Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (2264. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63.797
Cevap
342
Favori
2.734.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22622263226422652266
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: chatty_boy

Bu altyapi olayini fazla abartiyorsunuz bence. Emin olun en download manyagi bile hevesini alinca birakacak ve gunluk kullanimina geri donecek. Sadece twitch, youtube vs artik full hd kalitede izlenecek. Toplu download furyasi bir yere kadar surer anca. Yoksa ona harddisk mi dayanir? Uydunet dogum gunlerinde gunluk 100 mbit sinirsiz veriyor ve cidden bir sure sonra indirecek bir sey bulamiyorum. Sirf dursun sonra izlerim oynarim mantigiyla download yapmanin da bir manasi kalmayacak artik cunku zaten kanuna uyarlarsa artik herkes ne lazim olduysa o an indirebilecek. Stok yapmanin harddiskte gereksiz yer kaplamaktan baska bir olayi kalmayacak. Ilk ay bi yokluktan cikmis gibi abanma durumlari olacak elbet ama bu o kadar da uzun surmeyecek.

Aynen aynı evlilik gibi bıkacaksın :₺

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DeeD kullanıcısına yanıt
    Boşverin operatör cahil kızları. Arkadaşlar rahat olun btk Başkanı zaten bu karara issler çok karşı çıktı demedi mi onlar tabi ki istemiyorlar zaten. E çok para az hizmet imkanı varken..

Ama turknet de sınıfta kaldı, aknye karşıyız diyorlardı ama onlar da son gün olan 1 mayısı bekliyor.. Yazıda 1 Mayısa kadar diyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: hamitrf1

adamlar illa son gün son saniyeye kadar bekleyecek. gülsem mi ağlasam mı...

Aynen. Çoğu site 1 Mayıs'tan sonra diye haber yaptı. Oysaki 1 Mayıs düzenleme için izin verilen son tarih. Normal şartlarda şubat mart gibi geçilmeliydi ama son günün son saniyesini bekliyorlar şaka gibi.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatty_boy

Bu altyapi olayini fazla abartiyorsunuz bence. Emin olun en download manyagi bile hevesini alinca birakacak ve gunluk kullanimina geri donecek. Sadece twitch, youtube vs artik full hd kalitede izlenecek. Toplu download furyasi bir yere kadar surer anca. Yoksa ona harddisk mi dayanir? Uydunet dogum gunlerinde gunluk 100 mbit sinirsiz veriyor ve cidden bir sure sonra indirecek bir sey bulamiyorum. Sirf dursun sonra izlerim oynarim mantigiyla download yapmanin da bir manasi kalmayacak artik cunku zaten kanuna uyarlarsa artik herkes ne lazim olduysa o an indirebilecek. Stok yapmanin harddiskte gereksiz yer kaplamaktan baska bir olayi kalmayacak. Ilk ay bi yokluktan cikmis gibi abanma durumlari olacak elbet ama bu o kadar da uzun surmeyecek.

Sen öyle san :D Sırf içimde kaldığı için hiç izlemeyeceğim 300gblık film-dizi serilerini tek tek indirip sonra açmadan sileceğim. Hiçbir gece boş kalmayacak torrent, her ay kendi rekorumu kırmaya çalışacağım. Bugüne kadar içimde ne varsa uygulama vakti.

• Birde şu upload hızlarına el atsalar en az aldığımız hızın yarısı kadar upload vermeleri bu sistemin adaletli ve sağlıklı olabilmesi için şart.
  • Nöbetteyiz

• 2016 da başlamış olan bu konuyu ben bile yeni gördüm :( bu konuda sağda solda farklı konular vs. vardı ama bu kadar MÜKEMMELİNİ görmemiştim. @Hümiyettin senin ve sana yardımcı olan arkadaşlarımızın ellerine sağlık muhteşem bir argüman hazırlamışsın. Ama arkadaşlar biraz destek olmamız lazım. Burada kendimiz için değil hepimiz için geçerli bir durum söz konusu.Tüm arkadaşlarımızın en az bir kaç kere sosyal hesaplarında paylaşması gerek. Arkadaşlarımızın emeklerini bile düşünüp bunu yapmamız gerek.
  • Türnet kullanıyorum kotam,hattımın aktif oldugu tarih olan 25'sinden 25'ine sıfırlanıyor.
    Dün itibariyle AKN belası bir miktar azalmıştır.
    Tabi "normal"şartlar için konuşuyorum..Çünkü 1 yıldır takır takır çalışan altyapıma sabotaj düzenlediler 2 haftadır bağlantı problemelri yaşıyorum.
    Kırk takla attıracaklardır bu düzenleme için
    En çokta upload biel kota koyan Süperonline'a seviniyorum
  • Atarsa 4
  • Destekleyin bizi ! ! !
  • arkadaşlar bir numaraya taşıyalım şu konuyu dandik survivor konusu bizi geçmiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki tane hdd aldım 1 Mayıs'ı bekliyorum. Bluray dizi- film arşivi yaparım. TT ye inat gece gündüz Full download.

• artık düşük bitrateli shaanig x265/hevc riplerini değil

bluray remux indirip izleyeceğim

dibine kadar sömüreceğim dataları

anasını ağlatacam internetin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakalak_ -- 25 Nisan 2017; 17:18:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 adet TTnet Fiber
    1 Adet yeni geiş yapılacak olan Türknet

Nöbetteyiz vesselam

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Provezza.

Birde şu upload hızlarına el atsalar en az aldığımız hızın yarısı kadar upload vermeleri bu sistemin adaletli ve sağlıklı olabilmesi için şart.

Bilerek vermiyorlar korsan oyun vs. yayılmasın diye ama çok aptallık ediyorlar. Kimse içerik üretemiyor bunlar yüzünden
  • Uplayalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akk var diye oyun almıyordum bile indirmeye üşendiğim için. Şuan 15 gb oyun, 10 gb güncellemeler 1 Mayısı bekliyor ve yaz geliyor

• Yukarıdaki mesajlarda okudum da, tarifeler bu yeni düzenlemeye göre düzenlenecekse, ne anlamı kaldı bu düzenlemenin? Benim de korkum buydu zaten. Adamlar aynı tarifeyi daha pahalıya verip, kotaları düşürecekler belki de. Bir şekilde yolunu bulacaklar yine. BTK adam akıllı açıklama yapmalıydı. Kesin çizgileri koymalıydı.
  • 
Sayfa: önceki 22622263226422652266
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.