Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (2109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
63.798
Cevap
342
Favori
2.734.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21072108210921102111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kygo2 kullanıcısına yanıt
    Şikayetimizi edelim biz çıkan karara göre değerlendirme yapılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "16 mbit" adsl kullanıyorum ve aldığım hız aylardır 4 mbit.Bahara doğru yapılacak değişiklikler ile minimum 8 mbit almam gerekiyor ama bizi etkiler mi?Tabiki hayır.Sözde İstanbul'un merkezi Beyoğlu'nda yaşıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

Referandum öncesi 30 Nisana kadar Beyaz eşya ve elektrikli ev aletlerinde ÖTV sıfırlandı. Demem o ki referandum/seçim öncesi hükümetler halkın isteklerine daha sıcak bakıyor, Toplamış olduğumuz imzaların sayısı çok iyi, bunu kullanarak bizde isteklerimizi dile getirebiliriz. Ne dersiniz?

Kendimi alıntılayım. Arkadaşlar bu konuda ne düşünüyorsunuz, etkinlik yapılabilir mi?
  • Kablonet'te 25 mbps 250 gb akk paketimi eğer kararımda bir değiişiklik yapmazsam pazartesi günü sözleşmemi bozarak

50 mbps 50 gb akk olarak değiştireceğim. Mayısa kadar mecburen 3 mbps hız alacağım.

Digiturk Play Smart TV kullanıyorum malum ligin 2. Yarısı ve heyecan dorukta, 3 mbps'de bir sorun yaşar mıyım?

Belki hem digiturk play hem kablonet kullanan arkadaşlar vardır, cevaplarsanız sevinirim.

• Ülke dediğin böyle olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • scanh kullanıcısına yanıt
    Bende iknadan 35 mbit için telefon bekliyorum. 61 liraya Alo ile birlikte alabilirim belki

• 50 mb hız 100 gb Kotalı + gece kuşu tarifesi 12 - 06 kota yok sınırsız.
    kulağa hoş geliyo değilmi ?
    Aslında olan
    Eğerki 100 gb kotanı ay içerisinde 1.gün veya 15.ci gün bitirirsen gece kuşu tarifesinden bidahaki ay başına kadar yararlanamıyosun yani diyorki o 100 gb kotayı kendini ayarla ayın 30 una kadar biriktir. aman bitirme hepsini sonra 12 - 06 tarifesini hemen kapatırım hızınıda 4mb yaparım diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marlboro__ -- 3 Şubat 2017; 16:40:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: InvisibleLord

Upload hızları en az indirme hızımızın yarısı kadar olmalı. Bunun üzerine bir düzenleme yapsalar harika olacak. Hadi yarısı yapmadılar bari dörtte biri olsun minimum. Upload ile işi olan kullanıcılar için de upload hızı seçenekleri fazla olan paketler sunulsun.

Fotoğraflarımı bulut hesabımda yedeklemek istiyorum ama mümkün bile olmuyor. Yeri geliyor bu hizmeti satin alıyoruz ama yedekleyemiyoruz. 16mbit adsl kullanıcısıyım 1mbit upload var 80kb/s görmüyor bile. Onda da zaten adsl olduğu için yüklenirken web sitesinde bile gezinemiyorsunuz.

Youtubede yayın yapan, canlı yayın yapanlardan bahsetmiyorum bile onlar rezillik çekiyorlar resmen.

Yükleme hızlarına bir düzenleme şart. Hatta bunun üzerine de biraz çaba gösterelim.

Aynen katılıyorum neden upload hızını bu kadar düşük tutmuşlar anlamak güç

İndirme hızı 11 mbps çıkıyor genelde

Upload hızı 1 mbps bile çıkmıyor

İndirme hızı yine idare ediyor

Upload en az 3 mbps olmalı

Kota yine olsun ama en düşük 300gb olsun 50 gb değil

Bir oyun alıyorum zaten 50 gb oluyor oyun ondan sonra sürünüyorum internet video bile izlenmiyor

Adsl kullanıyorum upload hızı yok gibi birşey bu kadarıda olmaz yani upload hızı nasıl önemsiz birşey oluyor anlamak güç o değil başka bir şeye geçemiyorum da alt yapısı yok en büyük sorun bu alt yapılar

Kota 300 gb

Hız 11 mbps upload 3 mbps bu yapmak çok mu zor en azından bunu yapın

• InvisibleLord kullanıcısına yanıt
    adsl'de görebileceğin maksimum upload hızını alıyorsun zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scanh

Kablonet'te 25 mbps 250 gb akk paketimi eğer kararımda bir değiişiklik yapmazsam pazartesi günü sözleşmemi bozarak

50 mbps 50 gb akk olarak değiştireceğim. Mayısa kadar mecburen 3 mbps hız alacağım.

Digiturk Play Smart TV kullanıyorum malum ligin 2. Yarısı ve heyecan dorukta, 3 mbps'de bir sorun yaşar mıyım?

Belki hem digiturk play hem kablonet kullanan arkadaşlar vardır, cevaplarsanız sevinirim.

hd değilde standart çözünürlükte izlerseniz 3 mbit ile.
  • Blindfire kullanıcısına yanıt
    Kablonet'te 35 mbps var mı hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: scanh

Kablonet'te 35 mbps var mı hocam?

ben o kadar şanslı değilim, tekel hizmet alıyorum, Para Telekom dışında başka iss seçeneğim bile yok
  • Turk telekom 16 mbps 75 gb kotalı net kullanıyorduk 75 liraya 3 aylık uğraşim sonucunda 80-90 tl civarı 50 mbps 200 gb kotaya sonunda geçebildim.

• Şikayetimi yazdım, bakalım ne diyecekler. O tarifeye geçirmezlerse BTK, THH, Ticaret il müdürlüğü her yere şikayet dilekçesi göndereceğim. O tarifeye geçemesem bile güzel bir ceza yesinler bakalım

İnsanları salak yerine koyuyorlar BTK tüketici lehine ufak bir adım attı hemen suistimal ediliyor, böyle şerefsizlik olmaz

quote:

18.09.2016 Tarihinde Kablo Net ile olan sözleşmemi 29 TL Bitmesin Kampanyası kapsamında 24 ay daha uzattım. Şu anda 10 Mbps ye kadar 50 GB paketi kullanmaktayım. 25 Mbps paketine geçiş için çağrı merkezini aradım fakat hızın 25'ten 24'e düşürüldüğünü söylediler. Yapılan bu düzenleme Kablo Net ile yaptığım 24 aylık sözleşmenin açık olarak ihlalidir. Hiçbir kanaldan bilgilendirme dahi yapılmadan, kafalarına göre sözleşmemde geçebileceğim tarifelerde değişiklik yapılmıştır. Bu düzenlemenin BTK'nın tüketici lehine almış olduğu yeni kararın hemen akabinde gerçekleşmesi ise oldukça manidardır. Sözleşmemde yer aldığı şekilde 25 Mbps paketine geçişimin sağlanmasını ve sözleşme yükümlülüklerinin yerine getirilmesini talep ediyorum, aksi takdirde şikayetimi Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ve İstanbul Ticaret İl Müdürlüğüne eş zamanlı olarak ileteceğimi üzülerek belirtmek isterim.

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihancndn -- 3 Şubat 2017; 19:18:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Victoяiatus

Şikayetimi yazdım, bakalım ne diyecekler. O tarifeye geçirmezlerse BTK, THH, Ticaret il müdürlüğü her yere şikayet dilekçesi göndereceğim. O tarifeye geçemesem bile güzel bir ceza yesinler bakalım

İnsanları salak yerine koyuyorlar BTK tüketici lehine ufak bir adım attı hemen suistimal ediliyor, böyle şerefsizlik olmaz

quote:

18.09.2016 Tarihinde Kablo Net ile olan sözleşmemi 29 TL Bitmesin Kampanyası kapsamında 24 ay daha uzattım. Şu anda 10 Mbps ye kadar 50 GB paketi kullanmaktayım. 25 Mbps paketine geçiş için çağrı merkezini aradım fakat hızın 25'ten 24'e düşürüldüğünü söylediler. Yapılan bu düzenleme Kablo Net ile yaptığım 24 aylık sözleşmenin açık olarak ihlalidir. Hiçbir kanaldan bilgilendirme dahi yapılmadan, kafalarına göre sözleşmemde geçebileceğim tarifelerde değişiklik yapılmıştır. Bu düzenlemenin BTK'nın tüketici lehine almış olduğu yeni kararın hemen akabinde gerçekleşmesi ise oldukça manidardır. Sözleşmemde yer aldığı şekilde 25 Mbps paketine geçişimin sağlanmasını ve sözleşme yükümlülüklerinin yerine getirilmesini talep ediyorum, aksi takdirde şikayetimi Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ve İstanbul Ticaret İl Müdürlüğüne eş zamanlı olarak ileteceğimi üzülerek belirtmek isterim.

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

bu şikayeti hepimiz kablonet kullancıları olarak yazıp yollamalıyız.Bana dokunmadılar zaten diyip sinmek hoş olmaz.Yarın öbür gün aynısı başka hızdaki kullanıcıya da yapılabilir güvencesi yok.Ortak bir tepki oluşturmak bakımından önemli.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Çok iyi olur, toplu olarak şikayet etmek daha etkili olur kanaatindeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihancndn -- 3 Şubat 2017; 20:3:41 >
  • Kablo net hangi şehirlerde var, yeni lokasyonlar açılacak mı? Bilgisi olan var mı?

• quote:

Bende iknadan 35 mbit için telefon bekliyorum. 61 liraya Alo ile birlikte alabilirim belki

bende 24 olan hızım için iyi bir teklif bekleyeceğim dün aradıklarında aynı şartlarla devam etmeyi önerdiler kabul etmedim onlara son çıkan kararlar mayısta geçerli olacağı için sözleşmemin son ayı düşüneceğimi söyledim bakalım ne olacak en kötü senaryo bir ay internetsiz kalırım
  • quote:

Kablo net hangi şehirlerde var, yeni lokasyonlar açılacak mı? Bilgisi olan var mı?

Nerede yaşıyorsunuz?
  • 
Sayfa: önceki 21072108210921102111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.