Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (2731. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
63.797
Cevap
342
Favori
2.734.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27292730273127322733
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: karamsar-53

Bende davetiye alabilirmiyim varsa

Msj atınız mailinizle birlikte suanda üyelik yollama sayımın kac oldugunu unuttum eğer invite biterse kusura bakmayın olmadı puanları kullanırım :) herkesin ilgisine tesekkur ederim maksat hizmet sen bundan ne kazanıyorsun diyenler kesin vardır hemen soyliyim inboxa gelen tesekkur mesajları
  • Paketi isteyip de altyapısı yetmeyenlerin durumu daha kötü.
  • Turk Telekom'da gece 2 ve 8 arası kotadan düşmemesi kesinleşti değil mi arkadaşlar? Hala tam olarak net bir bilgiye ulaşamadım. Videoları 720p'de korka korka izliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olympooos

İyi geceler millet, ttnet 100 gb akn, 24 mbps'e kadar olan hipernet paketine üyeyim. 100 gb akn yi doldurdum ve hızımın 8 e düşmesi gerekiyor tamam ama bu gece 2-8 arası yine de max hızla indirmesi gerekmiyor mu ben mi yanlış anladım? Torrentte saniyede 2-2.5mb arası veri indirirken, şimdi 1mb civarında gelip gidiyor. Ben anlamadım olayı modemi de resledim sorun ne ola ki acaba?

???
  • quote:

Orijinalden alıntı: symbiotic

quote:

Orijinalden alıntı: cadavaros

Evet 2-8 e hazirmiyiz listeler hazirmi? 😂 Gece 2 de üyelik isteyen downloader arkadaşlarıma davet atarım neyi kastettiğimi anladınız 😎😎 başkaları gibi paralı değil

Davetiye kaldıysa bende alabilirim çok makbule geçer :)

özel mesaj ile maılınzıı yollayınız
  • quote:

quote:

Msj atınız mailinizle birlikte suanda üyelik yollama sayımın kac oldugunu unuttum eğer invite biterse kusura bakmayın olmadı puanları kullanırım :) herkesin ilgisine tesekkur ederim maksat hizmet sen bundan ne kazanıyorsun diyenler kesin vardır hemen soyliyim inboxa gelen tesekkur mesajları

Hocam zahmet olmazsa, bir invite da ben alabilir miyim acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cadavaros kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler invite geldi.
  • invite aldım tesekkurler
  • quote:

quote:

Invite geldi, teşekkürler güzel insan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cadavaros kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler davetiye için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikara86

quote:

quote:

yogun ilgi icin tesekkurler arkdaşlar maalesef invite hakkım bitti yaklaşık 40 kişiye yolladım torrent dısında alternatif site arayan olursa msj atabilirsiniz :)

• quote:

Evet 2-8 e hazirmiyiz listeler hazirmi? 😂 Gece 2 de üyelik isteyen downloader arkadaşlarıma davet atarım neyi kastettiğimi anladınız 😎😎 başkaları gibi paralı değil

İnvite için teşekkürler
  • https://www.youtube.com/watch?v=XZujVfA6jRY&t=0s

webtekno nun bu videosunu izledinizmi bilmiyorum ama herşey daha kötüye gidecek gibi görünüyor. geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0ket -- 3 Mayıs 2017; 3:5:28 >
  • İnvite aldım teşekkürler.
  • İndirme yapasım gelmiyor steam yaz indirimleri gelene kadar oyun indiremeyeceğim anlaşılan
  • herşey daha kötüye gidecek gibi görünüyor. geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0ket -- 3 Mayıs 2017; 3:5:48 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alikara86

quote:

quote:

yogun ilgi icin tesekkurler arkdaşlar maalesef invite hakkım bitti yaklaşık 40 kişiye yolladım torrent dısında alternatif site arayan olursa msj atabilirsiniz :)

invite aldım tşkler.

• wt bu videosunu izledinizmi bilmiyorum ama herşey daha kötüye gid]ecek gibi görünüyor. geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0ket -- 3 Mayıs 2017; 3:6:19 >
  • r0ket kullanıcısına yanıt
    Biz en iyisi tası tarağı toplayıp gidelim bir dağ başına çadır kurup hayvancılık yapıp göçebe hayata geçelim. 15-20 Yıl sonra döneriz.
  • 
Sayfa: önceki 27292730273127322733
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.