Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (2339. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
63.796
Cevap
342
Favori
2.734.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23372338233923402341
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    attainable net data rate yazan kısımdakı upstream 48.474 mbps downstream 98.880 mbps nedir biliyor musunuz ?
  • Adsl kullanıcıları keriz yerine konuyor hem fazla para ödüyoruz hem'de hızımız 3'e 5'e düşüyor biraz adaletli bir sistem gelseydi adsl kullananlar en az 8'e vs düşebilirdi.

Sanki fiber,vdsl2 altyapısı getirdilerde biz istemedik
  • selam arkadaslar benim hattım ttnetin söylediğine göre 64 mbps( idi sanırım aşagı yukarı) destekliyor, bu durumda 50 mpbs almamı öneriyorlar fakat 50mpbs 1 mayıs sonrası 16 ya düşeceği için daha yüksek alsam yani 100 mpbs falan? kopma vs sorunları olur diyorlar bu durum benm hattım üzerindemi yoksa kotayı doldurunca 24 e düşecek hızla kopma sorunu yaşamadan kullanabilirmiyim?
  • Alabilecegin max upload ve download hizin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gel 1 mayıs gel
  • İlk sıkıntı mesajı benden gelsin o zaman. Kullandığım net 35 mpbs altyapı bir hafta öncesine kadar 130 - 140 mpbs i destekliyordu. Bi altyapı çalışması yaptılar ve ulaşılabilir max hız aşağıdaki gibi. Şimdi gel bununla uğraş dur.

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

• darqpassenger D kullanıcısına yanıt
    Ben yaptiramadim ama siz yaptirabilirseniz aldiktan sonra hizinizi 60 mbps'e sabitlemelerini soyleyin.

• peki hocam bu hızlar teorik hızlar mı . yanı gidip 100 mbps paket alsam altyapım destekler mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömürcan

Ben yaptiramadim ama siz yaptirabilirseniz aldiktan sonra hizinizi 60 mbps'e sabitlemelerini soyleyin.

60 yaptırabiliyor muyum yani öyle bir secenek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jhonyfth

peki hocam bu hızlar teorik hızlar mı . yanı gidip 100 mbps paket alsam altyapım destekler mi

TTNET roket varken tam hız alarak yani 100mbps'da kullanabiliyordum.Başka türlü bilmiyorum malesef.
  • TTnetteyim ve kaldırmayacaklar gibi duruyor 1 mayısta, ne gibi yaptırım yapılabilir gene btk'ya mı şikayet edeceğiz yoksa bimer-cimer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uykusuzinsan

İlk sıkıntı mesajı benden gelsin o zaman. Kullandığım net 35 mpbs altyapı bir hafta öncesine kadar 130 - 140 mpbs i destekliyordu. Bi altyapı çalışması yaptılar ve ulaşılabilir max hız aşağıdaki gibi. Şimdi gel bununla uğraş dur.

19 mbps download 3 mbps upload alıyorsun burada göründüğü kadarıyla.

Hat değerlerinde 24 mbps download 8 mbps upload olarak maksimum olmuş özetle acilen birilerini araman lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

TTnetteyim ve kaldırmayacaklar gibi duruyor 1 mayısta, ne gibi yaptırım yapılabilir gene btk'ya mı şikayet edeceğiz yoksa bimer-cimer mi?

TTNET bu konuda bilgi vermiş zaten önceki sayfalarda var kaldıracaklar.

• :D son kullanıcı bağlantısı dışında kablo netin kendi ağı yok. Turk telekom ve Turkcellden hat kiralıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

TTnetteyim ve kaldırmayacaklar gibi duruyor 1 mayısta, ne gibi yaptırım yapılabilir gene btk'ya mı şikayet edeceğiz yoksa bimer-cimer mi?

Resmi yazı bayilere ve müdürlüklere kadar ulaşmış nerden kapılıyorsunuz bu duygulara anlamak zor.

Türk Telekom`un altyapısını kullanan firmalar dahi uygulamaya başladı Telekom neden uygulamasın kaldıki resmi bir yazı varken ortada.

Boş yere kuruntu yapıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Martin -- 28 Nisan 2017; 14:43:26 >
  • smartenes kullanıcısına yanıt
    Sozlesme geregi dokunamazlar. :)

• wixland kullanıcısına yanıt
    Hocam 100mbps alın bence akkyi aştığınızda en azından fazlada yavaşlamamış olur
  • Benim hattım 16 mbit destekler görünüyor ama 6-6.5 mbit anca görüyorum. O yüzden 8 e sabitledim. Bu hattın 16 mbit desteklemesi için ne yapmam gerek. Elektrikçi mi gelmesi gerek eve ? Yoksa iss firması ile mi görüşmeliyim ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • darqpassenger D kullanıcısına yanıt
    Dedigim gibi ben israr ettim ama yapamayiz dediler bu yuzden yeni paketler bakiyorum. Benimde max 77 down var ama satmadilar 100 mbps.

Siz deneyin

• Beyler paketimi 35mbit 100gb yapınca hat değerlerim değişmiş. Bu değerler iyi mi, kötü mü ?
  • 
Sayfa: önceki 23372338233923402341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.