Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (2338. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
63.797
Cevap
342
Favori
2.734.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23362337233823392340
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Superonline 50mbit kullanıcısıyım bende... Kotam aşılmış durumda. Dünden beri 16mbps.

Şaka maka geçildi sanırsam.
  • Starkmad S kullanıcısına yanıt
    25 mbsp olan tarifede Superonline da 9 mbps düştü arkadaşımda çakallık yapiyorlar 25 mbps olarak anlaşılmış tarifeyi nasıl 24 gibi gösterip 9mbps dusurursun şikayet etmesini söyleyeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • templarx T kullanıcısına yanıt
    Bütün paketler için geçerli bence. 2 gün daha sabredin :)

• AKKAKKAKKAKKAKKAKKAKKAKKAKKAKKAKKAKKAKKAKKAKKAKKAKKAKKAKKAKKAKKAKKAKKAKKAKKAKKAKKAKKAKKAKKAKKAKKAKKAKKAKK

• an itibariyle türk telekom yapmış olduğum görüşme neticesinde ; ben sormadan , hattaki arkadaş 1 mayıs 2017 itibariyle akn sonrası hız düşümleri hakkında bilgi vermiştir.
    50mbps kadar 16mbps
    100mbps kadar 24mbps
  • Mayıs'ın başı olmamasına rağmen internet hızlanmış,2 gün önce 50 mblık dosya için 10 dakika bekliyor iken şuanda 20 saniyede iniyor.Kotayı kaldırdı galiba superonline.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zendagi Migzara

Hocam tüm sürprizi bozdun ya, 1 Mayıs gecesi heyecan ile testler yapacaktık :)

Şaka bir yana teşekkürler paylaşım için.

Rica ederim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 0quz28

25 mbsp olan tarifede Superonline da 9 mbps düştü arkadaşımda çakallık yapiyorlar 25 mbps olarak anlaşılmış tarifeyi nasıl 24 gibi gösterip 9mbps dusurursun şikayet etmesini söyleyeceğim

forumda superonline'li 25 mbps kullananlar vardı bir kaç sayfa öncede onların ki 16 mbps'a düşmüş bir sıkıntı yoktu.Sizde mayıs'ı bekleyin.Daha sonuçta resmi olarak geçilmedi ,geçici bir problem olabilir.Mayıs'ta da düzelmezse ararsınız
  • arkadaşlar hattın max alabılecegı deger burada 50 mbps civarı mı
    İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Olabilir zaten onu bekliyoruz zaten haziranda tarifesi bitiyormus ben turknet onerdim adamın sansina 50mbps akksiz verebiliyorlarmis ona ona gecicem diyor idarelik kullanicak işte şuan

• surda 1 mayıs en gec olarak BTK uyarı vermis ayın 28 deyız hala 3 mbit hız alıyorum hıc bısı ınmıyor abı ıskence 80 mblık guncelleme bıle ındıremıyorum cunku ındırme yaparken sıtelerde dolasamıyorum acayıp yavaslıyor kılıtlenıyor şerefsızler
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: 0quz28

forumda superonline'li 25 mbps kullananlar vardı bir kaç sayfa öncede onların ki 16 mbps'a düşmüş bir sıkıntı yoktu.Sizde mayıs'ı bekleyin.Daha sonuçta resmi olarak geçilmedi ,geçici bir problem olabilir.Mayıs'ta da düzelmezse ararsınız

Resmi olarak geçilmedi diye bir şey diyemeyiz aslında. Çünkü en geç 1 Mayısa kadar geçmeleri gerekiyordu. :) Yani bu adamlar 1 ay önce de geçebilirdi, 2 ay önce de. Kan emiciliği yapıp yine son güne bıraktılar her şeyi.

• HEP AYNI ŞEYİ SÖYLÜYORUM KIZICAKSINIZ BANA AMA 1 MAYISTA BU VERİLEN HIZ ARTIŞLARI VAATLER OLMAZSA İŞTE O ZAMAN YANDIK GİTTİ,ASLA DAHADA GÜVENİLMEZ PERİŞAN EDER MİLLETİ BU KAN EMİCİLER İÇİNDE ŞÜPHE OLAN VARMI BU KONUDA ABİLER
  • Evet 50 gözüküyor

• superonline 16mbps'e kadar adsl abonesiyim, bende hâla 3mbps. altyapı türk telekom olduğundan geçmedi herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scritous

Kablonet 1 Mayısta bile kaldırmayacak aha buraya yazıyorum sağa sola şikayet etmekle uğraşacağız.

Kablonet en güçlü altyapıya sahip yalnız. Alanında tek olduğu için en rahatı.

Planlı gelişiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Scritous

Kablonet 1 Mayısta bile kaldırmayacak aha buraya yazıyorum sağa sola şikayet etmekle uğraşacağız.

valla ya,superonline geçti bile,türktelekomda gerek bayiler uyarıldı gerekse de müşteri hizmetleri diyor evet uygulayacağız diye.

Kablonette daha adam akıllı bir açıklama yok.Bugün sabah canlı desteğe sordum.Nuriye diye bir kadın çıktı hala diyor bize herhangi bir bilgi verilmedi bu konu hakkında.Valla küfredip kapatacaktım nerdeyse.
  • Lanet olsun ya 3mbit hızdan bıktım twitcde yayın ızleyemıyorsun adam gıbı yayın ızlerken sıtelerde dolasamıyorsun kılıtlenıyor guncelleme oluyor guncelleme yapmadan oyuna gıremıyorsun ee guncelleyım dıosun bırıkıyor steamda oyunlar bu seferde bılgısayarında basındasın sureklı surf yapıyoruz net kılıtlenıyor surda 28 Nisan olmus BTK uyarı vermıs sana en geç 1 Mayıs diye neden hala bu işkenceyı yapıyorsun son gune bırakıyorsun 50 Mbit hızım 3 Mbite dusuyor yarısına 25 e dusse bısı demeyecegım yeter ya dilenciye sadaka verir gibi sus payı verdıler şerefsızler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrSAVIOR -- 28 Nisan 2017; 14:34:20 >
  • Yaklasik bir yıldır superonline in akksiz gece özelliğini kullanıyorum. Gece 12 olayi cok iyi calisiyor. İndirmeleri direkt 00:01 de başlatıyorum ve daha hic kotadan sayildigini gormedim. Umarim herkesde sorunsuz isler bu ozellik.

Ekstra 10tl oduyordum iptal mi etsem ki? Bu ozelligin akibeti ne olacak acaba... Simdi herkese bedava oldu ama gece 2 yerine gece 12 olmasi isime yariyordu. Tek dezavantaji hızımız normalde dustugunde gece geri gelmiyordu simdi yeni sistemde gelecek.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Dün akşam hem Türknet müşteri hizmetleri ile hemde takım liderleriyle konuştum 1 mayıs itibariyle kesinlikle akk sonrası hızlar uygulanıyor
  • 
Sayfa: önceki 23362337233823392340
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.