu konu milletvekili tarafından meclise sunulacak belki bu konu olumlu sonuçlanırsa ve toplukluk dagılmayıp başka sıkıntılara yönelip onlarıda elerinde geldiği kadar savunup haklı bir şekilde belgelerle sunursa neden başarılı bir faaliyet olmasın o zamanda o sorunlar çözüme ulaşır

troller bunu anlamıyorlar yani benim demek istediğimde bu troler hep kendi ilgilendikleri konulardan bahsediyorlar ama hangi biriyle uğraşacağız bu işler yavaş yavaş detaylı yapılacak işlerdir

yani troller bunu anlamıyorlar oysaki bu kampanya ta 2014 te ne başlamıştı 2 yıldır hayla uğraşılıyor trolerde bu işleri kolay mı ne sanıyorlar herhalde yani beni sinir eden bu çok sabırsız ülkeyiz zamanla olaçak şeylere aceleye getirip çoğu kez bocaladığımız oluyor ... trolerde bu işlerin basit oldugunu mu ne sanıyorlar
    geliyorlar 2 yıldır uğraşılmış işi baltalamaya çalışıyorlar

oysaki bu kampanya olumlu sonuçlanırsa belki diğer ki sıkıntılara yöneliçeğiz o zamanda vatandaş kazanmış olacak ama trollerin haberi yok anca kendilerini düşünüyorlar
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    up
    |
    |
    |
    |

FOR THE BANSHEE QUEEN
  • Yüzbaşı
    961 Mesaj
    ayın daha 5 i 75gb kota dolmuş download yapsam gam yemicam alt tarafı oyun oynuyorum 480p youtube vidyo izliyorum bu ne rezillik ya
    |
    |
    |
    |

Bence yeterli. 3 TB dolduracak kadar internet sömürmeye gerek yok.
    ASROCK B450M PRO 4 | RYZEN 5 2600 | ADATA 8 GB DDR4 2133 MHz - SAMSUNG 16 GB DDR4 2133 MHz | ASUS NVIDIA GTX 1060 3 GB | 500 GB SEAGATE 7200 RPM | ZALMAN R1 600W | 480 GB SSD JD | ASUS VS239HV Full HD HDMI IPS
  • Yüzbaşı
    742 Mesaj
    up!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Günlük 100 GB, ayda 3 TB demişti @SgtLittleNoob

Bence yeterli. 3 TB dolduracak kadar internet sömürmeye gerek yok.

günlük 100gb mı? oha.

|
    |
    kalksin artik su koyalar psn den 1 oyun aliyorum 40 gb gidoyor saka gibi

|
    |
    |
    |

Günlük 50GB, ayda 1.5TB oldu diyelim o da olumlu
    |
    |
    The Notorious kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: SgtLittleNoob

Günlük 50GB, ayda 1.5TB oldu diyelim o da olumlu

hocam günlük 10 gb olsa bile ben razıyım valla, aylık 35 gb kullanıyorum. ama günlük kota mantıksız en iyisi akk sonrası hızı 8mbit yapmak akk leri ise minimum 200gb'a çekmek. 100mbit ve sonrası kullanan kişileri ise 25mbite düşürmek en iyisi olur.

• Teğmen
    112 Mesaj
    Hayırlı bayramlar, akk li son bayram olması dileğiyle.
    |
    |
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.