Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (2703. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
63.798
Cevap
343
Favori
2.733.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27012702270327042705
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telekom'u çok eleştirmişimdir çoğu konuda ama abonesi olarak beni şaşırttı ben bi bit yeniği beklerken adamlar aboneleri mağdur etmedi yeni kanunda.Superonline ve Kablonet çok müşteri kaybeder özellikle Kablonet'in yaptığı aboneyi hiçe saymak resmen.
  • TürkTelekomun önceden Yalın Fibernet 24 mbit 75 Akk taahhütlü kullanıyordum 29 Nisanda Üst tarifeye geçtim. 35 Mbit 100 AKK. Hız olarak Akk yi aşınca 16 mbit kullanıyorum ama indirme yapınca 20 mbit görüyorum.

Ayın illk günlerinden acısını çıkarmaya başladım.

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!
  • Özetleyeyim.

25/35/50 alan akk den sonra 16 mbite düşecek oh kebab ne güzel dünya

16 mbit alan akkden sonra 5 mbite düşecek ve daha kazık fiyat ödeyip, altyapısının olmayışının cezası çekecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

Ücretli Kota sistemi getirmeye çalışan zihniyete ve onları destekleyen trollere kapak olması ümidiyle

Bazı Avrupa ülkelerinin Hız ve Fiyatları;

Romanya (RCS & RDS):
    100 Mbps tamamen sınırsız simetrik internet ayda 28 Romen Leyi (23 Türk Lirası)

Moldova (StarNet):

100 Mbps tamamen sınırsız simetrik internet ayda 190 Moldova Leyi (30 Türk Lirası)

Fransa (Orange):

100 Mbps tamamen sınırsız simetrik internet ayda 20 Euro (78 Türk Lirası)

İngiltere (Hyperoptic):
    100 Mbps tamamen sınırsız simetrik internet ayda 13 İngiliz Sterlini (52 Türk Lirası)

Bulgaristan (MTEL)

200 mbps tamamen sınırsız internet ayda 29 Bulgar Levası (50 Türk Lirası)

Estonya

100 mbps tamamen sınırsız internet ayda 21 Euro (80 Türk Lirası)

Yunanistan:

50 Mbps download / 10 Mbps upload hızlarına sahip tamamen sınırsız internet ayda 22.5 Euro (88 Türk Lirası)

Hırvatistan (B.net):
    60 Mbps download / 15 Mbps upload ayda 40 Hırvat Kunası (20 Türk Lirası)
    (B.net 30 günlük periyotlarda akşam 18.00 - 00.00 arası toplam 2 TB 'download' yapan kullanıcıların hızlarına geri kalan günler boyunca sadece bu 6 saatlik dilimde geçerli olmak üzere müdahale ediyor.)

Ak troller gelmeden asgari ücretlerini de yazayım hemen

Romanya 275 euro 1.061,61 TL
    Fransa 1480 Euro 5.713,39 TL
    İngiltere 1397 Euro 5.391,30 TL
    Bulgaristan 235 Euro 907,24 TL
    Estonya 470 Euro 1.814,39 TL
    Yunanistan 684 Euro 2.640,51 TL
    Hırvatistan 433 Euro 1.671,03 TL

Yapmayın böyle şeyler. Milletin kafasını karıştırmayın. Onlar bizi kıskaniiiii. Doble doble yollarımızı, uçan uçaklarımızı, yepiyerli arabalarımızı kıskaniiiii. İnternet nedir ki ne işe yarar. Karın mı doyirir? Olmasada olur.
  • Arkadaşlar ttnet ile taahhüt bitti yenileyeyimmi bir sıkıntı vs olurmu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Petegrus kullanıcısına yanıt
    25 mbit Akk sonrası 8 mbit hıza düşüyor
  • 2 gecedir kotaya işliyor. Bakalım ne olacak. 200 GB kotam var.

• quote:

Orijinalden alıntı: kara344

TürkTelekomun önceden Yalın Fibernet 24 mbit 75 Akk taahhütlü kullanıyordum 29 Nisanda Üst tarifeye geçtim. 35 Mbit 100 AKK. Hız olarak Akk yi aşınca 16 mbit kullanıyorum ama indirme yapınca 20 mbit görüyorum.

Tamam kardeş 2 de birde gözümüze sokup durma.Anladık voleyi vurdun malı götürüyon.

Alan var alamayan var.Altyapı getirmiyorlar işte.8/16 mbite senden daha fazla para ödemeye çok meraklıyız sanki.
  • kara344 kullanıcısına yanıt
    16 ya düşüyor 24 8 e düşüyor
  • kara344 kullanıcısına yanıt
    24 mbps 8'e dusuyor 24 mbps üstü 16'ya

• Arkadaşlar kotanın gece işlenmesi şikayetlerinizi buraya değil BTK'nın sitesine yazın. Burda sizi kimse kaale almaz, BTK firmaya yazınızı yollar.

https://sikayet.btk.gov.tr/
  • Regionella kullanıcısına yanıt
    burada kaale alınmazsınız diye bişey yok yaşadıklarımızdan anlaşılıyor ki burası da son derece etkili güçlü ses getiren platform. hem buraya hem btk ya ve her neresi varsa konuyla ilgili oraya yönlenelim
  • https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/destek/bilgi-bankasi/Sayfalar/adil-kullanim-noktasi-uygulamasi.aspx?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

burada 4 mbite kadar diye bir bölüm var ama böyle bir paket yok.limitsizde.ben 4 mbit hız alabiliyorum ama paketim 8 mbite kadar.hiç 8 mbit hız alamadım şu ana kadar.alt yapı yetersizmiş.

4 mbit lik paket acaba kotalı olan tarifelerdemi?

bu arada 8 mbite kadar 50 gb kota 59 lira.24 ayda sözleşme yaptım.kasımda bitiyor.
  • Firaristt F kullanıcısına yanıt
    Hocam burdaki gerçekleri söyleyince milleti trol diye yaftaliyanlara anlatamazsınız bunu. Sabahtan beri söylüyoruz kotayi aşinca 1 2 tl gibi gb başına ücret ödeyeceğiz diye. Hayır yok öyle birşey yok diye bas bas bağırıyorlar iss çalışanları bunlar net.

• Kablonet hızım düşüktü ekip geldi kabloları düzeltti bende üstüne resetledim modemi şuan 47-48 mbps hız alıyorum çok iyi
  • millet 24 mbit hızları beğenmiy.çoh enteresan.

bence kesinlikle hıza göre fatura bedeli belirlemeli türk telekom.ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı.

misal 24 mbit sınırsız kotasız 90 lira. 16 mbit 80 lira. acaba bu durumda hangisini tercih edecekler.tabi ki 16 mbit i.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Petegrus

quote:

TürkTelekomun önceden Yalın Fibernet 24 mbit 75 Akk taahhütlü kullanıyordum 29 Nisanda Üst tarifeye geçtim. 35 Mbit 100 AKK. Hız olarak Akk yi aşınca 16 mbit kullanıyorum ama indirme yapınca 20 mbit görüyorum.

Tamam kardeş 2 de birde gözümüze sokup durma.Anladık voleyi vurdun malı götürüyon.

Alan var alamayan var.Altyapı getirmiyorlar işte.8/16 mbite senden daha fazla para ödemeye çok meraklıyız sanki.

Ben önceki kampanyada 59 TL ödüyodum. 35 mbit 100 AKK ye geçince 69 TL ödüyorum. Zaten komşumla ortak ödüyoruz, yarı yarıya.
  • Evet 25 mbit 16 ya düşüyordu. Karıştırdım bir an pardon ya :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kara344 -- 2 Mayıs 2017; 15:33:52 >
  • quote:

Evet 25 mbit 16 ya düşüyordu. Karıştırdım bir an padon ya :)

padon değil pardon , biz hep seni düzeltmekle mi uğraşcaz hocam
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Petegrus

quote:

Ben önceki kampanyada 59 TL ödüyodum. 35 mbit 100 AKK ye geçince 69 TL ödüyorum. Zaten komşumla ortak ödüyoruz, yarı yarıya.

ben 16 mbite 98 tl ödüyorum ? sen 69 tlye sınırsız akk kullanırken ben 75 gb den sonra gg wp anlatabildimmi ?
  • 
Sayfa: önceki 27012702270327042705
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.