Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (1971. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63.798
Cevap
342
Favori
2.734.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19691970197119721973
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: taylan.kahraman

quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

quote:

Orijinalden alıntı: Begee

Herhangi bir yerden bilgi alma şansımız yok mu resmen yok oldu ortadan btk nerede bu açıklama

Resmi yerler herkese aynı metin ile cevap veriyor. BTK başkanı ise internet sorunları yerine günlük siyasi meselelerle daha çok uğraşıyor.

Hangi bürokrat uğraşmıyor ki?

Evet, işi ile uğraşan pek yok.
  • Malesef durumlar aynı hiç bir taş yerinden oynayamıyor Ülkedeki bürokrasi işleyişi salla başı al maaşı,sebepsiz bir iş miskinliği ötesine bir geçemedi

Yeniliğe kapalı çağın çok gerisinde bir işleyiş önemsemeyiş süre gelip gidiyor,oturun sadece öylesine oturun ne diyelim
  • KİMSENİN UMUDU KALMAMIŞ.
  • ttnet 3-4 ay önce bazı abonelere yüksek kota seçeneği sunmuştu.
    5-10tl farkla 300gb kota veriyordu sanırım.
    1-2 kişi aldı sonra iptal mi oldu o proje ?
  • Sanırım 3mb net muhtaç kaldık 1 yıl 25mb kullanınca attan nip eşşeğe binmiş gibi hissediyorum.
  • İnterneti bela olarak gören bi hükümet varken AKK'nin kalkmasını beklemek zaten boşunaydı , kaç kere söyledik.Amacım siyasi tartışma yaratmak değil ama AKP bugün bu AKK kalkacak desin saniye sürmeden vanalar bir daha kapanmamak üzere açılır.15 temmuz bunun en güzel örneği siz daha neyi tartışıyosunuz.15 temmuzdan ayın başına kadar AKK varmıydı yoktu çünki emir büyük yerden geldi insanlar daha hızlı iletişim sağlasınlar diye 15-20 gün AKK'yi kaldırdılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 21 Aralık 2016; 4:49:3 >
  • ttnet çalışanları aylar geçmiş daha yeni uyanmışlar beni arıyorlar efendim turknete geçtiğiniz görüyoruz sebebi nedir, sizi tekrar ttnete davet ediyoruz diyorlar, dedim sebebi sizin fahiş fiyatlarla düşük kotalı internete müşterilerinizi mahkum etmenizdir kaldırın artık şu AKK'yi dedim bizimle alakalı bir konu değil bizler BTK kararlarını uyguluyoruz dedi, karaktersiz ya bunlar işlerine geldiği gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyber tech -- 21 Aralık 2016; 10:57:0 >
  • Akk'ye hayır.
  • KAZIKLANIYORUZ KISACA. HEMDE HER YERDEN.

ARAPLAR, RUSLAR VE YERLİ İŞBİRLİKÇİLERİ İLE.
  • quote:

Orijinalden alıntı: harce74

arkadaşlar internetim şu anda garip bir şekilde youtube olsun başka siteler olsun hd içerik izleyebiliyorum ve kotayı aştım hız testinde 2.5 2.85 gibi hız almama rağmen hd içerikli videolar izleyebiliyorum

acaba tt sitelerdeki sınırlamayı kaldırdı mı yada düzenleme geldi mi tt de ama dediğim gibi spedteste aynı hızları alıyorum ancak 2 gün önce kotayı aşmama rağmen 7 mgbit 6 mgbit gibi hız alıyordum ama şimdi 2.5 2.8 gibi alıyorum sizce tt de düzenleme geldi mi ?

dumeter kur, onunla youtube hd video izlerken bağlantı hızına bak.
    3 mbit üstü görüyorsan youtube a özel akk siz sistem yapmış olabilir ttnet. zaten yapması lazımdı.
  • Yıllar önce akk yokken ne güzel 8 mbit sınırsız internetim vardı.
    Bizi iyice geriye götürdüler. Güya fiber veriyorlar. İçine edeyim fiberine.
  • Bize katılıp herhangi bir şekilde katkı sağlamak isteyenler benimle iletişime geçebilir.

Bunu önceki sayfalarda paylaşan ismini hatırlamadığımız kişiye teşekkür ederiz. Buna benzer görsel içeriklerle katkı sağlamak isteyenler aramıza katılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hümiyettin -- 22 Aralık 2016; 23:4:39 >
  • Benim bir diğer anlamadığım da kota aniden doluyor. Sürekli takip edebileceğimiz sistem yok mu? Şu gün şu kadar download yapıldı gibi gösteren? Bütün gün dışardayım ne ara 50 GB oluyor anlamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mor Lahana

Benim bir diğer anlamadığım da kota aniden doluyor. Sürekli takip edebileceğimiz sistem yok mu? Şu gün şu kadar download yapıldı gibi gösteren? Bütün gün dışardayım ne ara 50 GB oluyor anlamıyorum

Anlık olarak kullanımı takip etme, aylık döküm ve belirlediğiniz kotayı aştığınızda uyarı gibi özellikleri olan şu yazılımı kullanmanızı öneririm:

https://www.softperfect.com/products/networx/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hümiyettin -- 21 Aralık 2016; 15:11:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

quote:

Orijinalden alıntı: Mor Lahana

Benim bir diğer anlamadığım da kota aniden doluyor. Sürekli takip edebileceğimiz sistem yok mu? Şu gün şu kadar download yapıldı gibi gösteren? Bütün gün dışardayım ne ara 50 GB oluyor anlamıyorum

Anlık olarak kullanımı takip etme, aylık döküm ve belirlediğiniz kotayı aştığınızda uyarı gibi özellikleri olan şu yazılımı kullanmanızı öneririm:

https://www.softperfect.com/products/networx/

çok teşekkür ederim

• Mor Lahana M kullanıcısına yanıt
    Rica ederim
  • up
  • Gece boyunca belirli bir saat aralığının kotasız sayılması konusunda çeşitli söylentiler var. Ücretsiz olması gereken bu uygulamanın yaklaşık 15-20 TL gibi bir ücreti olabilir.

4,5 Mbps konusunda ise henüz kesin bir karar yok. O konuda beklentiye girmemenizi öneririm.
  • Gece akk'den sayılmaması için ekstra para alınması ayrı bir saçmalık.
  • Kısacası hiç birşey yükselmeyecek ya da artmayacak
  • 
Sayfa: önceki 19691970197119721973
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.