Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (3178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63.797
Cevap
342
Favori
2.734.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31763177317831793180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DjarumBlack-

tt nin 100 mbit sınırsız fiyatları çok iyi şuan 169 lira aylık. altyapı desteklese düşünmeden alırım. bekar ve çalışan kişi için zorlamaz bu fiyat.
    159 TL reklam yapmıştı.
  • Petegrus kullanıcısına yanıt
    o zamlar akn kalktı diye olmadı zaten zam yapacaklardı...
  • quote:

tt nin 100 mbit sınırsız fiyatları çok iyi şuan 169 lira aylık. altyapı desteklese düşünmeden alırım. bekar ve çalışan kişi için zorlamaz bu fiyat.
    ben 75 liraya kullanıyorum 100 mbit nasıl iyi oluyor.
  • Treth kullanıcısına yanıt
    Nerede yasiyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjarumBlack- -- 11 Ağustos 2019; 2:9:50 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Nerede yasiyorsun
    istanbul
    Hangi internet sağlayıcısı?

• quote:

Hangi internet sağlayıcısı?
    türknet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

türknet

Alıntıları Göster

• kontratak kullanıcısına yanıt
    gelsin akn niye gelmiyor akn'sız yaramadı millet +18 izliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 11 Ağustos 2019; 4:29:20 >
  • yakında etkinlik olacak mı ? cevap ise yapın artık 1 yıld oldu neyi bekliyoruz
  • smart0201 kullanıcısına yanıt
    Elbet çalışmalar yapıyorlardır, pasif olduklarını düşünmüyorum, belki Meclis için çalışıyorlardır şuan bu yüzden fazla vakit ayıramıyorlardır.

• evet çok çalışıyor gibi haklısın
    minecraft da turk telekom superonline turksat yerine fiber çekiyorlar daha nasıl çalışsınlar ki ?

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!
    Hocam çalışmak sırf discord a twitter a post atmak değil bildiğiniz üzere. Öyle olsaydı bundan önceki dönemlerde ülkede her bireye 100mbps simetrik net sağlamış olurlardı. Büyük ihtimal ile bir milletvekili ile iletişimde kalmaya çalışıyorlardır şuan yada iletişimde kalacakları bir vekil buşmaya çalışıyorlardır. Yoksa change.org dan imza toplamayla btkya yazmayla maalesef olmadığını gördük.

• emredersin paşam hemen fiber ısmarlıyorum sana.
  • milletvekili ne yapacak bırakın bunlar bir şey yapmıyor ben yaptım havasındalar bu saat den sonra tek çözüm 5G'yi beklemek olur
  • TurkTelecom kullanıcısına yanıt
    hadi gelin çekin ya fiber bekliyorum
    LTE-A ne getirdi ki 5G yeni birşey getirsin? 10 küsürlü sayfadan beri bu konudayım, ara sıra mesaj atıyorum biraz aktif kalsın diye ve AKN nin kaldırılmasında bu konunun çok fazla etkisi olduğu kanaatindeyim. Özellikle Sn. Milletvekilimizle görüşmeden ve kendisinin buraya desteğinden sonra. Ha işler beklediğimiz gibi olmadı, ISS lerin cebini doldurmak için kotaya göz yumdular ama bu bile bence başarıdır. Ayrıca ilk AKN yi kaldıran Türknet inde çokça etkisi olduğunu inkar edemem.

Velhasılkelam görüşlerinize saygı duyuyorum ama ikisinede maalesef katılamıyorum.

• 14 milyar dolar tum türkiye de fiber istiyorsanız her firma o kadar verse fiber çöplüğü olmaz mı ? hepsi 42 milyar dolar yaptı tek tek fiber yapması ülke ekonomisine zarar olur
    https://consumer.huawei.com/bd/smart-home/5g-cpe-pro/
    Hocam sorunsuz 100 Mbps alıyor musun?https://turk.net/kotasiz-vdsl-hizinda-internet/ Burada altyapıyı sorguladığında altyapı kaç mbps destekliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leon

Hocam sorunsuz 100 Mbps alıyor musun?https://turk.net/kotasiz-vdsl-hizinda-internet/ Burada altyapıyı sorguladığında altyapı kaç mbps destekliyor?
    Eski evimde sorunsuz 100 alıyordum ama şimdi yeni ev aldım orada 75 gösteriyor. Bakalım 2 3 güne nakil yapıcam ne olcak.

• 
Sayfa: önceki 31763177317831793180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.