Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (2696. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
63.797
Cevap
342
Favori
2.734.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26942695269626972698
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar lütfen biri bana Adil kullanım denen şeyin ticari kar amacı hariç ne gibi yararı var açıklayabilir mi ?
    İSS lerin ellerinde belirli toplam indirme kotası mı var sanki bunu satıyolar ?
    Bu gece tüm kullanıcıların kullandığı internetten alabildikleri hızı maksimuma çıkarıldırığında kayıpları ne olabilir ki ?

Yazık bize nelerle uğraşıyoruz , alın teriyle kazandığımız onca parayı nelere veriyoruz .
  • ''ALABİLECEĞİNİZ HIZ
    75 Mbps
    Bu değer evinizle santral arasındaki hattın maksimum fiziksel kapasitesini ifade ediyor. Gerçek kullanım sırasında bu maksimum kapasiteyi kullanmanız her zaman mümkün olmayabilir.
    Mevcut modeminiz VDSL uyumlu olmalıdır. Yeni abone olmak isteyenler online satış sayfamızdan alabilirler.

AKN
    150 GB
    Henüz aktif altyapımız kapsamında değilsiniz. Ama bulunduğunuz yer 2017 yatırım planımızın içinde. Bugün TurkNet’li olursanız bölgenizde altyapımız devreye girdiğinde AKN’siz hizmetinizi hemen başlatacağız.

Altyapınıza uygun en iyi teklif: 75 Mbps + 150 GB AKN + Her Yöne 1.000 dakika Aylık Telefon Görüşmesi + Taahhütsüz Özgür İletişim Paketi

Buraya muhtemelen AKN’siz bir internet heyecanıyla geldiniz. Şimdi de keyfiniz kaçtı haliyle.
    Biz bu fiyata 150 GB’ın piyasadaki en iyi teklif olduğuna eminiz.
    Üstelik, size bir yıl boyunca kullanabileceğiniz dört tane de 50 GB’lık ekstra kota hediye ediyoruz.4 x 50 GB Hediye ile Hemen Dene – Aylık 59,99 TL
    Beğenmezseniz 30 gün içinde ücretsiz ayrılabilirsiniz.''

Bana da TürkNet'ten yukarıdaki gibi bir teklif geldi, çok kötü görünmüyor.
    Üstatlar, sizler ne dersiniz ?

• SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    Vay be eskiden Kablonet iyi hizmet sunardı şimdi öyle kötü ki TT bile ondan iyi paketler sunuyor.Yalın 35 Mbit fiber TTde 70 liraya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • H@B!B kullanıcısına yanıt
    ya bunun yerine 6 mbiti ver tüm ay boyunca kurtulalım ya.
    bu şekilde dolandırıcılık olmuyor mu? paket 16 ama arayıp zorlarsam 10 mbite çıkacak zamanla yine 7e inecek.
    önceki yıllarda en azından müşteri hizmetlerini arayınca yükseltme yapıyorlardı ordan tekrar modemi başlatın diyolardı da bu yıl hiç birşey yapamıyorlar kopma dışında.
    ben aramaktan sıkıldıgım için artık boşverdim.
  • yetki Y kullanıcısına yanıt
    75 Mbit sonrası 24'e düşmesi gerekiyor. Arayıp sorun.

Test edin ona göre karar verin derim.
  • zwanzig kullanıcısına yanıt
    Devlet fonunda olduğu için, zarar ettirip, araplara sattırmaya çalışılıyor deniyor. Bana da mantıklı gelmiyor değil. 2018 tarifelerini bekliyorum şu an..
  • yetki Y kullanıcısına yanıt
    TT Fiber altyapısı bulunan bir binada oturuyorum.Kontrol ettiğimde bana da aynı teklifi verebileceğini söylüyor ancak yalan söylüyor.Türknet sadece kendi fiber altyapısı üzerinden internet verebiliyor.Eğer sizde VDSL altyapısı varsa sorun yok.Hemen alabilirsiniz.

• Vodafone Net'i BTK'ya şikayet ettim biraz önce. Lütfen kotasına yansıyan, hızı değişmeyen kısaca BTK'nın yeni düzenlemesine uymayan bir durumla yaşayan herkes BTK'ya şikayet etsin. Ne kadar şikayet o kadar hızlı çözüm. Hangi müşteri temsilcisiyle konuştuysam evet bize öyle bir bilgi geldi diyorlar ve geçiştiriyorlar. Jetfatura'da saatiyle bile görüntüleyebildiğim data kullanımıma gündüz yaptınız o yüzden sorun yok diyip kotama yansıttılar.

https://sikayet.btk.gov.tr/
  • taffoo kullanıcısına yanıt
    Sonuçta internetinde bir yolu var. Bu yoldan ne kadar az veri geçerse o kadar kar. Tabii söylendiğine göre PetaByte ile hesaplandığı için fazla bir fiyat çıkmıyormuş.

Daha fazla kar yapıyorlar, yine ticari kar amacı.
  • İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!
    Evet beyler kotayı aşmış bulunuyorum.
    Hızım Düşmedi. Kotaya dahil olmadı indirmeler sanırım.
    Hala 1.1 - 1.2mb arası indirme yapıyorum.
  • Her taahhüttü biten iptal etsin. Ortak kullanımı yaygınlaştırıp dahada bilinçlenmesi gerek insanların bisekilde dur demek gerek

• SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    aynen sıkıntı orda 89 tl çok. ben şu an 25 mbit ekosınırsıza 50 tl ödüyorum. bunun muadili 89 tl olmuş.diğer iss ler böyle uçuk bir zam yapmadı bildiğim kadarı ile. eski kullanıcılara kolaylık sağlasalarda bu resmen kendi ayağına sıkmak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaos1907

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!
    Evet beyler kotayı aşmış bulunuyorum.
    Hızım Düşmedi. Kotaya dahil olmadı indirmeler sanırım.
    Hala 1.1 - 1.2mb arası indirme yapıyorum.

2 günde 53 gb ne indirdin yav.

• modern kölelik sisteminin modern kölesiyiz.
    şimdi 2 ağlarız sonra herşeyi kabulleniriz gene.
    biz koyun oldukça çobanımız çok olur.
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Benim 130 gb :D
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Rainbow six siege ve update lerini atıyorum şimdi.
  • nazif21 N kullanıcısına yanıt
    Onu da kendisi düşünsün hocam. Biz yaptığımız kadar uyarımızı yaparız. Dinlemezse kendisi kaybedecek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

Bu açıklamayı görmüş müydünüz

https://medya.turkcell.com.tr/bulletins/adil-kullanim-kosullari-akk-hakkinda-aciklama/

evet geri adım attılar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

Bu açıklamayı görmüş müydünüz

https://medya.turkcell.com.tr/bulletins/adil-kullanim-kosullari-akk-hakkinda-aciklama/

TTNET bile açıklama yapmadı böyle güzel. İkiside dolandırıcı ama Ttnet bir başka.

• 
Sayfa: önceki 26942695269626972698
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.