Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir Kullanıcı, 11 Masaüstü Kullanıcı
65.527
Cevap
415
Favori
2.517.135
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Sinema Genel >> İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!
Giriş
    3107 Mesaj
    Ah ulan ah... Nedir bu ülkenin saçmalıkları bitmiyor ki anasını satayım birde TRT zammı çıktı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Celonfix

quote:

Orijinalden alıntı: SEANKingston

Bu mesaja eklenen görseller:

""ip adresiniz ve mac adresiniz alındı. Mesajınız hakkında yasal işlem başlatılacaktır.""

Bu ne demek oluyor?

• Binbaşı
    1444 Mesaj
    up up
    |
    |

Devlete hakaret, halkın huzurunu bozma, devlet işlerinin yürütülmesini engellemekten 5 yıldan 15 yıla kadar hapis demek oluyor

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    SEANKingston kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1145 Mesaj
    Cümleten hayırlı bayramlar,,

konu üstte dursun
    |
    |

quote:

Delete hakaret, halkın huzurunu bozma, devlet işlerinin yürütülmesini engellemekten 5 yıldan 15 yıla kadar hapis demek oluyor

Develete hakaret etmedim, dediğim şey halkın huzurunu bozmaktan çok refah düzeyini arttıracak birşey, ben o mesajı gönderdim diye de devlet işlerinin yürütülmesini engellemedim.

Dostum, korkutma. Şaka de bu.

@Muco, @ankara arkadaşlar bunun dediği doğru mu, yoksa korkutma amaçlı mı dedi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEANKingston -- 5 Temmuz 2016; 10:37:57 >
    |
    |
    Bahsedilenler: ankara , Muco

• Yarbay
    3078 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

bu kotalar kalkmaz diyenler açık ara farkla haindir, NET

Handir.NET açılmadı nedense

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 5 Temmuz 2016; 10:37:45 >
    LG 27UD58-B 4K IPS Monitör || Amd Ryzen 5 2600 4GHZ OC || Cooler Master Mastergel Maker || Cooler Master MasterLiquid 240L RGB || Gigabyte Amd Rx 580 8GB || Asus Prime x370-Pro 3200Mhz Ddr4 Am4 || Corsair Vengeance LPX 24GB (2x8GB)(2x4GB) 3200MHz CL16 Red Ram || Samsung 750 Evo 250Gb || 1Tb Western Digital Blue || Nzxt S340 White || High Power 1200W 80+ GOLD Astro GD || Windows 10 Enterprise 1909 x64 || Arch Linux x64 || macOS Mojave 10.14.5

AMD Ryzen İşlemci Kullananlar Kulübü
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    bir up da benden
    |
    |

quote:

Delete hakaret, halkın huzurunu bozma, devlet işlerinin yürütülmesini engellemekten 5 yıldan 15 yıla kadar hapis demek oluyor

Develete hakaret etmedim, dediğim şey halkın huzurunu bozmaktan çok refah düzeyini arttıracak birşey, ben o mesajı gönderdim diye de devlet işlerinin yürütülmesini engellemedim.

Maalesef şaka değil

Halkın huzurunu bozmuşsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 5 Temmuz 2016; 10:39:48 >
    LG 27UD58-B 4K IPS Monitör || Amd Ryzen 5 2600 4GHZ OC || Cooler Master Mastergel Maker || Cooler Master MasterLiquid 240L RGB || Gigabyte Amd Rx 580 8GB || Asus Prime x370-Pro 3200Mhz Ddr4 Am4 || Corsair Vengeance LPX 24GB (2x8GB)(2x4GB) 3200MHz CL16 Red Ram || Samsung 750 Evo 250Gb || 1Tb Western Digital Blue || Nzxt S340 White || High Power 1200W 80+ GOLD Astro GD || Windows 10 Enterprise 1909 x64 || Arch Linux x64 || macOS Mojave 10.14.5

AMD Ryzen İşlemci Kullananlar Kulübü

• Yüzbaşı
    814 Mesaj
    Bu kotaların kalkmasını istemeyenler ya TT çalışanı ya da 8 mbiti bile doğru düzgün alamayıp başkaları neden hızlı kaliteli kullansın diyen kuyruk acısı olan bencil kişilerdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1335 Mesaj
    Herkese hayırlı bayramlar
    |
    |

quote:

quote:

Maalesef şaka değil

Halkın huzurunu bozmuşsunuz

Daha genç yaştayım. Böyle birşey olamaz. Küfür etmedim, hakaret etmedim. Esprili bir şekilde AKK' yı şikayet ettim. Hergün tonlarca şikayet mesajı alıyorlardır. Bence beni kandırıyorsunuz.

Bilen başka kimse yok mu? Cidden bunun dediği gibi mi?

• Yarbay
    12530 Mesaj
    btk ağustosun kaçınca açıklama yapacak ?

nokta ile virgülü ayırt edemeyenlerin mizahşörlüğü
    |
    |
    Celonfix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE KULLANICILAR KULÜBÜ
    <<<Samsung Galaxy S3 i9300 Yazılım-Kamera Ana Konu>>>
    Samsung Galaxy S6 G920F Android MM 6.0.1- Galaxy S5 G900F Android MM 6.0.1 Stok, Galaxy S4 i9500 MM, Galaxy S3 i9300(Stock +Viper Sound Mod)
    i7 2600K @4.5GHz@1.340V
    + Asus P8P67 Pro+ MSI Gaming X GTX 1070Pascal
    +Corsair Vengeane 16GB 1600 CL10+Samsung 840 Evo 120GB SSD+Crucial MX300 750GB SSD+3xHD103SJ(2xraid0+1xDepo)+Corsair HX850i Digital PSU + HAF X+Asus VE247H
    + Logitec G430 + G502
    “We are just an advanced breed of monkeys on a minor planet of a very average star. But we can understand the Universe. That makes us something very special.” -Stephen William Hawking
  • Yarbay
    6318 Mesaj

Korkutmayın, çocukça bir yazı yazdığı için en fazla görmezden gelirler. İçeri falan alma olmaz yani.

Çok küçük ihtimal uyarı alabilirsiniz. Devlet işlerini gereksiz yere meşgul etmekten ama sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyTech74 -- 5 Temmuz 2016; 11:14:28 >
    |
    |
    ASROCK B450M PRO 4 | RYZEN 5 2600 | ADATA 8 GB DDR4 2133 MHz - SAMSUNG 16 GB DDR4 2133 MHz | ASUS NVIDIA GTX 1060 3 GB | 500 GB SEAGATE 7200 RPM | ZALMAN R1 600W | 480 GB SSD JD | ASUS VS239HV Full HD HDMI IPS
  • Yarbay
    7089 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Korkutmayın, çocukça bir yazı yazdığı için en fazla görmezden gelirler. İçeri falan alma olmaz yani.

Çok küçük ihtimal uyarı alabilirsiniz. Devlet işlerini gereksiz yere meşgul etmekten ama sanmıyorum.

Teşekkür ederim, hocam. Pek inanmamıştım ama korkmamak da elimde değildi.

haindir.net esprisinden nasıl biri olduğu belli zaten.

Lütfen mesaj atarken de duyarlı olalım boş mesaj yollamayalım. BTK için belki de günde 100 konu düşüyordur internet sorunu ile alakalı.

BTK şikayet edince tutuşuyorlar, daha hızlı çözüm üretiyorlar nedense.

|
    |
    ASROCK B450M PRO 4 | RYZEN 5 2600 | ADATA 8 GB DDR4 2133 MHz - SAMSUNG 16 GB DDR4 2133 MHz | ASUS NVIDIA GTX 1060 3 GB | 500 GB SEAGATE 7200 RPM | ZALMAN R1 600W | 480 GB SSD JD | ASUS VS239HV Full HD HDMI IPS
  • Yüzbaşı
    299 Mesaj
    UP. AKK doldu 3 gün sonra sıfırlanır artık :(

|
    |
Bey Azura
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.