Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (2110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
63.797
Cevap
342
Favori
2.734.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21082109211021112112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: i.y4114

süper onlineda geçen sene hat çekmeye başladı ne zaman tamamlanır aynı bölgede rakip bir firmanın olması para telekoma iyi olur diye düşünüyorum
    İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

Aynen haklısınız. Ama sadece fiber kablo çekip öylece bırakmasalar. Müşteriye de ulaştırsalar kısa zamanda iyi olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: lordakrep

quote:

Orijinalden alıntı: i.y4114

süper onlineda geçen sene hat çekmeye başladı ne zaman tamamlanır aynı bölgede rakip bir firmanın olması para telekoma iyi olur diye düşünüyorum

Aynen haklısınız. Ama sadece fiber kablo çekip öylece bırakmasalar. Müşteriye de ulaştırsalar kısa zamanda iyi olacak.

sorun orada zaten telekom abonenin süresi bitmeden aramaya başladı nereden baksak 2 sen tahüt yapacak süper online geç klaırsa bu süre içinde 1 senede anca müşteri toplar kaldıki fiyatlarına baktım eskisi gibi uygun değil

• quote:

Orijinalden alıntı: fkaraburc

Turk telekom 16 mbps 75 gb kotalı net kullanıyorduk 75 liraya 3 aylık uğraşim sonucunda 80-90 tl civarı 50 mbps 200 gb kotaya sonunda geçebildim.

Sanırım adsl'den fibernet ya da hipernete geçtiniz. Geçiş işlemlerini anlatabilirmisiniz ? Geçiş sağlanana kadar internetiniz kesildi mi?
  • Değerli arkadaşlar zaman zaman ISS'lerin kampanyalarını, tarifelerini konuşmaktan asıl konumuz olan AKK'nin kaldırılması noktasında verilen mücadeleyi geri plana atabiliyoruz, bunu zaman zaman ben de yapıyorum. Hümiyettin arkadaşımıza verdiği mücadele için bir kez daha teşekkür ederim. Umarım 31 Aralık 2018'e kalmadan AKK denen saçmalığı tamamen kaldırmayı başarırız.

• Yeni bir etkinlik ile dikkat cekmemiz lâzım, malum bu dönemde ağlamayana meme vermiyorlar.

• Vodafone istanbul esenyurt bölgesinde interneti sürekli gidip gelen tek ben miyim arkadaşlar?
  • Şu tarifelerin durumuna bakar mısınız:

Yani internet bu, elektrik ve su gibi bişey. Bunu bu kadar arap saçına döndürmenin bir anlamı var mı? Amaç ne yani?

1 mbit internet 70 tl ye satılır mı? Nerde görülmüş bu, mantığı ne bunun? 1 mbit 1 gb şaka gibi tarife bile 32 tl yuh yani :

Adam gibi tarife yok anasını satayım, en ucuz 40 tl den baslıyor fiyatlar, onlar da makul şeyler olsa bari, sonra ortak kullanıyorsunuz vıdı vıdı. Kimsenin her ay internete en az 100 tl bayılacak hali yok, anlayın şunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SM01_VXG -- 3 Şubat 2017; 22:23:35 >

• The BlackMamba 24 kullanıcısına yanıt
    İnternet alırken vdsl olmadığı söylendi , 7-8 ay sonra kotadan gına gelince artırmaya çalıştım. Bana vdsl desteklendiği söylendi konuştuk falan sundukları tarifeyi onayladım. 2 ila 15 gün arasında geçiş sağlanır dediler 15 gün sonunda geçiş olmadi bende şikayet kaydı oluşturdum onun için 15 gün sonra tekrar , tekrar , tekrar, tekrar. En son yeter dedim. Tabi bu arada interneti kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Son şikayetten sonra 1-2 ay sonra bir gece internetim 1 mbps iken sinirlenip aradım o kayıtlarlar ilgili bir Bilgi yoktu. Tekrar geçiş istedim. 2 ile 15 gun süre verdiler 13. -14. Gün geçiş yaptilar.

Adsl vdsl fiber paketleri arasinda pek fiyat farkı yok. Ben 5-10 tl ile 2-3 kat fazla hiz 2.5 kat fazla kotaya sahip oldum. Kesinlikle arayıp müşteri hizmetleri ile konuşun. Eğer vdsl fiberi binaniz destekliyor ve daha uygun paketler varsa geçiş yapabilirsiniz.

• yukarı
  • scanh kullanıcısına yanıt
    Desteğiniz ve duyarlılığınız için teşekkürler fakat tarifeler hakkındaki uzun tartışmaları forumdaki ilgili bölümde yaparsanız bu konuyu takip edenler için daha iyi olur.
  • i.y4114 kullanıcısına yanıt
    Paracell Türk Telekom ortaklığı var xdsl den dolayı yani rakiplik yok ;)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SM01_VXG kullanıcısına yanıt
    Gerçekten haklısınız AKK bin artmasının parası kotalıdan bile çıkıyor

• 2019 dan önce bu Akk olayini kaldırtmak lâzım, acaba Bimer etkinliği mi yapsak?

• Blindfire kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar azalsın hocam öncelik bu olmalı bizce

• Tabi fiyatlara yönelikte bir etkinlik yapılabilir, Aslında her ay bir konu seçilerek o ay boyunca bu etkinlik yapılabilir. Akk, Fiyatlar, upload, alt yapı başlıkları şeklinde olabilir.

• Blindfire kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar uygun olursa alacak imkan çok olur şuanki paraya turbo upload , uyku yok gibi de olabilir ama bir an önce etkinlik yapılmalı fiyatlar için

• Önümüzdeki günlerde yapılabilecekler hakkında fikir alışverişi yapabiliriz. Bize destek veren herkes bu topluluğun bir parçasıdır ve fikirlerinize önem veriyoruz. Yeni fikirleri her zaman değerlendiririz.
  • Az önce Ekşi Sözlük'te başlıklara göz atarken ''adil kullanım kotası'' adlı başlığa denk geldim. Burada her ayın belli dönemlerinde (sözde) adil kullanım kotasına karşı feryat ediliyor.

Orada ''buralar hep entry dolacak'' adlı yazar tarafından konumuz hakkında şöyle bir girdi yazılmış:

quote:

https://forum.donanimhaber.com/internette-kotaya-hayir-kazakistan-da-74-tl-ye-120-120-mbps-kotasiz-internet--117507603

chp'li vekil ibrahim özdiş'in uğraşı sonucunda btk tarafından mayıs 2017 sonrası gece 02.00-08.00 saatleri arası, 2019 yılı ve sonrasında da tamamen kaldırılacağı bildirilen uygulama. kaldırıldığını görmek için o günleri iple çekmekteyiz.

Sayın İbrahim Özdiş kampanyamıza çok önemli katkılar sağladılar. Ancak halen devam eden kampanyamız boyunca topluluğumuzun yoğun çabaları ile başardığımız bütün olumlu şeyleri sadece Sayın Özdiş'in verdiği desteğe bağlamak bu konu için çalışan ve destek veren herkese haksızlık yapılması anlamına gelir.

Ekşi Sözlük gibi milyonlarca kişinin takip ettiği bir yerde böyle bir girdi yazılmasından dolayı bunu dile getirmek istedik. Eğer o yazar bu yazıyı görüyorsa o girdideki yanıltıcı içeriği düzeltmesini rica ediyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Az önce Ekşi Sözlük'te başlıklara göz atarken ''adil kullanım kotası'' adlı başlığa denk geldim. Burada her ayın belli dönemlerinde (sözde) adil kullanım kotasına karşı feryat ediliyor.

Orada ''buralar hep entry dolacak'' adlı yazar tarafından konumuz hakkında şöyle bir girdi yazılmış:

quote:

https://forum.donanimhaber.com/internette-kotaya-hayir-kazakistan-da-74-tl-ye-120-120-mbps-kotasiz-internet--117507603

chp'li vekil ibrahim özdiş'in uğraşı sonucunda btk tarafından mayıs 2017 sonrası gece 02.00-08.00 saatleri arası, 2019 yılı ve sonrasında da tamamen kaldırılacağı bildirilen uygulama. kaldırıldığını görmek için o günleri iple çekmekteyiz.

Sayın İbrahim Özdiş kampanyamıza çok önemli katkılar sağladılar. Ancak halen devam eden kampanyamız boyunca topluluğumuzun yoğun çabaları ile başardığımız bütün olumlu şeyleri sadece Sayın Özdiş'in verdiği desteğe bağlamak bu konu için çalışan ve destek veren herkese haksızlık yapılması anlamına gelir.

Ekşi Sözlük gibi milyonlarca kişinin takip ettiği bir yerde böyle bir girdi yazılmasından dolayı bunu dile getirmek istedik. Eğer o yazar bu yazıyı görüyorsa o girdideki yanıltıcı içeriği düzeltmesini rica ediyoruz.

Dostum, saygıyı hak ediyorsun. Gerçekten

• quote:

Orijinalden alıntı: birbirey

quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Az önce Ekşi Sözlük'te başlıklara göz atarken ''adil kullanım kotası'' adlı başlığa denk geldim. Burada her ayın belli dönemlerinde (sözde) adil kullanım kotasına karşı feryat ediliyor.

quote:

Dostum, saygıyı hak ediyorsun. Gerçekten

Bu yazıdan dolayı ise @kontratak'ın emeğini es geçemeyiz. Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 21082109211021112112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.