Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (2729. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
63.797
Cevap
342
Favori
2.734.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27272728272927302731
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 02.00 itibariyle Turknet AKK hız sınırını kaldırıyor. Fakat kotaya yazıyor mu bilemiyorum :)

Not: modem resetlenmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dedefon -- 3 Mayıs 2017; 2:10:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vay süpermiş hangi ISS Turknettir kesin eğer dolduğu halde gece eski hıza yükseltiliyorsa bayağı iyimiş.
  • Kablonet'te 02:00 - 08:00 arasında harcanan veri online işlemlerdeki kota takip bölümüne hiçbir şekilde yansımıyor bilginiz olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son zamanlarda turk.net i araştırıp duruyorum, daha önce kullanmıştım pek te sorun yaşamadım. Merak ettiğim konu, adresimi kontrol ettiğimde vdsl ile 75 mbps'a kadar hız alabiliyormuşum 150gb akk ile (75 mbps dediğine göre vdsl altyapısı var sayıyorum, açık adres girdim malum, adsl kullanıyorum an itibariyle, fiber yok) ve fiyat taahhütsüz 59 tl bana uygun geldi, 8mbit 50gb akk'ye 45 tl veriyorum şuan (24mbit bile verse yine çok iyi karşılaştırınca). Temmuzda taahhütüm bitiyor sizce türk.net e geçmeli miyim ? Bir de akk ile hız kaça düşüyor bu durumda bir fikriniz var mı ? Yani 75'e oranla mı hız düşecek yoksa evime gelen hıza oranla mı bilemedim.
  • cevap yazmıyım yazmıyım diyorum yazmak zorunda kalıyorum en sonunda.

AKK DOLMUŞ OLSA DAHİ 02:00 - 08:00 ARASI FULL HIZ ALIRSINIZ TÜM INTERNET SERVIS SAĞLAYICILARINDA

yeter artık be kaç ay önce çıktı btk kararı. diş fırçalamak orucu bozar mı diye her ramazan soru soran troller gibisiniz bi bitin lan artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf946 -- 3 Mayıs 2017; 2:13:11 >
  • Olay ne hocam bende dahil olayım
  • Akıyoruz
    İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!
  • Superonline ADSL kullanıyorum.
    Hız otomatik arttı. (Paket 8mbps 75gb)
    2 gecedir takip ediyorum. 2-8 arası kullanım kotama yansımamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cos37

Son zamanlarda turk.net i araştırıp duruyorum, daha önce kullanmıştım pek te sorun yaşamadım. Merak ettiğim konu, adresimi kontrol ettiğimde vdsl ile 75 mbps'a kadar hız alabiliyormuşum 150gb akk ile (75 mbps dediğine göre vdsl altyapısı var sayıyorum, açık adres girdim malum, adsl kullanıyorum an itibariyle, fiber yok) ve fiyat taahhütsüz 59 tl bana uygun geldi, 8mbit 50gb akk'ye 45 tl veriyorum şuan (24mbit bile verse yine çok iyi karşılaştırınca). Temmuzda taahhütüm bitiyor sizce türk.net e geçmeli miyim ? Bir de akk ile hız kaça düşüyor bu durumda bir fikriniz var mı ? Yani 75'e oranla mı hız düşecek yoksa evime gelen hıza oranla mı bilemedim.

Benim turknet 75 mbps aldığım hız bu
    İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

• Ben de pek bir şey hissettirmedi daha ay başı sonuçta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cadavaros kullanıcısına yanıt
    Skandal yazmam abes mi geldi?

Yoksa sen de şu üstteki arkadaş gibi kotayı mı savunuyorsun?

AKK'nin kalkmayacağı zaten biliniyordu. Kotalının geleceğiyle ilgili birşey söylenmemiş olması ve böyle birşeyin aniden insanlara dayatılması elbette skandaldır. Başka ülkeler ileriye gider biz geriye giderek kota getiriyoruz. Ne kadar komik değil mi?
  • Nova & hdturk davetiyesi dağıtırdım ama,hit run yapan elemanın kabağı benim başıma patlar gerek yok
  • Telefonu güncelleyiyorum fırsat bu fırsat.
    Spotify, uygulamalar derken rahat 5-6 GB yakar bu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @cadavaros Davet için teşekkür ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadavaros

Evet 2-8 e hazirmiyiz listeler hazirmi? 😂 Gece 2 de üyelik isteyen downloader arkadaşlarıma davet atarım neyi kastettiğimi anladınız 😎😎 başkaları gibi paralı değil

invite için teşekkürler hocam
  • Hit-run yapmayın,bu hızlardan sonra yabancılar gibi olun artık,2014 indirdiğim bluray halen 7 adet seeder içeriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: KortX

Skandal yazmam abes mi geldi?

Yoksa sen de şu üstteki arkadaş gibi kotayı mı savunuyorsun?

AKK'nin kalkmayacağı zaten biliniyordu. Kotalının geleceğiyle ilgili birşey söylenmemiş olması ve böyle birşeyin aniden insanlara dayatılması elbette skandaldır. Başka ülkeler ileriye gider biz geriye giderek kota getiriyoruz. Ne kadar komik değil mi?

değil kardeşim tüm issler gecicek buna neden mi? cünkü 2019 yılında akk yada akn diye birsey olmucak adamların satıcagı paket kotalı yada sınırsız olucak şuanlık dusunmeyin bunu fiyatlar pahalımı evet ama yıllardır pahalı adsl kullanan kişilere fiber getirsinler önce
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tyue

quote:

Evet 2-8 e hazirmiyiz listeler hazirmi? 😂 Gece 2 de üyelik isteyen downloader arkadaşlarıma davet atarım neyi kastettiğimi anladınız 😎😎 başkaları gibi paralı değil

davetiye için teşekkürler usta

rica ederim

banada davetiye atar mısın hocam
  • turknet 1:50 de sistem devredeydi
  • İnvite için teşekkürler hocam
  • 
Sayfa: önceki 27272728272927302731
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.