Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (1981. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
63.798
Cevap
342
Favori
2.734.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19791980198119821983
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 16mbit hız akk sonrası 8 e düşerse gayet iyi olur.
    100mbiti 50mbite düşürmezler bence :)

deniz altındaki fiber kabloları merak edenler aşağıdaki videoya bakabilir
  • Konu baya çökmüş

Bu da benim akk belam
  • Gerçek bir Adil Kullanım isteniyorsa dünyadaki uygulama biçimlerine bakılması lazımdır. Yanı başımızda Yunanistan, Bulgaristan ve Hırvatistan var, onların uygulamarına bakılabilir. Dünyanın hiç bir yerinde bu kadar acımasız uygulanan AKK/AKN uygulaması yoktur. AKK/AKN nin amacı altyapıyı dengelemek ise yoğun saatlerde aşırı kullanım yapan bir kişinin hızı düşürülerek diğer kullanıcıların etkilenmemesi sağlanabilir. Yoğun olmayan saatlerde ise bu uygulama tamamen kaldırılabilir. Fakat bizim Paragözler biraz daha fazla kazanabilmek için her şeyi yapar.
  • daha öncede dedim youtuberlara ulaştırırsak bu konuyu onlardan destek alırsak kısa sürede çok şey değişir
  • Sömürü (akk ye) hayır.
  • yalan oldu bu olay ...
  • Adil kullanım ne demektir? Herkesin bir haktan eşit şekilde faydalanabilmesi demektir. Adillik ne zaman bozulur, birileri başlarının hakkını yemeye başladığı zaman. Biz amme hizmeti mi alıyoruz da adil kullanım diye kota konuluyor. Parası neyse veriyoruz. 200 TL verince adil kullanımı kaldırıyorsun ama ne iş?

Devlet destekli vatandaş sömürme budur işte.
  • Ocak ayında da birşey olmayacak galiba...
  • Geçici olarak Sultanbeyli'nin bir mahallesine taşındım, bir baktım sokakta internet ve telefon hattı yok. Telekom müdürlüğüne gittim 1 yıl içerisinde hat döşenecekmiş :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ocak ayında 3Mbit olan limit 5mbit'e çıkarılacak falan deniyordu. Yalan mı oldu?
  • Şu btk başkanı gündem işlerindne çok kendi işlerine odaklansa şuan akk olmazdı zaten....
  • gözümüze sokuyorlar resmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

daha öncede dedim youtuberlara ulaştırırsak bu konuyu onlardan destek alırsak kısa sürede çok şey değişir

Yaz aylarında onlarca kişiye topluca yazdığımız bir etkinlik yapmıştık.
  • Bu ülkeler ile internet kıyaslaması sıkmadı mı sizce de artık herkes neyin ne olduğunun farkında zaten.
  • sanırım ocak ayı sonu internet tarifem bitiyor superonline üniversiteli adsl 50gb akk li neye yarıyorsa artık neyse uzun zamandır bu btk denen zımbırtıdan haber alamıyoruz arkadaşlar adam gibi yeni tarifeler yıl başında gelecek mi diye düşünüyorum ama hiç umudum yok internet bağlatmayalım desek yine olmuyor ihtiyaç acaba diyorum taahhütsüz olarak turknetin 150gb akkli paketinemi geçsem yoksa birde şansımı deneyip turkcelli bana 250-300gb kota vermesi için zorlasammı aynı ücret karşılğında birde ping durumu çok iyi değil sanırım türknetin ve bu bir kaç aydır ne hikmet ise günde 3 - 4 kere internet kesiliyor çıldırıyorum anlık kopmalar neden olur arkadaş zaten 3mbps internet veriyorsun 3mbps'yi demi tartmıyor bu dandik alt yapın anlam veremiyorum cidden. (istanbulda yaşıyorum)
  • Şu adam btk'nın başkanı, hani 3mbit ile ultrahd izlenir diyen adam.

Şimdi bu adamın twitter'dan yaptığı paylaşımlara ve bilişim ile alakasına bakalım yapılan paylaşımların;

Sanırsın btk başkanı değil siyasetçi.

https://twitter.com/ofatihsayan

• Bunun doktorası da yalandır ha demedi demeyin.
  • Dünyanın en kısa fıkrası.

ALTYAPI YETERSİZ

ALTYAPI YETERSİZ

ALTYAPI YETERSİZ

ALTYAPI YETERSİZ

• Konu ne idi ne olmuş.
    Uzun zaman geçtiği halde bir şey değişmemiş.

Ben uzun zaman önce yazdığımı tekrar yazayım, size layık gördükleri hızı keyifleri gelince vericekler bunun harici yapılacak hiç bir şey yok.
  • 
Sayfa: önceki 19791980198119821983
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.