Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (2108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
63.797
Cevap
342
Favori
2.734.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21062107210821092110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Günaydın bu sabah 23 Mbit ile fiberlemeye devam ediyorum. Son 3 gün daha sonra asıl hızım olan 2.80 mbite düşecem. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ama itiraf et sende online işlemlerden işi çakallıkla halletmeye çalışmışsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün Para Telekomdan aradılar, normalde ALO ile birlikte 41+7 TL ödüyorum, "efendim sözleşmeniz bitecek 24 mbit 35 gb kullanıyorsunuz, eğer sözleşme yapmaz iseniz 102 tl ödeyeceksiniz, siz değerli müşterimize Kotanızı da 75 Gb yani 2 katından fazla yapıyoruz (abartarak söyledi tabi) 2 yıllık sözleşme boyunca sadece 66 tlye sunuyoruz, onay verirseniz hemen geçirelim. Bende daha zamanım var düşünmüyorum dedim, iptal sonrası ikna tekliflerinize bakacağım
  • Referandum öncesi 30 Nisana kadar Beyaz eşya ve elektrikli ev aletlerinde ÖTV sıfırlandı. Demem o ki referandum/seçim öncesi hükümetler halkın isteklerine daha sıcak bakıyor, Toplamış olduğumuz imzaların sayısı çok iyi, bunu kullanarak bizde isteklerimizi dile getirebiliriz. Ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blindfire -- 3 Şubat 2017; 9:51:0 >
  • Destek...
  • Blindfire kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam, Olabilir.
  • Blindfire kullanıcısına yanıt
    iptal sonrası tekliflerde daha tecrübeli elemanlar daha ikna edici teklifler ile geliyorlar dikkat et.

• Adamlar dün aradılar 25 GB kota yükseltmesine 12 TL fark istiyorlar biz daha hala kotaya hayır diyoruz=)
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Taaahütü bitenler ne yapacak kesinlikle kampanyalarını 25 mbps yapmaları için de uyarınca uyarmamız gerek geleceği de düşünün

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 8. Bu kampanya kapsamında abone KabloTV ve İnteraktif Hizmetler aboneliği süresince TÜRKSAT A.Ş. tarife paketleri arasında, kampanyadan faydalanıyor ise kampanya koşulları doğrultusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

9. TÜRKSAT A.Ş. abonelere önceden duyuru (Sms, fatura, conax mesaj, e-mail, TÜRKSAT’a ait web siteleri, çağrı merkezleri, basılı ve görsel medya vb. mecralarının bir veya birkaçı vasıtasıyla.) yapmak şartı ile kampanya süresince (Kazanılmış haklar saklı kalarak.) tarifelerinde her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar ne kadar şanslısınız oturduğunuz yerde altyapı var. 2 yıldır altyapı bekleyen bir binada oturuyorum, gelmiyor altyapı nerelere şikayet yazdım, aradım ama yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zor

• Ciclista kullanıcısına yanıt
    gelmez hocam gelmez. vatandaşa hizmet götürelim düşüncesinde olsalar kısa süre içerisinde altyapıyı yapmış olurlardı.
  • Upload ile ilgili bir çalışma yapılsın artık.
  • Audi383848 kullanıcısına yanıt
    TT net çalışanına göre mail atmıyorsan upload bir işine yaramıyor, o günden sonra upload konusunda suskunum.

• Kygo2 kullanıcısına yanıt
    İyide ben sözleşmeyi imzalarken liste halinde ilerleyen zamanlarda geçebileceğim tarifeler vardı zaten. Bu çakallık değil onların ki çakallık.. Direkt satış sözleşmesini bozmak oluyor yaptıkları, neyse BTK THH şikayet yolları göründü yine

• quote:

Orijinalden alıntı: lordakrep

gelmez hocam gelmez. vatandaşa hizmet götürelim düşüncesinde olsalar kısa süre içerisinde altyapıyı yapmış olurlardı.

Verdikleri cevaplar da o kadar geniş ki bana 'en kısa sürede' gelecek diyorlar. Onlara göre en kısa süre 3 yıl falan herhalde.

• Upload hızları en az indirme hızımızın yarısı kadar olmalı. Bunun üzerine bir düzenleme yapsalar harika olacak. Hadi yarısı yapmadılar bari dörtte biri olsun minimum. Upload ile işi olan kullanıcılar için de upload hızı seçenekleri fazla olan paketler sunulsun.

Fotoğraflarımı bulut hesabımda yedeklemek istiyorum ama mümkün bile olmuyor. Yeri geliyor bu hizmeti satin alıyoruz ama yedekleyemiyoruz. 16mbit adsl kullanıcısıyım 1mbit upload var 80kb/s görmüyor bile. Onda da zaten adsl olduğu için yüklenirken web sitesinde bile gezinemiyorsunuz.

Youtubede yayın yapan, canlı yayın yapanlardan bahsetmiyorum bile onlar rezillik çekiyorlar resmen.

Yükleme hızlarına bir düzenleme şart. Hatta bunun üzerine de biraz çaba gösterelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Canbotek

Taaahütü bitenler ne yapacak kesinlikle kampanyalarını 25 mbps yapmaları için de uyarınca uyarmamız gerek geleceği de düşünün

yok hocam öyle bişi yapmazlar.25 mbps yerine 50 mbps almak mantıklı.
  • onları değiştirebiler ki, hakları.

• 
Sayfa: önceki 21062107210821092110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.