Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (2698. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
63.798
Cevap
343
Favori
2.733.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26962697269826992700
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: İbrahim Özdiş

Arkadaşlar merhaba. Ben İbrahim bey'in danışmanı Ahmet.Foruma tekrar döndük, çünkü AKK konusundaki haksız, hukuksuz uygulamalar halen devam ediyor. Bu noktadan sonra ne yapabiliriz, konuşalım, tartışalım, uygulayalım.

Konu sahibini haberdar edelim, konuyla ilgili bundan sonra neler yapmamız gerektiğini tartışırız:

@Hümiyettin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Btk inceleriz aykırı mi bakarız diyor bence aykırı olmaz kılıfına uyduğu için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayın danışman. Ben cgnat topluluğu adına yazmak isterim. İnternet fiyatlarını gerçek fiyatına yakın sunulmasını istiyoruz. 25 mbps AKK siz netin vergiler ve kâr dahil 29 liraya mâl olduğunu biliyoruz.

• İbrahim Özdiş İ kullanıcısına yanıt
    Hosgeldiniz Ahmet Bey. Şu an yeni fiyatlarin açiklanmasini bekliyoruz.

Turksat açıkladı

Super Online 5 mayısta açıklayacak.

TurkNet cizgisinden şaşmadı tek paket 60 lira ile devam ediyor.

Turk Telekom, Doping, Vodafone vb. issler hala daha bir aciklama yapmadi.

Muhtemelen paket fiyatlarinda artışa gideceklerdir. Bundan sonra ki mücadelemiz bunun için olacak.

Vekilimiz Sayın İbrahim Bey'e lütfen tekrar teşekkürlerimizi iletin. Mecliste sesimi duyan ve hala daha yanimizda olan sizden baska kimse yok.

• BizimHerif kullanıcısına yanıt
    Tamamen kandırılmışsınız. Çağrının dinlenilmesini talep edin. Müşteri temsilcisinden şikayetçi olun. Satış yapmak için taşeron firmaları arıyor zaten. Sözleşmeniz devam ediyor zaten yenisi için zorlama olmuş.
  • Halka faydalı birşey yapıyormuş gibi görünüp halka daha çok bindirmeye iyi alıştı bu ttnet...
  • Ne kadar etkili olur bilmem ama bende BTK ya kabloneti şikayet ettim. BTK kararlarına uymadığını söyledim umarım dikkate alırlar.
  • truva1975 T kullanıcısına yanıt
    Ben Türk Telekom kullanıcısıyım ama aynı şekilde benimde 1 Mayısı - 2 Mayısa bağlayan gece 2 ile 8 arası yaptığım güncellemeler kotaya işlenmiş . Her saçmalığın arasında bide bu çıktı. 5 aydır bi sistemi yapamamışlar.
  • zinedine_zidane kullanıcısına yanıt
    En çok korktukları iptal . Yaparsak ucuz vermek zorunda kalacaklar. 60 liraya AKK siz dese bile yemeyip 29/39 civarına çekmemiz gerek

• arteffeck kullanıcısına yanıt
    Dur zaten ortalık karışık karıştırma. Kara, deniz ve hava yolları da bir o kadar berbat. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratteas -- 2 Mayıs 2017; 12:38:4 >
  • guguk kullanıcısına yanıt
    Herşey yasal. BTK'ya uymama yada bypass durumu yok. Adam akıllı birşey yazmanız gerek. Bypass derseniz sizi sallamazlar.

• Arkadaşlar şuan süperonline'da kota uygulaması yok değil mi? AKK bitirdikten sonra düşük hız ile limitsiz şekilde devam ediyor mu? Eve bağlatacağım bir sıkıntı çıkmasın şimdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asıl soru şu...

BTK bunun böyle olacağını biliyormuydu?
  • muratteas M kullanıcısına yanıt
    Susmaya devam mı edelim Yeter sövüşleniğimiz. 2010 da AKK siz 8 mbps 25 liraydı

• Arkadaşlar yardım... Az sonra ttnet yetkilileri evime gelecek.... 35 mbit 100 gb Akn ile 24 ay taahhüt imzalıcam 65 liraya... Sizce ben doğru mu yapıyorum? Binanın yüzde 80i superonline kullanıyor... Yeni yasa çıkacak diye hemen anlaşma yapmıştım.. Sizce başka bir kampanyaya mi geçmeliyim?

• Hocam nasıl uymama yok ki BTK kota bitince hızına göre belli bir hıza düşürülmesi gerekir diyor bunlar 1gb a 2 tl diyor neresi yasal ki
  • Kablonet bilgilendirme mesajı eklemiş tarifeler sekmesine.

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!
  • Archonn A kullanıcısına yanıt
    İçin rahat olsun.

35 mb 100 gb kotayı geçince 16 mb ile ay sonuna kadar devam. Ayrıca gece 2 sabah 8 arası 35 mb ile download.

65 tl de çok iyi fiyat.

Normal bir insana 16 mb bile yeter artar.

Al geç kardeşim. Sonra pişman olursun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: alemburda34

Resetlemeyi saat 2:00 kac kala yapiyorsunuz ve modeminizin kapattiginizda ne kdr bekliyorsunuz hemen aciyor musunuz?

2.05 - 7.45 zaten konu açıklaga kavuşmuş indirmeler ayrı ayrı hesaplanıyor ama tek bi kotada gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 2 Mayıs 2017; 13:24:10 >
  • ben şu anda 25 mbit limitsiz kullanıyorum

akk yok 5 mbit upload

ayda 99 tl

haziranda bitiyor bakalım neye anlaşabilecez

Superonline
  • 
Sayfa: önceki 26962697269826992700
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.