Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (2262. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63.798
Cevap
343
Favori
2.733.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22602261226222632264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İSS iller arası ve uluslar arası omurgaya yatırım yapması son kullanıcıya yatırım yapmasından daha kolay ve ucuz fakat issler yatırım kelimesini ne olduğunu pek bilmiyor. 2007 den bu yana yatırım yapmadılarsa artık bir zamanları yok 10 senede altyapı çekemediyseler devlet tarafından yaptırımlar ağır bir şekilde uygulanmalı diye düşünüyorum. Hedef 2023 ise her yönde gelişmeli ülke

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ULTILIX -- 25 Nisan 2017; 14:6:38 >
  • AKK'nin kalkmasına karşı gelen açık ve net adam değildir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • farukayaz F kullanıcısına yanıt
    Cevap:Fazladan para verip kota alınca sana fiber mi döşüyorlar?
    +Cevap:Dünya da bu uygulamalar bile kalkıyorken çok gelişmiş süpersonik nano işlemcili benim ülkemde bu uygulamalar neden devam ediyor.
    +Cevap:Türk Telekom zamanında yaptığı bu karı nereye gömdü.Hatta taşınmazlar satılıp santraller kapatıldı.Memuriyet ek yük diye memurluk kaldırıldı işten çıkarmalar yapıldı.Bunlar kazanç hanesine yazılırken bu paralar ne yapıldı.
    +Cevap:Türk Telekomu kiralayan Oger Telekom bu arada devlete ödemesi gereken parayı ödesin.İki faturayı ödemeyince interneti kesen firma bana bize devlete olan borcunu ödesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuvaletSifonu

http://i.hizliresim.com/yEDnZ7.png

uydunette durum bu.

Ahahah iyi sallamislar. Onlar duzenlemeyI ilk duyuruldugunda yaptilar. 25mbitlik paketleri 24 e dusurerek duzenleme sonrasi bu hizlarin 16 yerine 8 e dusmesi icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • msdos34 M kullanıcısına yanıt
    Hocam ben hiçbir zaman issleri savunmam zaten. Dediklerinize katılıyorum. Bu teknoloji Türkiyeye 8 yıl öncesinde gelmesine rağmen (Fiber) hala adam gibi bir altyapı döşemediler. Halbuki 8 yılda tüm Türkiye'yi fiber kablolarla döşeyebilirlerdi.
  • Onlar hazır cevap hocam önlerine ne konduysa onu okuyorlar.

Değişecektir diye umut ediyorum.

• Arkadaşlar TTNET'in neden beni aradığı belli oldu.

Yaklaşık 20 gün önce hipernet (50mbit, 200GB akk)'e geçmiştim. 80 tl fatura gelecek diye anlaşmıştık. Taahütümün bitmesine 7 ay falan var.
    Az önce aradıklarında "İlk ay 80tl diye anlaşmışsınız, bu ürün 131tl. Size indirim yapalım 103tl'ye düşsün." dediler. 24 ay taahüt istediler. Olmazsa da 8mbit akk'siz internet önerdiler. "BTK düzenlemesinden haberiniz var mı?" diye sordum. "Aralık 2018'de 6 saat kotanızdan gitmeyecek." dediler. Her işleri çarpıtmaktan ibaret sizin anlayacağınız...

80tl olarak anlaştığım tarife nasıl oldu da hemen 131tl'ye fırladı? Kime sormam gerekiyor?

EDİT [15.03] : Arkadaşlar ttnet'i aradım. "Ürünler ve Hizmetler için 5'e basınız" menüsünden 8'e basarak müşteri temsilcisine bağlandım. "Bana 131tl falan dediler, sadece ilk ay 80tl ödeyecekmişim. Diğer aylar zam gelecekmiş" dedim. "Hayır, Ekim'in 2'sine kadar 86tl ödeyeceksiniz." dediler. Birinci yalan buradan çıktı.

İkinci olarak biraz salağa yatarak 0"BTK diye bir kurum var. Ben yurtdışındaydım. Biraz geri kaldım. Acaba gerçek mi?" diye sordum. "Evet" dediler. "Peki, 1 mayıs'a kadar herhangi bir yere onaylama yapacak mıyız?" diye sordum. "Hayır, herkes otomatik bir şekilde geçecek." dediler.

ÇIKARDIĞIM SONUÇ: ttnet'den işlem yaparken en az 2-3 görüşme sonrası işlem yapın. "Size indirim yapacağız" diye aradıklarında "Beni 7 gün sonra tekrar arayın" deyin. Hemen karar vermeyin. Ayaküstü yalan söylüyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LGatakan -- 25 Nisan 2017; 15:7:57 >
  • BTK hala aynı beyler dayı konusuna takmışlar.

Beyaz TV gibi moron bir kanalın haberini paylaştılar.

Bütün hevesim kaçtı.

https://mobile.twitter.com/BTKbasin/status/856826476641103873

• quote:

Orijinalden alıntı: Grimnaxx

quote:

Orijinalden alıntı: TuvaletSifonu

http://i.hizliresim.com/yEDnZ7.png

uydunette durum bu.

Ahahah iyi sallamislar. Onlar duzenlemeyI ilk duyuruldugunda yaptilar. 25mbitlik paketleri 24 e dusurerek duzenleme sonrasi bu hizlarin 16 yerine 8 e dusmesi icin.

Ben olsam Atma ziyaaaa derdim
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Yuh artık maç oynanırken kural değiştirmiş adamlar.
  • Uplamak lazım bu konuyu, 1 Mayıs'a kadar gündemde kalması lazım.

• LGatakan kullanıcısına yanıt
    YSK usulü yapmışlar bunlar da.

Daha iyi bir teklif almaya çalışın 7 ay sabredin sonra koşarak uzaklaşın hocam.

O yüzden bu gibi firmaları düşünmiceksin.Bunlara biraz taviz verdin mi kulak arkanı bile bırakmaz.Hakkımı ver lan diyceksin bunlara.Eğer hedefimiz büyükse ben kendimi Avrupayla Japonya ile kıyaslarım.Bana 10 sene önceydi filan kimse anlatmasın.Şu büyük firmalar hiçbir yerden kazanamadığı paraları kazanıyor Türkiyede.Bunlara iki vergi koy hemen kıvranmaya başlar.Zaten kazanamıyorduk demeye başlar.Kazanamıyorsa buyursun gitsin kendi bataklığına.
  • Kaldı son 5 gün
  • msdos34 M kullanıcısına yanıt
    Hocam siz beni yanlış anlamışsınız. Ben firmaları değil bizi düşünüyorum. İlk ay yoğun bir kullanım olursa iss ler bunu aha altyapı kaldırmıyo diye BTK ya düzenlemeyi erteletebilir.
    Burda 100 kişinin indirmesiye altyapı bozuluyorsa ülkenin kapısına kilit vuralım.Ben Btk yerinde olsaydım bana bunu diyen iss iyi yapsaydın koçum derdim.Maalesef devlet otoritesi halkın hakkını korumaya yönelik göremiyoruz.Devlet ancak patronların vergi borçlarını silsin.
  • Arkadaşlar sanırım BTK'yı gene mail yağmuruna tutmamız gerekecek. BTK'yı aradım az önce. "Bu konuda bilgi veremiyoruz" dediler. Çok umutlandık. Yalan olmasın...
  • Bakalım 1 mayısta nolucak umarım uyanıklık yapmaya çalışmazlar
  • kablonet/uydunet sallıyor arkadaşlar inanmayın eğer haberleri olmasa zaten 25 lik paketleri 24 e çekmezlerdi ben sordum geçen gün

BTK bunlara 24 yapın demiş güya
  • 
Sayfa: önceki 22602261226222632264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.