Şimdi Ara

İnternette Kotaya Hayır! Türk Telekom'un Kelime Oyunları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.942
Cevap
168
Favori
373.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1415 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmzaladım ama olacağını sanmıyorum avrupadan 3-5 kat daha fazla ücret verip 3-5 kat daha az hız ile kullanıyoruz bu interneti

Ha birde avrupadada akk var ama nasıl söyliyim günlük ( aylıkta değil ) günlük 1-2 TB akk leri var! Ve hızları 3 mbps değil 3 mpbsden daha yüksek hıza düşüyor! Bizde aylık 50 gb gibi komik bir akk var!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hatsune Miku -- 30 Mayıs 2015; 16:31:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rudy Fernandez

quote:

Orijinalden alıntı: Tenth Doctor

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NOX97

Turkcell Superonline'liyim ama imzaladim.

aylardır bu hız niye düşmüyo kardeş

benim gözümün yaşına bakmıyorlar valla. Superonline ım ama imzaladım. 70 tl para veriyorum 3 mbps internetim var. Lanet olsun böyle adalete böyle ülkeye böyle uygulamaya.

abi naptın sen yav. 25 mps süperonline 49 lira + akk dolsa da hız düşmüyor. ttnet mi senin ki

geçse bile hız düşmemesi olayyını nasıl başarıdnız. Ben ayın 10u 15i arası yavaşlıyorum hep cehennem azabı gibi oluyor internet.

• AKK zaten kalkti.
    Turkcell SuperOnline

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NOX97

Turkcell Superonline'liyim ama imzaladim.

aylardır bu hız niye düşmüyo kardeş

benim gözümün yaşına bakmıyorlar valla. Superonline ım ama imzaladım. 70 tl para veriyorum 3 mbps internetim var. Lanet olsun böyle adalete böyle ülkeye böyle uygulamaya.

abi naptın sen yav. 25 mps süperonline 49 lira + akk dolsa da hız düşmüyor. ttnet mi senin ki

geçse bile hız düşmemesi olayyını nasıl başarıdnız. Ben ayın 10u 15i arası yavaşlıyorum hep cehennem azabı gibi oluyor internet.

o kadar şey indirdim torrent hep açık, şimdi baktım 60 mps gösteriyor hız, ay sonu olmasına rağmen indirme hızı da 5 mb'ın altına düşmüyor. 6 7 aydır böyle anlamadım bende. sorgulamadım da hiç üzümünü ye bağını sorma

• imza atıldı
    edit:taksime inelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poorman -- 26 Haziran 2015; 22:25:43 >
  • Lan ne var cocugun tipinde.

Bu arada imzaladim. Bu bir seyi degistirmeyecek belki ama mutlaka bir katkisi olacaktir diye dusunuyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • imzaladım, gerekirse bu dava için savaşa bile giderim
  • İmzaladım.Konu düşmesin arkadaşlar.
  • İmzalayacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: deadmau5.

İmzalayacağım

Teşekkürler dostum desteğin ve ilgin için :)
  • Düşürmeyelim lütfen

İnternette Kotaya Hayır! Türk Telekom'un Kelime Oyunları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cooka Coola -- 30 Mayıs 2015; 18:11:14 >
  • Tamamdır yavrum 350. olarak atıverdim. Hadi bakalım 5 yapsanız yeter hd için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yhasbal

Tamamdır yavrum 350. olarak atıverdim. Hadi bakalım 5 yapsanız yeter hd için.

Teşekkürler destek için
  • Cooka Coola kullanıcısına yanıt
    Benden şimdiden söylemesi AKK'yı kaldırmazlar en fazla 5 veya 6'ya çıkarırlar. 6'yada çıkarmazlar gibi çünkü birçok internet firması zaten ADSL'de 6 falan veriyor. Fiber'de direkt kaldırsınlar ama ADSL tarafında bu kaldırma işlemini yaparlar mı orası malesef sorun. Çünkü Anadolu'nun birçok ilinde ve ilçelerinde özelliklede köylerde 3 mbit hız veriliyor. He genede umudunuzu kırmayın 4 bile yapsanız herkesin kazancı nede olsa 120 küsür kilobyte fazlaya geçiyoruz :)
  • TAM DESTEK BEYLER ALLAH RIZASI İÇİN.. ELİMDEN NE GELİYORSA YAPARIM GEREKİRSE GEZİ GİBİ OLAY ÇIKARALIM BIKTIM ŞU OLAYDAN VALLA
  • akk neden var ki?

• sonuna kadar destek

• Tam destek full destek

• destek!

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.