Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (2072. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
63.797
Cevap
342
Favori
2.734.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20702071207220732074
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aradaki farka bak vay anam vay, Para Telekom bizi yolmanin bile üzerinde, nasıl anlatılır ki kelimeler kifayetsiz kalıyor. Soygun var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkesten bir tahmin yapmasını bekliyoruz.
  • Mozambik belki de,

• Hırvatistan
  • Nurveç
  • 74 lira demek saçma olur . Onlara göre 20-30 lira arasıdır.Maaşlarını one göre alıyorlar sonuçta.

• iyi geceler beyler #rezil #internete #hayir

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A92252A90 -- 30 Ocak 2017; 23:56:30 >
  • DefuseHostage kullanıcısına yanıt
    Valla hocam değil 74 o tarz bir bağlantı için 174 Vermeye razıyım o derece

• Konuya giren herkes bir ülke tahmini yapabilir.
  • Gana veya Kenya . Bildim mi ?

• Uganda bile bizde hızlıdır fiyat/performans konusunda.
  • Afrika ülkesi olabilir. Yüksek bir para ödüyorlardır aslında internete kendi para birimlerinde, ama tlye çevirince tl kuru ile düşük gözüküyordur. Tabii ki genel olarak bakınca bizim kadar pahalı olmasına da imkan yok.

Afrikada o kadar hız verilemeyebilir. Ben amerikadan bir ülke söyleyip şili demek istiyorum.

• papua yeni gine , malta . nepal , bangladeş , kolombiya , endonezya . malezya venezuella , haiti bangladeş nepal içlerinden biri ise durum Fahim demektir dünyanın en yoksul ülkeleri araların dalar

http://www.ntv.com.tr/galeri/dunya/dunyanin-en-fakir-50-ulkesi,R4iPW0ui6EKFzosZCx4oWw/ubpa71jDEkW4BafGyGVQXQ

bu ülkeler arasında hangisidir bilmiyorum ama içlerinden biri ise cidden rezillik demektir birde aslında gelişemeyen bizim ülkemizdir eğer içlerinden biri ise
  • Türkiye'de 74 tlye 120mbps simetrik paket geldi diye bir hevesle girdim hocam bu yapılır mı? Neyse ayın son günü 3mbps internetime geri döneyim.
  • Olum napıyosunuz kalbim yerinden çıkıyordu :(
  • Başlığı görünce direk daldım konuya bizim ülke için zannettim

• Gecenin 3'ünde lanet telekomun bana verdiği hıza bakın!

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

*Sadece 2 metre önümdeki modeme tek bir cihaz kablosuzla bağlı. O da şu an kullandığım notebook. Arka planda interneti kullanan hiç bir program da açık değil.

• Irak

• arkadaslar ttnet fibernet limitsiz paketindeydim 77tl paket ucreti vardi 20megabit hiz 75gb akn vardı.Surekli müsteri hizmetlerinden arayip yok şöyle paket var yok şunla değiştirelim paketinizi diye arayıp duruyorlardı hep yok diyordum en sonunda haberimiz ve onayımız olmadan kafalarına göre 8 megabit adsl ye geçirdiler üstüne 25gb akn ve hala faturam 77tl.Ayrica kimse bana açıklama yapmiyo, ttneti arıyorum kayit aliyoruz diye gecistirip telefonu kapatıyorlar.Şubesine gidiyorum ama daha modeme reset atmayi bile bilmeyen elemanlara derdimi anlatmaya calisiyorum.Onlarda sizin onayiniz olmadan degismez yalanini söyleyip duruyor.Sinirden kafayi yememek elde değil...

taksitle telefon almıştım birde bu firmadan, sözleşme süresi dolup taksit biter bitmez kapattırıyorum hattı direk gidip uydunete felan geçicem.Hakikaten lanet olsun ttnete.

• 
Sayfa: önceki 20702071207220732074
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.