Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
80 Misafir (40 Mobil) - 40 Masaüstü40 Mobil
64.426
Cevap
404
Favori
2.542.615
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Sinema Genel >> İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!
Giriş
    461 Mesaj
    Ya 1 oyun zaten sürüyor 7 saat. Ve bunu gece yarısından sonra uygun görüyorlar. Bukadar da halkına kötü davranan bir sistem olamaz abicim bu nedir ya. Bari yapın şunu akşam 19:00 dan gece 12:00 en azından bir işe yarasın.
    Türk Telekom altyapısında bir arıza var.

|
    |

Orijinalden alıntı: Kaiserslautern34

Ya 1 oyun zaten sürüyor 7 saat. Ve bunu gece yarısından sonra uygun görüyorlar. Bukadar da halkına kötü davranan bir sistem olamaz abicim bu nedir ya. Bari yapın şunu akşam 19:00 dan gece 12:00 en azından bir işe yarasın.

Önceki önerilerimizde akşam yoğun saatlere özel bir kullanım sınırı ve hız düşümü tavsiye etmiştik. Yeni yazımızda da belirlenen saatin birçok kişi için uygun olmadığını belirttik.
    |
    |

Anlıyorum ama bu raddeden sonra bizim söylediklerimizi dikkate almayacaklar. Bunu bile zor yaptılar.
    |
    |
    Hümiyettin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

quote:

Orijinalden alıntı: DragonBoku

8mbit akksız pakete 120 tl veriyoruz bizim meyvemiz ne olacak

Yuh

Superonline'da 25 Mbit AKK'sız net zaten 99TL.

Sen nasıl 8 Mbit'e 120 TL ödüyosun

Bu nasıl cesarettir yiğidim. Seni tanımak istiyorum beni mutlaka ara.

Senin dedigin vdsl olabilir mi burda sadece adsl var ve tek akksız paket buydu
    |
    |

• Yarbay
    11661 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kaiserslautern34

Anlıyorum ama bu raddeden sonra bizim söylediklerimizi dikkate almayacaklar. Bunu bile zor yaptılar.

BTK halkı dikkate almak zorundadır. Umutsuzluğa kapılmak bize zarar verir.
    |

Müşteri hizmetlerine aciliyet bildirdim. İnşallah yarın gelip kurulumu yapacaklar.
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: 3HARFLİLER

Böyle düzgün (içerik ve yazı düzeni olarak) bir beyanat okumaya değer. Ellerinize sağlık. Mücadelenizde daha doğrusu mücadelemizde başarılar.

Teşekkür ederiz, sağ olun.
    |
    |
    Haftalardır ugrasiyordum. Turkcell bayisindeki adamin basvurusunu da iptal etmislerdi. O da dayanamadi yanimda Turkcell Müşteri Hizmetleri' ni aradı.

Bana dedi sen TTNET' ten al, SuperOnline' a port yok deyip, TTNET' ten isteyince bağlanıyor diye şikayet edeceğim demişti. Ben de onun dediğini yapmıştım.

Bugün bir TTNET yetkilisi aradı, hattını çektik, SuperOnline internetin aktif, onlar gelip kurulumu yapacaklar dedi.

Ben de hemen aradım, SuperOnline Müşteri Hizmetleri' ni, hat çekildi bağlayabilirsiniz dedim. İlk başta portunuz yok dedi, ben detaylı olarak herşeyi anlattım. O kontrol etti. Altyapı aktivasyonu gerçekleşti. Aciliyet de bildirdim. İnşallah yarın gelecekler.

Başvuru yaptığım TTNET ofisinine, iptal edildiğine ve ileride sorun yaşamayacağıma emin olmak için gittim. İptal olmuş. Oradaki adamın laf vururmuşçasına SuperOnline' ın internetini kullanacaksın artık deyişi ve çalışan kızın(o adamın kızı galiba) güle güle derkenki ses tonu ve vurgulayış şekli hala aklımda. :D

Sanarsınki onlar en iyisi de SuperOnline kötü. Başvuru yaparkenki halleri konuşmaları, saf, bilgisiz insanları kolaylıkla kandıracak biçimdeydi. :D Herhalde özel eğitim almış bunlar. :D Sattığım paket nekadar ücreti yüksek olur, nekadar cebim dolar peşindeler. :D

Çok şükür hat çekilir çekilmez, SuperOnline' ın interneti aktif oldu. Yoksa bir de şikayet işiyle uğraşacaktım. Onlar böyle yapıyorlarsa ben de bir süre sıkıntı çekerim, gerekirse de böyle çakallık yaparım, onlar nasıl yapıyorsa. Bu sayede onlar kazanacakları en az parayı kazanacaklar. Ben gereksiz YouTube, Google Hizmetleri kısıtlamalarına takılmayacağım. Online oyunlarda düzgün ping alacağım.

Arkadaşlar(ADSL kullananlar) sizi de SuperOnline ADSL' e geçmeye davet ediyorum. Boykot edin şu mafya firmayı.

Uzun zamandır uğraştım, çabaladım veeee sonunda sonuca erdi. Bana yardımcı olan, Turkcell bayisindeki bilgili adama da buradan teşekkürler. :)
    |
    |

• Yarbay
    3403 Mesaj
    Bu akk sonrası hızların artma ve gece belli saatler arası akk olmayacak yasası tüm servis sağlayıcıları kapsayacak mi yoksa sadece turk telekommu telekom sözleşmemiz bu ay bitecekte belki turkcelle geçerim,bulundugum yerde Turkcell fiber olsa direk akksiz paketi alacaktım ama ne fiber var nede uydu net
    |
    |

Orijinalden alıntı: Tesla_Reyiz

Simdi bizim internet 25mbit hız sağlıyor uydunet. 16ya mı düşecek artık? Ne zamandan itibaren başlıyor

En geç 1 mayıs 2017 tarihine kadar. Bu tarihten önce de yapabilirler.
    |
    |

Bence artık duzenlemeyle ilgili ilk sayfayı güncellemelisin. Her gün farklı kisilerce aynı soruları okumaktan gına geldi. Geriye dönük tarama yapıp eski mesajları okuma zahmetinde bile bulunmuyorlar. Gercekten bir sorunu veya önerisi olan yazsın artık. Konudan soğudum resmen.
    |
    |
    Hümiyettin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: birbirey

Bence artık duzenlemeyle ilgili ilk sayfayı güncellemelisin. Her gün farklı kisilerce aynı soruları okumaktan gına geldi. Geriye dönük tarama yapıp eski mesajları okuma zahmetinde bile bulunmuyorlar. Gercekten bir sorunu veya önerisi olan yazsın artık. Konudan soğudum resmen.

İlk sayfada bulunan yazımızda düzenlemeye dair bir özet, devamında ise önerilerimiz ve eleştirilerimiz bulunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hümiyettin -- 11 Ocak 2017; 2:1:46 >

Bu arkadaş Meclis Düzenleme Kurulu'na mı üye acaba. Arkadaşım burda herkes eleştrisini yapıyor. Soğuduysan konudan çıkmak çok iyi bir çözüm olacak.
    |
    |
    birbirey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

quote:

İlk sayfada bulunan yazımızda düzenlemeye dair bir özet, devamında ise önerilerimiz ve eleştirilerimiz bulunuyor.

O, düzenlemeden önceydi. Başka ülkelerle kıyaslama vs vs. İyi kötü sizlerin öncülüğünde forumdaki arkadaşlarla beraber bir yol katettik. Ülkelerle kiyaslama yapilacagina bu düzenlemenin eksikliklerine geniş bir yer verilebilir. Mesela upload hızları, mesela altyapı-fiber eksikliği, mesela yurtdışı çıkışlarına yapılan hız kısıtlamaları. BTK'nın düzenlemede hic deginmedigi konular, eksik(tatmin olmadığımız) ve bu sekilde asla kabullenemeyecigimiz kararlar vs. Başka ülkeleri bırakıp kendimize bakma vakti geldi galiba artık bu defa. Malum doların 4 liraya dayandığı tek ülkeyiz. Bu saatten sonra kıyaslamanın çok mantıklı olacağını düşünmüyorum, kendi göbeğimizi kendimiz keselim.

• Yarbay
    11661 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

quote:

O, düzenlemeden önceydi. Başka ülkelerle kıyaslama vs vs. İyi kötü sizlerin öncülüğünde forumdaki arkadaşlarla beraber bir yol katettik. Ülkelerle kiyaslama yapilacagina bu düzenlemenin eksikliklerine geniş bir yer verilebilir. Mesela upload hızları, mesela altyapı-fiber eksikliği, mesela yurtdışı çıkışlarına yapılan hız kısıtlamaları. BTK'nın düzenlemede hic deginmedigi konular, eksik(tatmin olmadığımız) ve bu sekilde asla kabullenemeyecigimiz kararlar vs. Başka ülkeleri bırakıp kendimize bakma vakti geldi galiba artık bu defa. Malum doların 4 liraya dayandığı tek ülkeyiz. Bu saatten sonra kıyaslamanın çok mantıklı olacağını düşünmüyorum, kendi göbeğimizi kendimiz keselim.

Birkaç gün önce bahsettiğiniz konuların yer aldığı yazımızı paylaştık.

Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
kolayoto.com
Media Sözlük
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.