Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (2311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
63.797
Cevap
342
Favori
2.734.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23092310231123122313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8 mbps ile ne yapabiliriz arkadaşlar? yani dizi film rahat izlenir mi yoksa yine ortada dönen sayaca mahküm muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkaslar geri sayfalari okumadim ama superonline ile gorustum fiber 100 mbit netim 24 e dusecekmis.. Resmen ogrenmis oldum

• Hocam siz kaç liradan geçiş yaptınız telefon da var mı ?

• SithHappens kullanıcısına yanıt
    8 megabit saniyede 1 MB indirme hızı sağlar. YouTube üstünden 1080p rahat açar. Tabi neti başka kimse kullanmıyorsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1982-utkan

Arkaslar geri sayfalari okumadim ama superonline ile gorustum fiber 100 mbit netim 24 e dusecekmis.. Resmen ogrenmis oldum

İyiymiş hocam. Ben de Superonline 100 Mbps kullanıyordum 3 yerine 24'e düşmek harika olacak. 4K video izleme ve oyun, film indirme dışında hız düşüşünü hissedeceğimizi sanmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Arkaslar geri sayfalari okumadim ama superonline ile gorustum fiber 100 mbit netim 24 e dusecekmis.. Resmen ogrenmis oldum

İyiymiş hocam. Ben de Superonline 100 Mbps kullanıyordum 3 yerine 24'e düşmek harika olacak. 4K video izleme ve oyun, film indirme dışında hız düşüşünü hissedeceğimizi sanmam.

Suan 100 den 3 mbite dustum inan Evde telefondan wifi acmiyorum.. 4g ile daha guzel .. ve umarim bu son 3 mbit gorusum olur hayatta

• quote:

quote:

4k video'da izlenir.Sadece indirme hızının düşüşü farkedilir o kadar onun dışında hiç bir şey farkedilmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SithHappens

8 mbps ile ne yapabiliriz arkadaşlar? yani dizi film rahat izlenir mi yoksa yine ortada dönen sayaca mahküm muyuz?

full hd izlenir
  • quote:

Orijinalden alıntı: neytullah1

1 mayıs hakkında kötü senaryolar yazılmasının sebepleri;

1.

2.
    AKK'nın kaldırılacağı tarih, net olarak 2019 yılıyken, sırf 1 gün öncesi diye, 2018 yılında kaldıracağız diye insanların zekalarıyla alay etmeleri

3.
    TTNet gibi firmaların başında geldiği listelerin, "Sınırsız internet" diye basit söz oyunlarıyla , akkli interneti insanlara kakalamaları, sonuç olarak yasaya hem aykırı olmuyorlar hem de kazançlarını sağlamış oluyorlar.

4.
    "Sütten ağzı yanan ayranı üfleyerek içer"

Ben de çok istiyorum ,
    Ama
    Kusura bakmayın arkadaşlar, bizi bu zamana kadar dolandıranlara , sonsuz güvencimle güvenerek , polyannacılık oynarak , "Oley kaldırılacak, yaşadık biz" diyemem. Çünkü bunu ne zaman demiş olsam altından bir bit yeniği çıkıyor.

Lütfen şimdide bir başkası "Ya niye böyle yazıyorsun insanları tedirgin ediyorsun, sen kötü birisin" gibi sözler yazmasın mesajıma. Benim kimseyi tedirgin etmek gibi bir niyetim yok, herkesin kendi aklı düşüncesi var, benim düşüncemi saçma bulan zaten tedirgin olmaz, mantıklı buluyor ki benim gibi tedirgin oluyor.

->Ama yok , gerçektende sorunsuzca gelirse bu değişiklik, gerçekten bize yarayacak şekilde , demek ki ne olursa olsun asla ön yargılı olmamalıyız diye bir ders almış olurum

sen kötü birisin

• BTK nasıl olduysa müşterinin yanında durdu bu sefer.

2019 başkanlık seçimi için erken başladılar.

• Turknete bugun gecis yaptik. Altyapi 75 mb desteklio bunu internetten ve mh den sozlu olarak onaylattim gecis yapmadan. Hiz testi yaptim 3 mb saka gibi!! Mh aradim altyapiniz en fazla 8 mb desteklio dedi ve ariza kaydi olusturdu. Anlasilar tueknet maceramiz bir gun surecek

• 24 mbps kullanıyorum akn sonrası 8'e düşmesi yerine mevcut paketi 25'e yükseltirsem 16 kullanırım acaba 1 mbps için kaç para çakarlar
  • geçmiyor günler 100 gb kotam var bundan sonra kotayı geçeceğimi sanmıyorum, hep indirdiğim oyunlar yüzünden geçiyordum zaten artık sabahlar olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ixa Hun

24 mbps kullanıyorum akn sonrası 8'e düşmesi yerine mevcut paketi 25'e yükseltirsem 16 kullanırım acaba 1 mbps için kaç para çakarlar

Aynı teknoloji altında hem 24 hem de 25 mbps paket olmaz.

Biri vdsl biri fiber muhtemelen.

Geçiş işlemi olmayabilir.

• TurkNet,TurkTelekom,SuperOnline,Kablonet Bir Çok Forumdaki Arkadaşımız Canlı Destek Olsun Müşteri Hizmetlerini Arayarak BTK 1 Mayıs Hakkındaki AKN İyileştirmesi Hakkında Kesin Bilgi Almış Bulunmakta Önceki Sayfalarda Canlı Desteğin Fotolarıda Mevcut Sözüm 1 Mayısda BTK Kararı Uyulmayacak Diyen Arkadaşlara Ne Oldu Şimdi I Love You BTK
  • quote:

Orijinalden alıntı: thewhitewolf

Turknete bugun gecis yaptik. Altyapi 75 mb desteklio bunu internetten ve mh den sozlu olarak onaylattim gecis yapmadan. Hiz testi yaptim 3 mb saka gibi!! Mh aradim altyapiniz en fazla 8 mb desteklio dedi ve ariza kaydi olusturdu. Anlasilar tueknet maceramiz bir gun surecek

Cayma hakkını kullanıp kaçabilirsin hocam.

Altyapı sahibi TTNET bu konuda zora sokuyor.

Mesela ben Vodafone Net ile eve fiber getiremedim ama TTNET ile getirdi komşumuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: thewhitewolf

Turknete bugun gecis yaptik. Altyapi 75 mb desteklio bunu internetten ve mh den sozlu olarak onaylattim gecis yapmadan. Hiz testi yaptim 3 mb saka gibi!! Mh aradim altyapiniz en fazla 8 mb desteklio dedi ve ariza kaydi olusturdu. Anlasilar tueknet maceramiz bir gun surecek

75 mbps iken 8 mbps olduğunu mu öğrendiniz?Sormadınız mı kimseye üye olmadan hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

quote:

@1982-utkan

Sorma hocam, baya etkiliyor.

4k video'da izlenir.Sadece indirme hızının düşüşü farkedilir o kadar onun dışında hiç bir şey farkedilmez.

İnşallah hocam. Evet izlenir diye düşünüyorum ben de, sadece eskisi kadar hızlı yüklenmeyebilir.

Youtube'da mesela 4K video açınca meraklısı için istatistikler bölümünde bağlantı hızı 90 a kadar çıkıyor.

Bi de Netflix'de 4K video için önerilen hızı tam 25 Mbps demiş. Danaya girer gibi arkadaşlarla Netflix UHD paketine girmiştik. Sorun yaşamayız inşallah.
    https://help.netflix.com/en/node/306
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

1.

2.
    AKK'nın kaldırılacağı tarih, net olarak 2019 yılıyken, sırf 1 gün öncesi diye, 2018 yılında kaldıracağız diye insanların zekalarıyla alay etmeleri

3.
    TTNet gibi firmaların başında geldiği listelerin, "Sınırsız internet" diye basit söz oyunlarıyla , akkli interneti insanlara kakalamaları, sonuç olarak yasaya hem aykırı olmuyorlar hem de kazançlarını sağlamış oluyorlar.

4.

Ben de çok istiyorum ,
    Ama
    Kusura bakmayın arkadaşlar, bizi bu zamana kadar dolandıranlara , sonsuz güvencimle güvenerek , polyannacılık oynarak , "Oley kaldırılacak, yaşadık biz" diyemem. Çünkü bunu ne zaman demiş olsam altından bir bit yeniği çıkıyor.

Lütfen şimdide bir başkası "Ya niye böyle yazıyorsun insanları tedirgin ediyorsun, sen kötü birisin" gibi sözler yazmasın mesajıma. Benim kimseyi tedirgin etmek gibi bir niyetim yok, herkesin kendi aklı düşüncesi var, benim düşüncemi saçma bulan zaten tedirgin olmaz, mantıklı buluyor ki benim gibi tedirgin oluyor.

->Ama yok , gerçektende sorunsuzca gelirse bu değişiklik, gerçekten bize yarayacak şekilde , demek ki ne olursa olsun asla ön yargılı olmamalıyız diye bir ders almış olurum

sen kötü birisin

sen yine iltifat ettin , biri özel mesaj atıp illüminati üyesimisin niye insanları tedirgin ediyorsun falan dedi

• quote:

1.

2.

3.

4.

Ben de çok istiyorum ,
    Ama

Ya niye böyle yazıyorsun insanları tedirgin ediyorsun, sen kötü birisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseymert -- 27 Nisan 2017; 18:23:49 >

• 
Sayfa: önceki 23092310231123122313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.