Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (2298. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
63.798
Cevap
343
Favori
2.733.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22962297229822992300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    dediğiniz gibi olurda evde interneti baskasıda kullanıyorsa modemi kapatmak pek olmaz gibi, he o priz o saatte elektiriği kesip geri getircekse olur:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: harce74

hızım 16 mgbitte akk aşım hızı 5 mgbit olacak 5 mgbit le youtube dışı 1080 p full hd izlenir mi

@harce74

Hocam gündüz saatlerinde superonline i aradım 16 mbit kullanıyorum.Bana gelen hız 12-13(turkcell modemi) ama kaliteli modem takarsam (airties5760) tam 16 alıyorum dedim.

Verilen yanıt;(akk aşımından sonra)

Download 8 mbit
    Surf(gezinme hızı youtube vs) 16mbit
    Gece 02.00-06.00 down/surf 16mbit
  • Normalde 32-33 olan hızım 10 u görmüyor. Superonline'ı arıyorum ancak tek yaptıkları ayarları yüklemek ve sorun 24 saate çözülür demek. Ama çözülmüyor. Eskiden 1080p video açar takılmadan izlerdim şimdi yapamıyorum. Hız yer yer çok daha fazla düşüyor. Nedendir anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ersen Karlıdağ

Normalde 32-33 olan hızım 10 u görmüyor. Superonline'ı arıyorum ancak tek yaptıkları ayarları yüklemek ve sorun 24 saate çözülür demek. Ama çözülmüyor. Eskiden 1080p video açar takılmadan izlerdim şimdi yapamıyorum. Hız yer yer çok daha fazla düşüyor. Nedendir anlamadım.

Biyerden sağlam bi modem bul geçicide olsa bide öyle dene hızda artış olmaz ise kasıtlı düşürülmüştür
  • Gece 2 8 olayı iyi olmuş gene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler paket değiştirdim internet hizmetiniz geçici 2 ile 15 gün kapanır dedi kaç gün sürer bu geçme süreci ? yarın gelir mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deathbringer kullanıcısına yanıt
    Maddede açıkca kotaya sayılmayacak hatta kota dolsa dahi normal paket hızından indirme yapılacak diyor 2-8 arası. Yani kota dolsa da gece rahat olacağız.
  • İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

Santral Tutuşacak, Yer altında kablolar yanacak, telekom ana merkezi yıkılacak
  • AKN dolduktan sonra gece 2'ye girildiğinde ve sabah 8'den sonra bağlantıda herhangi bir kopma olacak mı yoksa o geçiş hissedilmeden mi yaşanacak?
  • bu gece de internet gidip geldi saat 3 ten sonra.artık eminim ki turktelekom test sürüşüne çıkmış 1 mayıs için.umarım sistemi oturturlar 1 mayıstan sonra bunlarla uğraşırsak durum fena.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhterem11

AKN dolduktan sonra gece 2'ye girildiğinde ve sabah 8'den sonra bağlantıda herhangi bir kopma olacak mı yoksa o geçiş hissedilmeden mi yaşanacak?

mantıken hissedilmeden olması gerek ancak modem resetlemek zorunda kalacağız gibi bir korku var içimde.malum bu şirketlerin ve ülkenin nasıl yönetildiği ortada.
  • Sayılı bir zaman kaldı, yarına kadar açıklamaların gelmesi lazım.

• Bu nasıl bir saçmalıktır daha önce 50gb olanı kullaniyodum 100gb olana geçtim daha 5 gün oldu geçeli akn nin %80 ni kullandınız diye mesaj geldi oyun veya yüksek boyutlu bişeyler indirmediğim halde bu kotanin kalkması şart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vurucutim2 -- 27 Nisan 2017; 6:23:16 >
  • Gece 2-8 olayini sorunsuz yaşamak için modemi resetlememiz gerekecek gibi, o saatlerde modemin enerjisini 2.10 geçe ve 7.50 de kesebilecek bir yöntem var mıdır?

• Blindfire kullanıcısına yanıt
    http://www.hepsiburada.com/horoz-20-programli-dijital-zaman-saati-p-HBV000004K6ZB
    modemin elektriğini buna bağlarsın. programlayınca istediğin saatte elektriği keser tekrar verir modemde resetlenmiş olur.
  • Mtu kullanirken 1080p indirirfim simdi m720p mayistan itibaren 4k geccem 😂🤣😂🤣

• Konu popülerde kalmaya devam

• Dün gün boyunca SOL fiber çok berbattı sürekli web siteleri bağlantı zaman aşımına uğradı yazıyordu. benzer durum yaşayan var mı?

• Popülerde kalmaya devam.
  • 
Sayfa: önceki 22962297229822992300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.