Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
65.527
Cevap
415
Favori
2.518.003
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Sinema Genel >> İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!
Giriş
    2443 Mesaj

İnternet değişim nokatası kurulsa dahi hiçbir halta yaramıyacak gibi duruyor zira bakır ile hangi hızla göndereceksin

ki ana omurağa telekomun yani haklısın tırt telekomum burda sevmeyiz hemde hiç sorabilmisin şu bizim 30 sabit

aylık ücretleri neden fibere yatırmıyorlar .Adil kotayı da minimum yatırım max kazanç yüznden istediler herhalde

Geçen ayda telekomun minimum %30 muydu neydi yatırm gibi konular vardı fiber yatırım bir de şu ayardan

sonra işler değişti mi ?

http://www.tknlj.com/btkdan-tarihi-imza-bakandan-tarihi-ayar/2/
    http://www.tknlj.com/fiber-icin-ortak-sirket-kurma-polemigi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tekno moomce -- 5 Temmuz 2016; 8:31:25 >
    |
    |
    Bahsedilenler: astegon

• Yarbay
    12522 Mesaj
    İyi bayramlar herkese.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bayramınız mübarek olsun.
    |
    |

|
    |

|
    |
    Bayramınız Mübarek Olsun arkadaşlar. Aslında herkese bizdeki gibi FTTH kurulsa herkes 1000 mbit bile alır ama TT masraftan kaçıyor FTTC kuruyor ve mesafeye göre hızlar alınıyor ama bilmiyor ki bir 15-20 yıla FTTC'de iş görmicek az gelecek.

Google fiberde 1000 mbit sağlarken FTTH kuruyor.

Şu an FTTH kuran firmalar çoğunlukla superonline ve vodafone'da FTTH kurmaya başladı.

Bence arkadaşlara önerim ev alırken çok internet tutkunuysa eve kadar fiberin girdiğinden emin olsunlar :)

Bu arada bendeki FTTH arka kablo kısımlarınıda çektim yeşil uçlu olan fiber kablodur.

|
    |

• Yarbay
    2272 Mesaj
    Herkesin bayramı mübarek olsun

Ağustos ayında BTK'nın alacağı kararı etkileyip ikinci bir bayram yaşarız inşallah

|
    |

Orijinalden alıntı: aslan_emir26

Bayramınız

Akk yi geçmiş arkadaşımız bayramımızı bile kutlayamıyor :(

Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

Tam 1Gbps değil, 900Mbps bandında hız veriyor.

Az mı?

|
    |
    Save The Day kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    ASROCK B450M PRO 4 | RYZEN 5 2600 | ADATA 8 GB DDR4 2133 MHz - SAMSUNG 16 GB DDR4 2133 MHz | ASUS NVIDIA GTX 1060 3 GB | 500 GB SEAGATE 7200 RPM | ZALMAN R1 600W | 480 GB SSD JD | ASUS VS239HV Full HD HDMI IPS
  • Yüzbaşı
    609 Mesaj
    AKK ve Upload hızının düzelmesi AKK oyun indirirken upload multi oynarken deli ediyor herkesi. Mesela şöyle bir şey yaşıyorum ben Ankara'nın ortasında akderede oturuyorum hızım 5 6 mbps çıkıyor aradım görüştüm eviniz santrale uzak bu kadar hız çıkıyor yapacak bir şey yok dediler bende tamam evi taşıyorum santralin yanına dedim. çözüm bu teknoloji devi olmakla övünmek cem yılmazı oynatıp reklamlarda karpatlara fiber döşedik demek kolay evet döşüyorsunuz!, Türk insanına kablo ve santral hariç döşenenlerle(kolum boyutunda fatura) avrupaya fiber getir bize 80 model kılcal kablo yersen.

Orijinalden alıntı: SEANKingston

Bu mesaja eklenen görseller:

""ip adresiniz ve mac adresiniz alındı. Mesajınız hakkında yasal işlem başlatılacaktır.""

LG 27UD58-B 4K IPS Monitör || Amd Ryzen 5 2600 4GHZ OC || Cooler Master Mastergel Maker || Cooler Master MasterLiquid 240L RGB || Gigabyte Amd Rx 580 8GB || Asus Prime x370-Pro 3200Mhz Ddr4 Am4 || Corsair Vengeance LPX 24GB (2x8GB)(2x4GB) 3200MHz CL16 Red Ram || Samsung 750 Evo 250Gb || 1Tb Western Digital Blue || Nzxt S340 White || High Power 1200W 80+ GOLD Astro GD || Windows 10 Enterprise 1909 x64 || Arch Linux x64 || macOS Mojave 10.14.5

AMD Ryzen İşlemci Kullananlar Kulübü

• Yarbay
    2272 Mesaj

ADSL hizmeti ulkemizdeki internet sorunlarinin en buyuk kaynagi ve en yaygin altyapida ne yazik ki.

Sadece sokaktaki kabinlere kadar fiber cekilip FTTC sisteme gecilse bu sorunlarin buyuk bir kismi buhar olur gider. Eski bir TT calisani eski sayfalarda FTTC sistemin mahalle basina ortalama 40.000TL'ye mal oldugunu soylemisti.

|
    |
    Ninkame kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE KULLANICILAR KULÜBÜ
    <<<Samsung Galaxy S3 i9300 Yazılım-Kamera Ana Konu>>>
    Samsung Galaxy S6 G920F Android MM 6.0.1- Galaxy S5 G900F Android MM 6.0.1 Stok, Galaxy S4 i9500 MM, Galaxy S3 i9300(Stock +Viper Sound Mod)
    i7 2600K @4.5GHz@1.340V
    + Asus P8P67 Pro+ MSI Gaming X GTX 1070Pascal
    +Corsair Vengeane 16GB 1600 CL10+Samsung 840 Evo 120GB SSD+Crucial MX300 750GB SSD+3xHD103SJ(2xraid0+1xDepo)+Corsair HX850i Digital PSU + HAF X+Asus VE247H
    + Logitec G430 + G502
    “We are just an advanced breed of monkeys on a minor planet of a very average star. But we can understand the Universe. That makes us something very special.” -Stephen William Hawking
  • Yarbay
    3094 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: LordOfKing09

İnsanlar geceleri o güzel yataklarında mışıl mışıl uyurlardı.
    Bizler ise indirimlerde aldığımız oyunları indirmeye bırakarak bilgisayarın ısıttığı odada terleye terleye uyuyamazdık.
    Bir nebze serinlemek için vantilatörü veya klimayı açardık.
    Ve kol gibi elektrik faturası gelirdi.
    Üstüne pederden de dayak yerdik.
    Teşekkürler BTK.
    Teşekkürler TTNET.
    Teşekkürler Adil Kullanım Kotası adındaki saçma sapan insan haklarına aykırı uygulama.

Ulan 3mbps nedir ? Bari Paket hızın %40'na düşseydi hız bu yolla adil olurdu.

Ben bunu nasıl indiricem şimdi ?

Buda 15-20 dakika önce aldığım speedtest sonucu:

(İstanbul un göbeği olarak sayılan Şişli'den yapılmış bir speedtest dir.
    Ayrıca Mahallemizin yarısına fiber verip yarısına fiber vermeyen ttnet e teşekkürler. Sizi çok seviyorum. Sevgimle kulaklarınız çınlıyordur inşallah.)

Avea ile test ettim

|
    |
    LG 27UD58-B 4K IPS Monitör || Amd Ryzen 5 2600 4GHZ OC || Cooler Master Mastergel Maker || Cooler Master MasterLiquid 240L RGB || Gigabyte Amd Rx 580 8GB || Asus Prime x370-Pro 3200Mhz Ddr4 Am4 || Corsair Vengeance LPX 24GB (2x8GB)(2x4GB) 3200MHz CL16 Red Ram || Samsung 750 Evo 250Gb || 1Tb Western Digital Blue || Nzxt S340 White || High Power 1200W 80+ GOLD Astro GD || Windows 10 Enterprise 1909 x64 || Arch Linux x64 || macOS Mojave 10.14.5

AMD Ryzen İşlemci Kullananlar Kulübü

HızlıCevap
Reklamlar
son dakika
Bey Azura
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.