Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (1976. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
63.797
Cevap
342
Favori
2.734.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19741975197619771978
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

quote:

Orijinalden alıntı: Mor Lahana

Benim bir diğer anlamadığım da kota aniden doluyor. Sürekli takip edebileceğimiz sistem yok mu? Şu gün şu kadar download yapıldı gibi gösteren? Bütün gün dışardayım ne ara 50 GB oluyor anlamıyorum

Anlık olarak kullanımı takip etme, aylık döküm ve belirlediğiniz kotayı aştığınızda uyarı gibi özellikleri olan şu yazılımı kullanmanızı öneririm:

https://www.softperfect.com/products/networx/

Bu sadece üzeride kurulu olduğu pc nin istatistiklerini mi gösteriyor ? Yoksa ağzımıza erişip genel ağdan nekadar kullanıldğını mı gösteriyor ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Romanyada yasiyorum 1000 mb internetim var aylik 15 euro ya + bide kablo tv dahil bi fiyata. baska da bisey demiyorum.
  • Ticaret bakanlığı 75 avro olan gümrük sınırını 150 ye çıkarması beklenirken 30 dusurmus ve Avrupa'daki sınırın 22 kusur olduğunu vurgulamıştır. Avrupa ile kıyaslama yapmayı seven devlet is internete gelince bilmem nereleri ornek alıyorsa artık sacma sapan uygulamalarla Karsimiza çıkıyor. Yazık....
  • Btk neden bekliyor halen
  • youtube u engellemişler yine, 144p bile izlenmiyor
  • Dün akşamdan beri bir yavaşlık var.
  • süperKAZIKonline fibermiş peh... upload hızım şuan 0.001
  • Bendede akşamdan beri youtube da hız düşük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fox90

quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

quote:

Orijinalden alıntı: Mor Lahana

Benim bir diğer anlamadığım da kota aniden doluyor. Sürekli takip edebileceğimiz sistem yok mu? Şu gün şu kadar download yapıldı gibi gösteren? Bütün gün dışardayım ne ara 50 GB oluyor anlamıyorum

Anlık olarak kullanımı takip etme, aylık döküm ve belirlediğiniz kotayı aştığınızda uyarı gibi özellikleri olan şu yazılımı kullanmanızı öneririm:

https://www.softperfect.com/products/networx/

Bu sadece üzeride kurulu olduğu pc nin istatistiklerini mi gösteriyor ? Yoksa ağzımıza erişip genel ağdan nekadar kullanıldğını mı gösteriyor ?

Tüm ağlar seçilebiliyor ama gerçekten gösterip göstermediğini bilmiyorum.

• Upluyoruz Upluyoruz da bi halt değişmiyor

Lanet olsun böyle işe ya bunlar halkın temsilcisi değil mi kardeşim niye bir boka yaramıyor bu insanlar. Dh hayatım boyunca 4 kere ban yedim üçü ttnete hakaret ettiğim gerekçesiyle, hadi bunu da şikayet edin yine banlayın anasını satayım

Çıldırmamak elde değil .
  • Speedtest in yüksek çıkmasını insanlari kandirabilmek için yaptiklarini düşünüyorum speedtest serverlerine özel kotayı kaldırmış olabilirler diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0quz28 -- 23 Aralık 2016; 16:01:42 >
  • Sosyal medyadaki yavaşlık işidlilerin türk askerlerini öldürdüğü videoları yayınlaması yüzünden, çoğu kişinin haberi yok galiba.

Donanımhaber bile popüler başlıklardan kaldırmış konuyu hayret neler oluyor.
  • almanyada yasiyorum deutsche telekom 20 € 50mbit download 10 mbitbupload

romanya ile turkiyeyi karsilastirmak sacma olmus romanya avrupadaki en iyi internet altyapisina sahip ulkelerden birisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: loses

almanyada yasiyorum deutsche telekom 20 € 50mbit download 10 mbitbupload

romanya ile turkiyeyi karsilastirmak sacma olmus romanya avrupadaki en iyi internet altyapisina sahip ulkelerden birisi

Bizim amacımız daha kötüsünü gösterip şükretmek yerine daha iyi şartlarda bir internet hizmeti almak olduğu için iyi örnekleri seçmeye çalışıyoruz. Yetkililer ise Ortadoğu ve Afrika'yı örnek göstererek iyi durumda olduğumuzu iddia ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: loses

almanyada yasiyorum deutsche telekom 20 € 50mbit download 10 mbitbupload

Ee yani, onlarda varda bizde niye yok,senin dediğine bakarsak bizde avrupadayız niye Romanya ile karşılaştırma yapamıyoruz ben onu anlamadım.
  • Kodamanlar hayatından memnun öyle olmasa şu kesintiler bile olmazdı.
  • Terör olaylarından dolayı aklımdan çıkmıştı bir süre bu konu, gördüğüm iyi oldu. yukarı.
  • loses kullanıcısına yanıt
    Bizde 50Mbps Fullimitsiz 365TL, Limitli ise 113TL.
  • YouTube çok yavaş ve video izlenemiyor.
  • 1 aydır bakmıyordum bugün bakayım dedim gram gelişme yok. Bizim ülke insanlıktan anlayan bir ülke değil işi eyleme götürmemiz gerekiyor demiştim halada diyorum yoksa 2100 yılınada gelinse akk devam eder.
  • 
Sayfa: önceki 19741975197619771978
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.