Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (2029. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
63.798
Cevap
342
Favori
2.734.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20272028202920302031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu türknet zaten biraz sorunluymuş sanırım... ne önerirsiniz hocam, bilginiz var mı ?
  • xxrem4 X kullanıcısına yanıt
    Halimiz gülünecek kadar kötü maalesef, Para Telekom yatırım yapmadan para kazanmaya alışmış, bir anda yatırım yapmasını ummak hayalperest lik olur. Dua edelimde Mayıs ayında dansözlük yapmasınlar.
  • 1.5 mbps hız yükseltmesi ve bunu 2 sene sonra getirecekler ve yükselttik diyecekler susmamızı bekliyorlar
  • Yaw Editör Mesut vardı buralarda hala sesi çıkmıyor. İssleri savunan bir haber yapmasını bekliyoruz.
  • Burada 1. etap geçildikten sonra upload hızlarının artırılmasına yönelik adım atılmalı. Upload rekabet alanı olacaktır bence issler tarafından. Çünkü hız fiyat vb ortalama olacaktır. Bu şartlarda Akn olmadan sadece indirmeye dayalı internet bile çok pahalı. Yükleme hızı indirmenin minimum 4te 1i olmalı. Tabi başlangıç için. 50mbitli 12mbit up almalı. Fiyatlar aynı kalıp upload için akn olacak bence. Siz ne düiünüyorsunuz? Bu arada yükleme için ayrı altyapıya gerek var mı?Araştırmadım bi bakayım. Eğer varsa ttnet sağolsun yandık. Yoksa sömürü kesin oradan devam eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoomBookTR -- 7 Ocak 2017; 16:16:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

Yaw Editör Mesut vardı buralarda hala sesi çıkmıyor. İssleri savunan bir haber yapmasını bekliyoruz.

Donanımhaber'in anasayfasında şöyle bir haber yapmaları yeterli olur:

https://onedio.com/haber/internette-kotaya-hayir-toplulugu-ndan-cagri-adil-kullanim-kotasini-kaldirin--729525

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hümiyettin -- 7 Ocak 2017; 16:14:47 >

• Yazımızda tüm konulara değinmeye çalıştık.
  • Yüksek hızlı paketleri satabilmek için upload hızlarını koz olarak kullanacaklari yönünde söylentiler var. Yakında kokusu çıkar.
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    ozkn_s kullanıcısına yanıt
    O editör bizden yana haber yapmaz, aksine köstek olur. Yakın zamanda iss leri savunacak/övecek bir haber yapmasını bekliyorum. Zavallı İss ler şimdi kim bilir ne haldeler, Kurtarıcıları Editör Mesutu bekliyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blindfire -- 7 Ocak 2017; 16:48:9 >
  • hatrix kullanıcısına yanıt
    3 günde geçen var 1 ay geçemeyende var. Daha önce evde internet varsaveev telefonuda kullandıysanız sanırım daha çabuk geçersiniz.

Ben kent net düşünüyorum. Ankara ve kayseride hizmet veriyorlar. Alt yapı için görüştüm uygun bulurlarsa direk geçerim akk yok mis gibi. Yok olmazsa turknet e geçeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Yazımızda tüm konulara değinmeye çalıştık.

Kusura bakmayın da o yazı nasıl bir yazı olmuş öyle. Hiç tutarlı değil. Her yerinden vurmuşsunuz yeni düzenlemeye oldu mu şimdi. Bana göre mis gibi düzenleme yani

Yani hiç yoktan iyi

Hiç yoktan iyi hikâyesi beni baya bir sardı bu aralar. Âdeta beni benden alan bir hikâye oldu. Çünkü bu söz karşısında verilecek bir cevap yok. Acayip kanım kaynadı yani. Günlük hayatımda hep bu cümleyi kullanır oldum.

Hiç yoktan iyi

Acayip keyifli bir cümle. Hayata daha güzel,daha mutlu, daha pozitif bakmanızı sağlıyor. Stres yok, sıkıntı yok, ayrıntılara boğulmak yok. Bence sizde deneyin.

Hiç yoktan iyi.

Bu ifade çaresizlik,umutsuzluk, yokluk zamanlarında söylenir normalde fakat bence yanlış. Her zaman, her yerde, her alanda,her koşulda söylenmeli. Müthiş etkisi var.

Hiç yoktan iyi

Bence siz yazmış olduğunuz bu uzuuun yazıyı bir kez daha gözden geçirin. Yeni düzenleme çok basit, çok kısa bir şekilde özetlenebilir. Yani

Hiç yoktan iyi

• ozkn_s kullanıcısına yanıt
    Ciddi olarak söylemiyorsunuz değil mi?
  • Blindfire kullanıcısına yanıt
    Umarım yanılırsınız.
    Adam yaratıcılığını kullanarak hiciv sanatını icra etmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blindfire -- 7 Ocak 2017; 17:38:54 >
    Yoo çok ciddiyim. Bu aralar böyle takılıyorum. Reiki gibi düşün yoga gibi düşün.Evrene pozitif mesaj gönderiyorum.

Hiç yoktan iyi
    Hocam bari siz yapmayın lütfen
  • Upload için çalışmalara başlamak gerek tekrar söylüyorum. Bu konuda da köklü iyileştirme gelmezse bi akn ile daha 10 yıl uğraşır ve sömürüşürüz.
  • Aynı cümleleri ciddi olarak kuran birçok kişiyle karşılaştığımız için emin olamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JesWhite

Upload için çalışmalara başlamak gerek tekrar söylüyorum. Bu konuda da köklü iyileştirme gelmezse bi akn ile daha 10 yıl uğraşır ve sömürüşürüz.

Sadece kota meselesi ile kısıtlı bir yazı hazırlamadık. Yazımızda onunla ilgili bir bölüm var.
    Merak etmeyin o cümleleri kullanacak adamlarda yüz bırakmadık, hepsine delilleriyle verilecek bir çift cevabımız her zaman vardır. Editör Mesut bile payını aldı.
  • 
Sayfa: önceki 20272028202920302031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.