Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (2068. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
63.798
Cevap
342
Favori
2.734.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20662067206820692070
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Savisvasa

quote:

Orijinalden alıntı: meco2010

quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

Bu durumda bile Dünyanın en kötü hizmetini en fahiş fiyatlarla kullanıyoruz.

Kesinlikle.Bir de sıkıntı şurada.İnsanlar internetsiz yapamıyor artık.Dolayısıyla protesto edip internet aboneliğini de kesemiyorsun..

Uyuşturucu gibi bağımlılık yaptı internet. Olmazsa krize giriyor millet...
    ''Harmanım abi bana internet lazım''

Aynen mesela ben haftada bir gün civarında wi-fi kullanamıyorum ve o zaman mobil veriyi kullanmak zorunda kalıyorum. Mobil veri de yoksa inanılmaz zor oluyor.

Bir de neden bilmiyorum ama dün gece wifi hızı süperdi (20mbit) hemen 20gb lık oyun indirdim.Bir aydır bekletiyordum oyunları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: BiLgiSeaRcheR

Ooo ben uğramayalı konu el değiştirip Hümiyettin'e geçmiş. Yalnız son dönemde konuda baya bir sessizlik hakim olduğu anlaşılıyor. Hiç popüler başlıklarda görmüyorum artık.

Ben bu ara şu işle uğraşıyorum, el atıp yardım etmek isteyen var mı?

Aynı sorunu bende yaşıyorum.Her ay 3-5 liram gidiyor bu yüzden.

• harce74 kullanıcısına yanıt
    Babama güzel teklif sundular da benim öğrenci evine sunmadılar. Kendimi bildim bileli ttnet kullanıyoruz ondan heralde. Bizim öğrenci evindeki internet 1 yıllıktı baktım bunlar teklif sunmuyor ben aradım en az 2 yıl internet verebilirim diyor, 2 yıla da kabul edemem seneye okul bitiyor gider kablotv filan alırım. Neyse iptal ettirdim ben interneti gittik arkadaşın adına 1 yıllık internet bağlattık, bu sırada benim iptal işlemim alındı, iptal için belgeyi imzaladım 2 gün sonra aradılar diyor işte ben merkezden arıyorum gelin iptal ettirmeyelim. Dedim ben sizi 2 kere aradım 1 yıllık anlaşma istedim kabul etmediniz vay efenim onlar müşteri hizmetleri ben genel merkezden arıyorum gelin 1 yıl taahhüt verin 52 tl olsun dedim veremem taahhüt en son adam taahhüt vermeyin 52 tl olarak devam edin dedi arkadaşın adına interneti bağlatmış olduğum için reddettim yoksa 100GB kotalı 16mbitli güzel bir fiyata taahhütsüz kabul edecekti telefondaki kişi.

Her neyse uzattım diyeceğim bitmesine yakın bi arayın ne sunacaklar size sonra taahhüt biter bitmez iptal ettirin, iletişim merkezlerinden imzanızı alıyorlar iptal için bir kac gün sonra genel merkez arar iptalinizi geri çekelim diye o sırada anlaşırsınır muhtemelen. Bu size en fazla 1 hafta internetsiz kalmaya neden olur ama güzel kampanya yakalayabilirsiniz.

Ttnet dışında bana kalırsa kablonete geçebilirseniz geçin diğer türlü Türknet de aynı şeyin laciverti gibi geliyor bana.

Bir de ne olursa olsun bence ttnetin süresinin bitmesini ve iptalin komple onaylanmasını bekleyin açık kalır hizmetiniz sonra bir bakarsınız dünya borç çıkarırlar forumda konusu vardı sanırım bulursam editlerim mesajımı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InvisibleLord -- 28 Ocak 2017; 14:27:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: InvisibleLord

Babama güzel teklif sundular da benim öğrenci evine sunmadılar. Kendimi bildim bileli ttnet kullanıyoruz ondan heralde. Bizim öğrenci evindeki internet 1 yıllıktı baktım bunlar teklif sunmuyor ben aradım en az 2 yıl internet verebilirim diyor, 2 yıla da kabul edemem seneye okul bitiyor gider kablotv filan alırım. Neyse iptal ettirdim ben interneti gittik arkadaşın adına 1 yıllık internet bağlattık, bu sırada benim iptal işlemim alındı, iptal için belgeyi imzaladım 2 gün sonra aradılar diyor işte ben merkezden arıyorum gelin iptal ettirmeyelim. Dedim ben sizi 2 kere aradım 1 yıllık anlaşma istedim kabul etmediniz vay efenim onlar müşteri hizmetleri ben genel merkezden arıyorum gelin 1 yıl taahhüt verin 52 tl olsun dedim veremem taahhüt en son adam taahhüt vermeyin 52 tl olarak devam edin dedi arkadaşın adına interneti bağlatmış olduğum için reddettim yoksa 100GB kotalı 16mbitli güzel bir fiyata taahhütsüz kabul edecekti telefondaki kişi.

Her neyse uzattım diyeceğim bitmesine yakın bi arayın ne sunacaklar size sonra taahhüt biter bitmez iptal ettirin, iletişim merkezlerinden imzanızı alıyorlar iptal için bir kac gün sonra genel merkez arar iptalinizi geri çekelim diye o sırada anlaşırsınır muhtemelen. Bu size en fazla 1 hafta internetsiz kalmaya neden olur ama güzel kampanya yakalayabilirsiniz.

Ttnet dışında bana kalırsa kablonete geçebilirseniz geçin diğer türlü Türknet de aynı şeyin laciverti gibi geliyor bana.

Bir de ne olursa olsun bence ttnetin süresinin bitmesini ve iptalin komple onaylanmasını bekleyin açık kalır hizmetiniz sonra bir bakarsınız dünya borç çıkarırlar forumda konusu vardı sanırım bulursam editlerim mesajımı.

aynısı bende de olmuştu bir ara iptal yapmıştım aradılar tekrar açmam için interneti 6 ay ve yüzde 60 indirimide sundular tahahütte 6 aydı faturam 40 ı geçmiyordu ama bu 2014 te idi hatta bir faturamın 18 tl geldiğini hatırlıyorum şaşırmıştım yüzde 60 indirim sunmuşlardı

ama o günler artık rüya gibi geliyor aynısı bir kere daha beklemiştim ama iptal ettirdim arayan olmamıştı bende tt nin ilçe yerindeki merkezine gittim orada 1 yıl tahahüt yaptım 65 tl 16 mgbit 75 gb kota idi yani sene geçtikçe fiyatlar azalacağını hatta müşteriye daha özel paketler hazırlanacağına

tam tersi oluyor birde yer değiştirdim bulunduğum yerde çok sıkıntı yaşıyorum kaç kere uğraştırdılar neyse ki şu anda sıkıntı yok gibi ama bazı saatlerde garip hız düşüklüğü yaşıyorum

o yüzden artık tt ye para kazandırmak istemiyorum gerek müşteri hizmetleri gerekse teknik servis ekibi bir kere parasını ben vereceğin halde evime gelen olmadı size öyle deyim bu kadar müşteriyi umursamayan firma görmedim adamlara derdimi anlatmaya gidince dalga geçiyorlardı altyapı ne ise onu almak zorundaymışım filan sözleşmede bu yazıyormuş herkesin dediği gibi

bu sıkıntıyı bende yaşadım ve sonra kullanmadığım kotanın faturadan indirimini istedim sizce ne kadar indirim sunulmuştur yaklaşık 45 gb kotam boşa gitti bu ay çünkü hızım 1 mgbit geçmiyordu ve indirimde 16.13 tl indirim yaptılar güldüm

zaten bunları aramamın maliyeti bir int faturasını tutmuştur yaklaşık 66 tl veriyorum yani o sunmuş oldukları 6 ay indirimin acısını çıkardılar adsl abonesiyim herhangi bir firmaya geçsem gene tt nin altyapısı almış oluyorum ama en azından başka firma kazanır maalesef kablonet yok olsa zaten direk düşünmeden geçerim bence

türkiyenin en iyi ıss birde şunu fark ettim yıl 2014 te fiyatlar düşüktü 40 tl ye paket satılıyordu şimdi ise 55 tl nin aşağısı bulmak zor tt de o kadar açlar paraya kim bilir yeni düzenlemede fiyatlar ne kadar kabarık olacak çok uzun oldu k.b tt ile çok sorun yaşadım artık sindiremiyorum o yüzden o önceki 6 ay indirimİne benzer bir şey bekliyorum sunulmazsa 5 yıl tt aboneliğim sona ermiş olacak artık hak ettiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 28 Ocak 2017; 15:37:37 >

• Dandik Adsl teknolojisine 50 lira ve üzerinde isteyen, ve buna izin veren zihniyet Allah tan hiç korkmaz mı?

• Mayısa kadar değil, sonuna kadar
  • Mayıs ayı gelse de, ak mı, kara mı görsek

• quote:

Orijinalden alıntı: Mixus

Bizim ülkemizde onu bile yaptıramazlar.İnternet için savaşan şirketleri kovarlar,bir izin bile vermezler.Ama para için savaşanlara yön verirler,destek verirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Audi383848 -- 28 Ocak 2017; 19:38:39 >
  • Audi383848 kullanıcısına yanıt
    Bizimkiler için Para herşeydir. Para Telekom ve Paracell. Bunlar dünya standartlarına bakmadan internet satıyor. Tabi olan Halka oluyor. Zaten ne olursa bedelini Halk ödüyor.

• Yeter artık! 3 mbit ile 3 kişi hiçbir şey İZLENEMİYOR!
    Varsa yoksa 144p

3 mbit gibi komik rakamlarla sinir ediyorlar insanları.
  • harce74 kullanıcısına yanıt
    ISS Churn oluyor yani herhangi bir bağlantı değişikliği olmadan hattınız numara taşımadaki gibi taşınıyor. TT den ne fatura gelir bilmiyorum ama bağlantı için beklememe artısı var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ₯

ISS Churn oluyor yani herhangi bir bağlantı değişikliği olmadan hattınız numara taşımadaki gibi taşınıyor. TT den ne fatura gelir bilmiyorum ama bağlantı için beklememe artısı var.

dediğiniz doğrudur bilemem de insan güvenemiyor mesela örnek olacaksa açma kapama parası bile alıyorlar tek yaptıkları ise tıklamak için 25 tl faturaya yansıtıyorlar yani bunun parasını bile alıyorlar güvenemiyor insan

bu aç sürüsüne inti kapatmadığım için açık olarak gözükür belki sonra türknet kapattım diyelim tt ye tekrar açtırdım yada tt beni aradı şöyle böyle borcunuz var derseler ne olacak bunu yaşamak istemiyorum geç açılırsa da beklemek daha faydalı olur en azından ilerde böyle sıkıntı olup olmayacağını düşünmeden rahat kullanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Naneli Larry

Yeter artık! 3 mbit ile 3 kişi hiçbir şey İZLENEMİYOR!
    Varsa yoksa 144p

3 mbit gibi komik rakamlarla sinir ediyorlar insanları.

24 mbit 35 Gb Akk kullanıyorum yaklaşık 3 senedir aynı, o zamanlar evde 1 akıllı telefon var iken kota 20 gün yetiyordu, şimdi ise 4 akıllı telefon var, kota 1 hafta dayanmıyor, bütün telefonlar nete girince fiber hattim 3 mbit ile isyan ediyor.

• Ekşi Sözlük'te konumuzun başlığına yazan ''rolet'' adlı kişi buradan birisi mi?
  • konuya hareket gelsin.
  • arkadaşlar btk ve ömer fatih sayanın twitter sayfasından yazın. burada yazmanın bir etkisi yok.

görseller grafikler hazırlamaya devam edin. bıkacaklar sonunda. ben yapıyorum.
  • 3 aydır Klasik Türk Telekom altyapı sorunum var

Gelip kablo çekmiyorlar

BTK yazdım şikayetvar a yazdım bugün sizce şikayetten sonra çekerler mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mixus

arkadaşlar btk ve ömer fatih sayanın twitter sayfasından yazın. burada yazmanın bir etkisi yok.

görseller grafikler hazırlamaya devam edin. bıkacaklar sonunda. ben yapıyorum.

Görsel ve grafik hazırlayanlar bize gönderebilir. Ayrıca görsel işlerden anlayan kişiler çalışmalarımıza ortak olabilir.
  • Indirme yapmadan 100gb kota eriyor.

3Mbit hiz ile birakin indirmeyi video izleyemiyorsunuz, rezillik.

• duayen00 kullanıcısına yanıt
    Spotify'da şarkılar bile takılıyor.
  • 
Sayfa: önceki 20662067206820692070
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.