Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
65.527
Cevap
415
Favori
2.518.504
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Sinema Genel >> İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!
Giriş
    208 Mesaj

Her ne kadar köstek olsa da haksız değil adam.Bu yaptığımız iş başarılı olursa bu topluluk ile çok büyük işler başarabiliriz.Öncelik TRT vergisinin kalkması gibi şeyler olabilir.
    |
    |
    harce74 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Mesela ben rally takipçisiyim WRC+ diye bir hizmet var satın alıyorsun yarış sırasında online izliyorsun, pilotlarla röportajlar filan oluyor. Gel gelelim ben izlemek adına satın alacaktım dedim la 3mbit ile ne online izlemesi paranla rezil olursun şimdi yarış sonrası video YouTubeye yüklenince izliyorum online izlemek aksiyonu yaşamak varken video editlensin yüklensin diye beklemek can sıkıcı. Gerçi yüklenince de HD izleyemiyorum, hd olmasın dersen 480p filan açarsam da bekliyorum video yüklensin de donmadan aksiyon bölünmeden izleyeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Kindar nesli ciddiye almayın arkadaşlar bırakın içindeki kinleri kussunlar.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Bilgisayar1245

Her ne kadar köstek olsa da haksız değil adam.Bu yaptığımız iş başarılı olursa bu topluluk ile çok büyük işler başarabiliriz.Öncelik TRT vergisinin kalkması gibi şeyler olabilir.

haksız değil derken neyi kastediyorsunuz buraya gelip destekleyenleri aşağılamasını adam interneti kulananların çoğusunu çoçuk sanıyor herhalde ve korsan indirimlerinden bahsetmiş kardeşim devlet engelleyemiyorsa bunu sen mi engelleyecek sin kendisi bence boş ego şişirmeye gelmiş buraya evet dediğiniz gibi eger bu sorun çözülürse büyük başarı yakalanırsa insanların bu tarz eylemleri karşı tutumları farklılaşır ve daha ilgiyle yanaşırlar bu tür haksızlıklara

o yüzden sizin haksız değil dediğiniz adam trollük için buradadır başka sebebi yok

• Teğmen
    208 Mesaj

Hakaret etmesi elbette doğru birşey değil.Bu adamın buraya yazma amacı da beni pek ilgilendirmiyor ama söylediklerinde haklılık payı var.Ülkenin tek derdi akk değil.Ve eğer bu kampanya başarılı olursa bu topluluk ile başka işler de başarabiliriz.TRT vergisinin kaldırılması için kampanya yapabiliriz mesela :)
    Bu arada yanlış anlaşılmasın.Bu ülkenin tek derdi akk olmayabilir ama işe bir yerden başlamak gerek.Tek dert olmasa da bu da bişeydir dimi :DKampanyayı sonuna kadar destekliyorum yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar1245 -- 5 Temmuz 2016; 18:25:59 >
    |
    |
    harce74 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

|
    |
    Muhacir diye küçümsenenler,tarihin yazdığı savaşlarda en geriye kalanlar,yani "Düşmanla sonuna kadar dövüşenler" çekilen ordunun ri'cat hatlarını sağlamak için kendilerini feda edenler ve düşman karşısında kaçmak,çekilmek nedir bilmeyenlerdir.Muhacirler kaybedilmiş ülkelerimizin milli hatıralarıdır. 17.01.1931 | M.Kemal Atatürk BULGARİSTAN/ESKİ CUMA
  • Yarbay
    11642 Mesaj
    İlk önce AKK'nin kalkması için baskı kurmalıyız ama çok inat ederlerse belirli saatlerde günlük 100 GB kota uygulaması da mantıklı olabilir. Aylık kota seçeneğinin olmaması gerekiyor.
    |
    |

Düşündüklerimi dile getirmişsiniz. Aynen öyle bu iş başarılı olursa, diğer işler de zincirleme arkasından gelecektir. Sesimiz çıksın yeter ki desteğimizi devam ettirelim. O iş olmaz, bu iş olmaz demekle mesafe kat edemeyiz.

Tam destek!
    |
    |
    Bilgisayar1245 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: HR Creative

Keşke birleşmeseydi bu yine bozacak işleri gibime geliyor

Banada öyle geliyor. Umarım bu sefer öyle olmaz
    |
    |
    Bahsedilenler: HR Creative

Desteğe devam edelim umarım bir faydası olur. Her zaman diyorum, devlet vergilerden hizmet değil anca ceplerini doldurmayı biliyor. Benim hakkımı kim yiyorsa haram zıkkım olsun.

|
    |

Orijinalden alıntı: Bilgisayar1245

Hakaret etmesi elbette doğru birşey değil.Bu adamın buraya yazma amacı da beni pek ilgilendirmiyor ama söylediklerinde haklılık payı var.Ülkenin tek derdi akk değil.Ve eğer bu kampanya başarılı olursa bu topluluk ile başka işler de başarabiliriz.TRT vergisinin kaldırılması için kampanya yapabiliriz mesela :)
    Bu arada yanlış anlaşılmasın.Bu ülkenin tek derdi akk olmayabilir ama işe bir yerden başlamak gerek.Tek dert olmasa da bu da bişeydir dimi :DKampanyayı sonuna kadar destekliyorum yani.

tamam işte bende ona bunu yaklaşık yarım saattir anlatıyorum kendisi de doğru bildiği için bana cevap veremedi

bu ülke sorunları çoksa bu konulara ilgi ve şikayet eden birlikte hareket eden insanımız yoktur kısacası
    şu anda oluşturulmuş bu topluluk eger bu sorunun üstesinden gelirse neden diğer ki sorunların çaresi bulunmasın vergisiydi benzininden terörüydü eğitimiydi bu ülkenin sıkıntısı çok evet ama bir yerden başlamak lazım ki çok olan sorunlarımız aza indirgensin

yani size katılmadığım nokta o adamın haklı değilde haksız olduğu burada toplanan insanlar bu ülkede yaşayan insanlardır sanki biz akk dışında bu ülkede başka sıkıntıların olduğunu bilmiyoruz

ama sorunların üstesinden gelebilmek için sizin dediğiniz gibi bir yerden başlamak gerek yani dolmuş çuvalı boşaltmayı mı çalışırsınız yoksa doldurmaya mı ama o adam gelmiş burada belli bir amaç için uğraşan insanlara engel olmaya çalışıyor

madem öyle sıkıntısı varı ilgilendiği konu varsa oda buradaki gibi inceleyip forumda açsın konusunu sonra destek beklesin ama burada gelip yok boşa uğraşıyorsunuz uğraştığınız şeye bak derse ülkede bunlar oluyor diyip te hiç bir şey yapmayıp burada egosunu şişirmesine müsaade edemem ben

o yüzden o kişi yüzde 100 haksız buluyorum ben üzgünüm size bu konuda katılmıyorum

• Yarbay
    6879 Mesaj

Umarım izleriz

|
    |
    InvisibleLord kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1553 Mesaj
    Bizim insanımıza sor bundan rahatsız mısın? Evet. Ee gel o zaman hakkımızı arayalım ona hayır. Niye hayır gel destek ol.

Bir konuda 1000 kişiye sor rahatsızım der ama 100ü gelip hakkımızı arayalım çözüm bulalım demez.

Geçen okulda sorun oldu dedik gidelim dekan ile konuşalım yaklaşık 100 kişi filan tamam dedi gün geldi 6 kişi gitti sadece. Aa gidip eylem filan da yapmıyoruz diyeceğiz hocam böyle böyle rahatsızız bir orta yol bulalım. Şimdi sorsan o konuda rahatsızlar ama gidip çözüm aramıyorlar.

Konuda da birşey yapmak zorunda değil kimse, imza da atmasınlar ama bari köstek olunmasın konuya.

Yukari.

|
    |

Orijinalden alıntı: InvisibleLord

Bizim insanımıza sor bundan rahatsız mısın? Evet. Ee gel o zaman hakkımızı arayalım ona hayır. Niye hayır gel destek ol.

Bir konuda 1000 kişiye sor rahatsızım der ama 100ü gelip hakkımızı arayalım çözüm bulalım demez.

Geçen okulda sorun oldu dedik gidelim dekan ile konuşalım yaklaşık 100 kişi filan tamam dedi gün geldi 6 kişi gitti sadece. Aa gidip eylem filan da yapmıyoruz diyeceğiz hocam böyle böyle rahatsızız bir orta yol bulalım. Şimdi sorsan o konuda rahatsızlar ama gidip çözüm aramıyorlar.

Konuda da birşey yapmak zorunda değil kimse, imza da atmasınlar ama bari köstek olunmasın konuya.

sana katılıyorum bazı troller geliyor buraya amaçları ego şişirmek yok şu sorunlar var filan filan varsa çözüm arasana kardeşim niye burada dile getiriyorsun madem bu kadar kafaya takıyorsun sende forumda araştırıp gel aç konunu destek bekle
    ama illaki gelip düzeni bozacaklar tek amaçları zaten bu ülkede düzen sağlanmadığı için sorunlar biteceğine artıkça artıyor demem o ki birbirimize engel olmayalım biri bir şeyi üstleniyorsa ya destek verirsin yada karışmasın ama bunlar engel olmaya çalışıyor ve oluşmuş yapıyı yıkmaya çalışıyorlar her zamanki gibi bu ülkede olan şeyler gibi forumda anlaşamıyoruz
    |
    |

• Binbaşı
    1145 Mesaj
    YUKARI
    |
    |
Bey Azura
haberler
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.