Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (2318. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
63.798
Cevap
342
Favori
2.734.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23162317231823192320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kotamız bitti �nternetimiz düştü 3e yarısı Saat ikiden sonra tekrar 8 megabit e yükseliyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • süperonline kullanıyorum mayıs 23-24 gibide tahattütüm bitiyo bugün aradılar uzatalım 25 mbps kullanıyorum açık açık sordum 24 mbps akk aşımı sonrası hız 8mbps düşücek 25 mbps te 16mbps düşücek diye biliyorum ben 25 kullanıyorum yine 25 vericeksiniz dediğinize göre akn aşımı sonrası ne hız alıcam dedim eveledi geveledi net bilgi yok filan dedi milleti kandırıyolar beyler tahattüt yeniliceksiniz bekleyin 1 mayısı 25mbps ye kadar gibi laflara kanmayın tam bilgisini alın öyle yenileyin
  • Evet olağan olarak kullandığınız hız ne ise o olacak gece 02:00 ile sabah 08:00 arası.

• Turknet abonesiyim hızımda çok düşme oldu turknet müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım müdahele ettiler ve düzeltildi, bu arada turknet BTK kararını ve 1 Mayıs'tan itibaren uygulamayı yapacakmı müşteriler olarak mağdur olacakmıyız diye sordum, yetkili turknet olarak karara uyacaklarını 1 Mayıs'tan itibaren BTK kararının uygulanacağını müşterilerin mağdur edilmeyeceğini söyledi.

Hızımda anormal düşme olduğu an ki değerler

Turknet müşteri hizmetleriyle görüşmeden sonraki değerler

• Peki 1 mayıs itibariyle akk nin iyileştirildiğini nasıl anlayacağız ? İlk günden kotayı bitirin bari de bize durumu bildirin

• quote:

Orijinalden alıntı: Ömürcan

Bu yuzden tedirgin oluyorum hocam. Ttnetten 50 mbps alirsam biliyorum ki kesinti olmayacak ama turknet cok kafami karistiriyor. Bu olayi deneme yanilma yontemi ile ogrenmekte istemiyorum acikcasi

Malesef böyle bi şey var. Evimin önünde kutu var. Modeme gelen ulaşılabilir hızım 135 mbit fakat türknet bana sistemde 85 gözüküyor diyor. Modeme verdikleri hız 75 ama bana gelen 60 seviyelerinde herkes de olduğu gibi.
  • cyber tech C kullanıcısına yanıt
    Turknette bu kadar upload alabiliyor musunuz?
  • Aslında adil kullanımdan kotasından önce fiyatları protesto etmek belki daha iyi olurdu. Çünkü şu andada kotasız seçenek sunulmakla beraber ciddi manada pahalı. Yakında kota konusunda önemli gelişmeler olacak ama bu fiyatlarada negatif yansıyabilir... İnşallah 16mbit ve üstü bağlantılarda fiyat fazla yükselmez. Şu anda kotasız internet ucuz olsa pekçokları onu zaten kullanırdı. Hayırlısı neyse o olsun.
  • Ömürcan kullanıcısına yanıt
    bölgende port sorunu varsa kapattırma geçiş yap diyeceğim ama bazen telekom yanlışlıkla kabloyu farlı porta aktarma yapmaya çalışıyor sıkıntı çıkıyor.
  • cmravclr C kullanıcısına yanıt
    Turk telekom 77 mbps gozukuyor dedi ama turknet 75 mbpslik paket yerine 50 mbpslik paket vermede diretiyor hocam. Anlasilan turk telekomun 35 ya da 50lik paketlerine gececegim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömürcan -- 27 Nisan 2017; 22:22:20 >
  • Bu TTNET'e pek güvenmiyorum, umarım bir kılıf uydurmazlar, yoksa 6 lira fazla ödeyip 24 mbps den 35 e geçicem ama cesaret edemiyorum, bunlara güven olmaz.
  • Şu 1 Mayıs gelsin artık değil 3 mbitin adını duymak, o hıza geldiğinde atlayacağım hız testinde bıktım valla
  • ULTILIX U kullanıcısına yanıt
    Bu eve internet 1 defa baglatildi hocam portum yok o yuzden malesef

• kultablasi kullanıcısına yanıt
    eski sözleşmede 75 100 yada 50 100 arası mı neydi 4 megabit veriliyordu upload. sonradan çıkan sıkıntılar nedeniyle yeni müşterilere 2 olarak vermeye başladılar
  • Ömürcan kullanıcısına yanıt
    port sıkıntısı varsa işin zor bulaşma :D
  • Ben 24 mbps 75gb paketimden 50 mbps 50 gb pakete geçtim uydunet(Türksat kablo)'te. Akkden sonraki hız 8 yerine 16 olacak ve fiyat değişmeyecek. Tavsiye ederim online işlemlerden geçebilirsiniz

• ogulcanozugenc kullanıcısına yanıt
    Hocam 35lik pakete ne kadar veriyorsunuz ben 24 kullanıyorum 75 tlye 35e geçmeyi düşünüyorum ama çok fark isterler mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selam konu dışı olacak ama kalabalık diye soruyorum ;türk telekom mobil ödeme ile yanlışlıkla satın aldığım ürünü iptal ettim ancak geri ödeme işlemi nasıl olacak ? faturaya yansıtıldı ücret, iptalden sonra sizden sms de geldi iade edilmiştir diye ancak güncel faturam hala yüksek görünüyor ? prosedür nedir ?

• mahsur kalan adam M kullanıcısına yanıt
    bende 24 e 75 paketinden 35 e 100 gb uyeliğe geçtim 71.90 lira
  • phorever kullanıcısına yanıt
    Vdsl port kalmamis hocam gecmis olsun

• 
Sayfa: önceki 23162317231823192320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.